Robienie prawa jazdy za granicą, bo państwo zakazuje.

myname

Active Member
307
218
Witam jako, że mi nie potrzebne prawo jazdy, a komunikacja miejska dobrze działa i pracodawcy nie wymagają pastanowiłem zrobić prawo jazdy za granicą.Jak pracowałem w Danii mówili mi znajomi, że są na przykład tam na miejscu polskie szkoły jazdy.Ludzie nie zdają w Polsce po 10 razy, ale to dla bezpieczeństwa.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Witam jako, że mi nie potrzebne prawo jazdy, a komunikacja miejska dobrze działa i pracodawcy nie wymagają pastanowiłem zrobić prawo jazdy za granicą.Jak pracowałem w Danii mówili mi znajomi, że są na przykład tam na miejscu polskie szkoły jazdy.Ludzie nie zdają w Polsce po 10 razy, ale to dla bezpieczeństwa.
Powodzenia, ale ci co nie zdają po 10 razy są poprostu dziwni.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Może po alkoholu, a na trzeźwo ponoć łatwiej zdać.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Słyszalem, że aby legitnie to zrobić trzeba mieszkac w danym kraju przez pół roku, ale nie wiem czy ani jak to egzekwują, może to martwy przepis.
 
OP
OP
myname

myname

Active Member
307
218
Słyszalem, że aby legitnie to zrobić trzeba mieszkac w danym kraju przez pół roku, ale nie wiem czy ani jak to egzekwują, może to martwy przepis.
Słyszałem czy jestem prawnikiem i znam przepisy chociaż jednego i drugiego "zamordyzmu" .Jak można sfaszować coś co dał inny Kapitan Państwo?
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Taki przepis na bank istnieje i jest ogólnounijny. Kiedys nawet byla afera w związku z wyjazdami po prawko do Czech w tydzien itp. Natomiast nie wiem jak jest obecnie w praktyce, czy i kto ten przepis egzekwuje itd
 
OP
OP
myname

myname

Active Member
307
218
Taki przepis na bank istnieje i jest ogólnounijny. Kiedys nawet byla afera w związku z wyjazdami po prawko do Czech w tydzien itp. Natomiast nie wiem jak jest obecnie w praktyce, czy i kto ten przepis egzekwuje itd
Jaki artykuł kk??Jest 1000 przepisów i dyrektyw unijnych, które są nie zrealizowane w polskim prawie. Ja słyszałem o robieniu w Czecha tylko musi być meldunek.
 

Anthony

New Member
1
0
Kiedyś wyjeżdżało się na Ukrainę. Teraz można chyba próbować na Słowacji/Czechach, ale nie wiem jak z tym jest do końca.
W Polsce łatwiej jest zdać np. w Łomży albo w Ostrołęce, przyjemniejsi egzaminatorzy, niezbyt skomplikowane trasy. Niektóre OSK oferują wyjazd na +/- tydzień wraz z hotelem.
 
OP
OP
myname

myname

Active Member
307
218
Kiedyś wyjeżdżało się na Ukrainę. Teraz można chyba próbować na Słowacji/Czechach, ale nie wiem jak z tym jest do końca.
W Polsce łatwiej jest zdać np. w Łomży albo w Ostrołęce, przyjemniejsi egzaminatorzy, niezbyt skomplikowane trasy. Niektóre OSK oferują wyjazd na +/- tydzień wraz z hotelem.
Tak oczywiście, a nikt nie robi biznesu z egzaminów.Nikt nie zdaję w PL egzaminu za pierwszym razem.
 
Do góry Bottom