pyta.pl

Hitch

3 220
4 876
Ale o czym w ogóle mowa?

Szczerze to coraz mniej się orientuję, o co chodzi Marginesowi. Zaczynam myśleć, że sam zaplątał się na jakąś manifę i został zniszczony przez Pytę, a potem skopany przez policję :)
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Dobra, widzę, że to za trudne. Ok.
Pampalini, o co chodzi z tą "awersją do podziału pracy, która gdzieś tutaj wykwita?"
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Po prostu jak ktoś zgrywa cwaniaka przed kamerą w swoich filmikach w necie a jak co do czego przyjdzie, to chowa się z przestraszoną miną za policjantami, to można to uznać za żenuę. Coś jak cwaniak w necie, pizda w świecie :p .
Ja sam nie wiem co bym zrobił gdyby stado komuchów mi chciało wpierdolić, kolesie z pyty niestety wyszli jak wyszli, mieli pecha, że ktoś to nagrał i puścił.
 

pampalini

krzewiciel słuszności
Członek Załogi
3 585
6 853
Pampalini, o co chodzi z tą "awersją do podziału pracy, która gdzieś tutaj wykwita?"

Trochę przeinaczyłeś. Napisałem "tu i ówdzie na tym forum wykwita". Chodziło mi o to, że taki etos tutaj panuje, że libertariańsko jest wszystko robić samemu. Na przykład że po ryju też musisz sam dać, nie możesz policjanta poprosić. OK, nie jest to może jakoś super fajne, ale dopóki nie prosisz policjanta o pomoc w łamaniu aksjomatów, tylko o zwykłą ochronę, to jest to mniej więcej równie nielibertariańskie co zakup biletu komunikacji miejskiej. Skoro w danym sektorze nie ma prywatnej konkurencji, to się korzysta z tego, co jest - nędznych państwowych usług. I tak za nie płacimy.
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Po prostu jak ktoś zgrywa cwaniaka przed kamerą w swoich filmikach w necie a jak co do czego przyjdzie, to chowa się z przestraszoną miną za policjantami, to można to uznać za żenuę. Coś jak cwaniak w necie, pizda w świecie :p .
Ja sam nie wiem co bym zrobił gdyby stado komuchów mi chciało wpierdolić, kolesie z pyty niestety wyszli jak wyszli, mieli pecha, że ktoś to nagrał i puścił.
Dzięki Piter, może Hitch w końcu zatrybi :)
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 124
Pyta.pl to nie żadne mityczne "prawaki", jeno zwykli jajcarze. Z Rydzykowców też sobie robią polewkę.

Jednak wyraźnie widoczny jest u nich wstręt do socjalistów. Obejrzyj sobie ich pierwsze nagrania. Przez pewien czas zaczepiali tylko lewaków. Zdarzało im się nawet merytoryczne oranie:




Tu mieli do wyboru kaczystów, socjalistów i zwolenników wtedy jeszcze liberalnej PO (2006 rok). Z tymi ostatnimi obeszli się nad wyraz łaskawie:

 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Od 5:00 mamy podręcznikowego lewaczka wege-faszystę, dać takim trochę władzy i po krótkim czasie będziemy musieli wpierdalać tylko to, co samo spadnie z drzewa.
 

pampalini

krzewiciel słuszności
Członek Załogi
3 585
6 853
Od 5:00 mamy podręcznikowego lewaczka wege-faszystę, dać takim trochę władzy i po krótkim czasie będziemy musieli wpierdalać tylko to, co samo spadnie z drzewa.

Ale co by o nim nie mówić, napierdala jak kałasznikow. Na każde pytanie ma odpowiedź. "Nie biegają, są w klatkach." "Krowa dwie minuty wykrwawia się." Libertarianie powinni mieć taką nawijkę.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Ta durna wagina z włosami na fioletowo (0:45) jest lepsza: "no to niech (Żydzi) jedzą korzonki." ;)
 
Do góry Bottom