Punk's not dead

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
piosenka o przemocy odwetowej


Mówisz siła za siłę
To takie samo zło
Ty jesteś tam
I światło w twoje oczy
Ja tutaj jestem i wiem
Wiem że kiedy pięść za pięść
To nie ma grzechu
Nie ma nie ma nie ma grzechu
Tutaj siła za siłę
Siła siła siła za siłę
Tutaj siła za siłę
Siłą siła siła za siłę
Siła
Siła za siłę
Mówisz siła za siłę
To takie samo zło
Ty jesteś tam
I światło w twoje oczy
Ja tutaj jestem i wiem
Tutaj ciemno
I wiem że kiedy pięść za pięść
To nie ma grzechu
Nie ma nie ma nie ma grzechu
Nie ma grzechu
Nie ma nie ma nie ma grzechu
Tutaj siła za siłę
Siła siła siła za siłę
Tutaj siła za siłę
Siłą siła siła za siłę
Siła siła siła
Siła za siłę
Siła
 

Max J.

Well-Known Member
416
448
To jest ani jasna, ani ciemna strona. Byli przede wszystkim anarchistami i wyznawali życiowy chaos. Wyraz młodzieńczego buntu, ale długofalowo mało konstruktywny, bo jak czas pokazał dotyczył głównie jednego pokolenia. Wszelkie izmy podczepiane do "śmieciowej idei" to próby szukania tożsamości, której ten ruch nie dawał, bo na zaprzeczaniu wszystkiemu nie da się nic mądrego zbudować. Ślepa droga, nic więcej.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Ja kiedyś wkleiłem to w temacie o muzyce. Przesłanie jest wybitnie antylewicowe, bo przymusowa edukacja, to podstawa dla komuchów wszelkiej maści.


Wielu muzyków jest po prostu emotywnie lewicujących, ale pod liberalno-lewicującym płaszczem są zdrowe burżuazyjne wieprze. ;)
Co nie znaczy, że spierdolonych komuchów tam nie ma. Ja zauważyłem coś takiego, nie ważne czy to punk, h/c, czy metal, że tam gdzie więcej mięsa i napierdalania, a mniej kwękania i smęcenia, tam mniej lewackiego gnoju. Czy w piosence o tytule "Sex i gwałt" jest jakieś lewicowe przesłanie? ;)

Z drugiej strony fragmenty "Fuck the USA" Exploited :

There really is nothing nice about USA
You go to the hospital you have to pay


They keep their secrets undercover
the rich don't bother about those that suffer




btw. Przypominam, że jest topic "Ciężkie brzmienie" i tam można wrzucać też punkowe numery.
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
Znalazłem coś takiego jak Folk-Punk. Grane to było ponoć w 20-30 roku o ile dobrze zrozumiałem.



Po 20 minucie fajne przyśpieszenie

Polkacide is a band based in the San Francisco Bay Area that plays their own unique style of polka, which can be characterized as "punk polka". They have appeared on the Doctor Dementotelevision show and have made several recordings.[1]

członkiem tego zespołu jest znany postlewacki anarchista Lawrence Jarach
 
Do góry Bottom