Psychuszki wracają

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Parę tygodni temu na wyspie Wolin urządzono policyjną obławę na "człowieka z lasu" - młodego mężczyznę, podobno umysłowo chorego, który zamiast jak normalny człowiek korzystać z dobrodziejstw pomocy społecznej i służby zdrowia postanowił zamieszkać w lesie. Komuś to najwyraźniej przeszkadzało, bo mieszkańcy okolicznych wsi zebrali się i urządzili na niego obławę wraz z policją i psami tropiącymi - bez skutku. Po tym jak zaczęto na niego polować jak na dzikiego zwierza (wg relacji był "szybki jak sarna" i "sadził 8 metrowe susy") zniknął, jakby zapadł się pod ziemię.

Artykuł:
http://www.ikamien.pl/artykuly/12177/

Film z zebrania w sprawie obławy
 
Ostatnia edycja:

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Najgorsza jest ta stara komusza kurwa od 1:50
On podlega pod gminę Świerzno. Gmina Świerzno nic nie robi w tej sprawie!
...zawiadomiliśmy Świerzno, zawiadomoliśmy pracownika socjalnego, niestety lekarze wypisują go ze szpitala...
...my nie chemy mu zrobić krzywdy, my chcemy, żeby znalazł bezpieczne miejsce dla siebie
A wy pod jaką gminę podlegacie?
 
T

Tralalala

Guest
Siwy skurwiel psem chce poszczuć gościa - wrzucić między wygłodniałe kundle.

A tej jebanej cipie założyć łańcuchy i niech nakurwia w polu po 16 godzin dziennie bo teraz podlega pod kogoś tam.

Nie rozumiem o chuj im kurwa chodzi. Aby zoobrazować takim pierdolcom ich poziom wpierdalania się w życie innych należałoby wejść do domu i odjebać łapsko może wtedy zrozumieją, że nie mają prawa wpierdalać się w jego życie o ile jedyne co chce to wpierdalać ze śmietnika i latać po lesie. Nawet jakby się smarował gównem i ruchał dziki to wciąż chuj im do tego. No ale oczywiście takie jebane pizdy myślą, że wiedzą co jest najlepsze dla innego człowieka. Nawet na najniższym poziomie kurwy o mentalności osiedlowego dresa chcą przemocą wprowadzać w życie swoje mokre sny.
Jednak kurwa jakiś kataklizm wybijający te bydło przydałby się, kurwa gdybym wierzył w jakiegoś boga codziennie bym się modlił aby ich wszystkich upierdolił.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Film z zebrania w sprawie obławy
Gdyby wyciąć kilka fragmentów z tego filmu, to przeciętny widz pomyślałby, że chodzi tu o jakieś dzikie, drapieżne i niebezpieczne zwierze. Że tu chodzi o jakiegoś misia, dzika, a może o jakąś chupacabrę. A to tylko jakiś człowiek, który nikomu nie robi krzywdy i chce sobie żyć po swojemu.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Ustawa wprowadza kategorię „osób stwarzających zagrożenie”, pod egidą ministra zdrowia tworzy psychuszki pod nazwą „Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym” – przez modestię nie wpisano „imienia dr. Józefa Mengele” – przewiduje, że dobrani specjalnie wracze nieubłaganym palcem będą wskazywać ofiary niezawisłym sądom, no a one już w podskokach zrobią wszystko, czego oczekują od nich nasi okupanci – podobnie jak w czasach dobrego fartu za Józefa Stalina. Za przyjęciem ustawy głosowało 408 posłów, przeciw – zaledwie 3, wstrzymało się 30, a nie głosowało 19. Umiłowani Przywódcy z Platformy Obywatelskiej głosowali za ustawą w liczbie 196, przeciwko – nikt. Umiłowani Przywódcy z PiS – za ustawą 131, przeciwko – nikt. Trzódka posła Palikota się podzieliła: 8 było za, 25 się wstrzymało. PSL – 28 za, przeciw – nikt. SLD – 21 za, 4 się wstrzymało, przeciw – nikt. Solidarna Polska – 16 za, przeciw – nikt. Niezależni – 5 za, 3 przeciw. Inicjatywa Dialogu – 3 za, 1 się wstrzymał, przeciw – nikt.
http://www.eioba.pl/a/4f67/o-schizofrenii-bezobjawowej
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Ps3. Nie ma osób zdrowych! Są tylko niezdiagnozowani...
W kontekście psychiatrii o mnożeniu schorzeń bardzo dobrze pisał Jarosław Stukan - psycholog. Już nawet depresja została ujęta w ramy gradacji i oto mamy lekką depresję, umiarkowaną i ciężką, więc każda osoba z jakiegoś konkretnego powodu cierpiąca - co jest naturalnym stanem - z kopyta uznana zostaje za chorą. Po wizycie u psychiatry, wychodzi uzbrojona w recepty na prochy, które btw tak ochoczo kryptoreklamuje Hollywood (pomarańczowe buteleczki są niemal wszędzie). Regularne szprycowanie się tym chemicznym gównem, wg Stukana może mieć skutek odwrotny do zamierzonego, czyli wywoływać stany emocjonalne preparujące myśli samobójcze.

