Pszemek Wipler - katokomuch do odjebki?

odjebać?

  • tak!

    Votes: 12 23,1%
  • nie!

    Votes: 18 34,6%
  • nie mów mi co mam robić komuchu...

    Votes: 22 42,3%

  • Total voters
    52

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Dlatego ja od początku uważałem, że wszelkie "partie libertariańskie" nie mają sensu. Z czasem zarządy byłyby opanowane przez różne agentury, a na górze byłaby wojna różnych agentur.
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Dla tych, którym nie chce oglądać się powyższego podaję do przeczytania najciekawszy fragment:
Na samym temacie 447 i krytykowanie zbyt uległej polityki Prawa i Sprawiedliwości wobec Stanów Zjednoczonych czy Izraela to moim zdaniem jest to uliczka do nikąd… Powiedzmy sobie szczerze duża część ataków w sprawie 447 była niesprawiedliwa i nieprawdziwa. Jak rozmawiam z politykami Prawa i Sprawiedliwości to dla nich jest gigantycznym problemem w jaki sposób układać relacje z potęgą, którą bez wątpienia są USA a jednocześnie uwzględniać interesy wewnętrzne ludzi rządzących tym krajem, dla których lobby izraelskie, lobby żydowskie w Stanach jest dużo bardziej wpływowe niż polskie i to jest problem praktyczny i słabości, potknięcia w tym zakresie były bezwzględnie, twardo wykorzystywane przez opozycję strony Konfederacji, ale moim zdaniem ten jeden temat to było i jest za mało a te tematy, które mogły być potencjalnie tematami kampanijnymi nie weszły moim zdaniem odpowiednio mocno na agendę.
 
Do góry Bottom