Psychodeliki a poszerzanie świadomości

zoozgive

Well-Known Member
93
312
Jak zapatrujecie się na doświadczenia poszerzające świadomość, związane z przyjmowaniem tzw. psychodelików?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Bez przecinka tytuł chyba.
To w zasadzie interpunkcja, no ale...
%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D1%8F%D0%BD%D0%B5-%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D1%8F-%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-563907.jpeg

180px-Grammarnazilogo.png

grammar-nazi-plane.jpg

 

Xynoslav

Paleoagentarianin, Transferysta
229
403
W sumie, to po kilku minutach, jak napisał FatBantha i wróciłem do tego tematu pomyślałem, że miałeś rację, ale z racji lenistwa Ci jej nie przyznałem. (XD)
 

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 170
b2fa7e7aa804103615fa7138207531ebde00c3078b5fa8d3b8f6813adbcf5972.jpg


Poszerzanie świadomości fajne jest, słuchanie jak trawa rośnie albo jak drzewa oddychają...

Osobiście miałem taką sytuację, że leże sobie spokojnie i nagle zaczyna zaczyna mną rytmicznie trząść, nie przestraszyłem się tylko zacząłem słuchać i okazało się, że moje serce tak głośno łomotało/zwiększyła mi się percepcja (niepotrzebne skreślić), że czułem jak otwierają się zastawki w sercu i czułem jak krew przepływa przez nie, przeżycie niespodziewane i niezapomniane.
Pozdrawiam
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Czasem fajnie się najebać, ale nie robiłbym z tego jakieś religii. Teoria, że dragi poszerzają świadomość przypomina mi teorię, że pijacy widzą w życiu więcej, bo im się w oczach dwoi :) Poza tym gloryfikacja dragów i przypisywanie im nadnaturalych mocy jakoś tak mi się źle kojarzy, z dziećmi - kwiatami i innym lewactwem. Ja tam w czary nie wierzę. Z czachojebów brałem kwasa. Oprócz tego standard, czyli alko, trawa i feta. Kiedyś zjadłem też kilka grzybów, ale tego bałem się żreć więcej i nie było właściwie chyba efektu.

P.S. Ktoś bardziej obyty w temacie mógłby dać cynka gdzie można zamówić wysyłkowo zielsko z dostawą do paczkomatu :)
 
Ostatnia edycja:

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Czasem fajnie się najebać, ale nie robiłbym z tego jakieś religii. Teoria, że dragi poszerzają świadomość przypomina mi teorię, że pijacy widzą w życiu więcej, bo im się w oczach dwoi :) Poza tym gloryfikacja dragów i przypisywanie im nadnaturalych mocy jakoś tak mi się źle kojarzy, z dziećmi - kwiatami i innym lewactwem. Ja tam w czary nie wierzę. Z czachojebów brałem kwasa. Oprócz tego standard, czyli alko, trawa i feta. Kiedyś zjadłem też kilka grzybów, ale tego bałem się żreć więcej i nie było właściwie chyba efektu.
A jakie miałeś wrażenia po kwasie?
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Sensu zamawiania zielska raczej nie widze, chyba że ktoś jest zatwardziałym miastowym. Nasiona są całkowicie legalne i nawet sprzedają się w sklepach stacjonarnych o ile mnie wzrok nie zmylił (przechodziłem koło jednego poza godzinami otwarcia).

btw. na całkiem popularnej stronie jbzd.pl widzę zupełnie otwarcie reklamę pewnego sklepu z chemikaliami :)
 
Do góry Bottom