1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Psychodeliki a poszerzanie świadomości

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez zoozgive, 12 Grudzień 2014.

1. zoozgive

zoozgive Well-Known Member

Polubienia:
    258
    Jak zapatrujecie się na doświadczenia poszerzające świadomość, związane z przyjmowaniem tzw. psychodelików?

2. Negro Chicken

Negro Chicken Active Member

Polubienia:
    85
    Bez przecinka tytuł chyba.

3. Xynoslav

Xynoslav Paleoagentarianin, Transferysta

Polubienia:
    294
    Jak najbardziej z przecinkiem. :)

4. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 612
    To w zasadzie interpunkcja, no ale...

Tralalala, kr2y510 i Artur Nowak lubią to.
  5. Solitary Man

Solitary Man Człowiek raczej piwnicy

Polubienia:
    1 580
    A ja wkleję śmieszny obrazek z Korwinem.

pampalini, tosiabunio i tomky lubią to.
  6. Negro Chicken

Negro Chicken Active Member

Polubienia:
    85
  7. Xynoslav

Xynoslav Paleoagentarianin, Transferysta

Polubienia:
    294
    W sumie, to po kilku minutach, jak napisał FatBantha i wróciłem do tego tematu pomyślałem, że miałeś rację, ale z racji lenistwa Ci jej nie przyznałem. (XD)

8. Sputnik

Sputnik Szalony naukowiec

Polubienia:
    1 860

Poszerzanie świadomości fajne jest, słuchanie jak trawa rośnie albo jak drzewa oddychają...

Osobiście miałem taką sytuację, że leże sobie spokojnie i nagle zaczyna zaczyna mną rytmicznie trząść, nie przestraszyłem się tylko zacząłem słuchać i okazało się, że moje serce tak głośno łomotało/zwiększyła mi się percepcja (niepotrzebne skreślić), że czułem jak otwierają się zastawki w sercu i czułem jak krew przepływa przez nie, przeżycie niespodziewane i niezapomniane.
    Pozdrawiam

kawador lubi to.
  9. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 134
    Zawsze chciałem spróbować, ale się boję.

10. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 389
    Czasem fajnie się najebać, ale nie robiłbym z tego jakieś religii. Teoria, że dragi poszerzają świadomość przypomina mi teorię, że pijacy widzą w życiu więcej, bo im się w oczach dwoi :) Poza tym gloryfikacja dragów i przypisywanie im nadnaturalych mocy jakoś tak mi się źle kojarzy, z dziećmi - kwiatami i innym lewactwem. Ja tam w czary nie wierzę. Z czachojebów brałem kwasa. Oprócz tego standard, czyli alko, trawa i feta. Kiedyś zjadłem też kilka grzybów, ale tego bałem się żreć więcej i nie było właściwie chyba efektu.

P.S. Ktoś bardziej obyty w temacie mógłby dać cynka gdzie można zamówić wysyłkowo zielsko z dostawą do paczkomatu :)

Ostatnia edycja: 13 Grudzień 2014
  11. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 134
    A jakie miałeś wrażenia po kwasie?

12. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 391
    Sensu zamawiania zielska raczej nie widze, chyba że ktoś jest zatwardziałym miastowym. Nasiona są całkowicie legalne i nawet sprzedają się w sklepach stacjonarnych o ile mnie wzrok nie zmylił (przechodziłem koło jednego poza godzinami otwarcia).

btw. na całkiem popularnej stronie jbzd.pl widzę zupełnie otwarcie reklamę pewnego sklepu z chemikaliami :)

13. Solitary Man

Solitary Man Człowiek raczej piwnicy

Polubienia:
    1 580
    To tylko zmiana percepcji.
    Bo na razie są jeszcze legalne.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.