Wg psychiatrii już każdy niemal jest chory, każdy jest świrem. Pisałem wielokrotnie, że emocje zostaną obarczone cenzurą, a ich wyrażanie będzie sprowadzać problemy. Z wielką łatwością wmówiono ludziom istnienie "mowy nienawiści" (krytyka jest uznawana za hejt, co dowodzi tego, o czym piszę), więc jaki to problem wyprać mózgi pod kątem poparcia dla psychiatrii represyjnej? Żaden. Ludzie nabrali niesamowitej zdolności wiary w dosłownie wszystko, co serwuje propaganda medialna. Współczesny człowiek to człowiek zrównoważony, nieuzbrojony, nie kalający się myślą i ekspresją emocjonalną. Homo-manekin. Takich istot potrzebuje zorganizowana grupa przestępcza zwana państwem.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Co do zajścia, to lekarz mógł myśleć, że działa w dobrej wierze. Mógł myśleć, że lepiej będzie dla dziadka, jak go wyśle u czubków, niż jakby miał siedzieć w areszcie.
Winni są psy które interweniowały i Komendant policji w Ciechanowie. Pod ścianę dziadów i trrrrrach.
O ile mi wiadomo pikiety do 14 osób są legalne.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Już nawet nie wikłając się w dyskusję o antypsychiatrii... Standardy ustala się po to, aby je łamać.

Dzieci w szpitalach psychiatrycznych. RPP: 80 proc. z nich nie powinno się tam znaleźć
mig, PAP
25.11.2014 , aktualizacja: 25.11.2014 08:00
Według rzecznika praw pacjenta, nawet 80 proc. dzieci, które trafiają do szpitali psychiatrycznych, nie powinno tam nigdy trafić - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". Część małych pacjentów szpitali psychiatrycznych nie powinna się tam znajdować - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".
Część z nich to dzieci, których pozbywają się ośrodki pieczy zastępczej, nie radząc sobie z ich zachowaniem. Wystarczy, że wychowanek młodzieżowego ośrodka wychowawczego ucieka z niego albo zacznie się okaleczać, a zostaje przewieziony do najbliższego szpitala psychiatrycznego na oddział zamknięty.

Ten sam los spotyka często skazanych przez sądy rodzinne np. za agresywne zachowania lub łamanie prawa. Zdarza się, że do szpitala trafiają też dzieci z zespołem Aspergera, z którymi opiekunowie nie dawali sobie rady.

Do psychiatryka. A wystarczyłaby opieka...

Eksperci podkreślają, że w wielu przypadkach wystarczyłaby opieka na miejscu lub w poradniach dziennych. Tych jednak brakuje. Przyznają to szefowie ośrodków wychowawczych.

- Dyrektorzy skarżyli się, że nie mają dostępu do pomocy psychiatrycznej na miejscu. A im samym, bez specjalistów, trudno poradzić sobie z wychowankami, którzy mają zaburzenia zachowania - mówi Michał Szwast z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, która w tym roku kontrolowała sytuację w tych placówkach.


Za granicą podobnie:


Jeśli może uratować to przynajmniej jedno dziecko, to należy to zrobić.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
– Mam świadomość, że jestem na finiszu swojej drogi. Mam 72 lata, jestem psychicznie wyczerpany i wypalony. Nie zostało mi już wiele życia, a wszystko co miałem poszło w ruinę – mówi Krystian Broll, który spędził osiem lat w zakładzie psychiatrycznym. W styczniu Sąd Najwyższy zdecydował, że niesłusznie.
(...)
Jak Pan tam trafił?
To pokrętna i zagmatwana historia. Byłem inspektorem nadzoru budowlanego i ujawniłem w Katowicach aferę przetargową.


http://natemat.pl/132196,niesluszni...yzszy-dokonal-kasacji-wyrokow-zniszczyli-mnie

Wiadomo, Paragraf 22 zawsze na propsie. Ja się z Sądem Najwyższym nie zgadzam. Trzeba być faktycznie niespełna rozumu by ujawniać jakieś afery zamiast się podłączyć do kurka z kasą.
 
D

Deleted member 427

Guest
11179964_1714554602105383_8081548693097011044_n.jpg
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Ma ktoś możliwość potwierdzenia, że ta obserwacja jest związana ze sprawą 'zamachu krzesłowego'?
 
Do góry Bottom