Propaganda hoplofobów

kompowiec

Open Source Boy
1 622
1 550
to jest tak głupie że aż śmieszne
fobia
>nieuzasadniony, irracjonalny lęk

w samej nazwie już jest dziadziuś xD banie się czegoś co "jeden klik" i po chłopie, nie jest irracjonalne. Banie się, że to coś będzie mógł byle wariat kupić w sklepie a potem postrzelać do ludzi jak się dzieje w stanach nie jest irracjonalne i generalnie banie się czegoś co zrobiło taki smrut w JU ES EJ nie jest irracjonalne. Nie minie miesiąc i w polsce po wprowadzeniu takiego dostępu będziesz mieć strzelaninę jak regularnie w stanach. Inby gdzie pijany gość wpada w szał i zajebuje żonę siekierą zamienią się na zastrzeloną żonę, trzech przechodniów i dwóch sąsiadów xD Kibicowskie zwierzęta i łatwo dostępna broń palna? Miejcie kurwa wyobraźnię xD

broń służy do łatwego i wygodnego zabijania. I pod względem fizycznym (klik i po chłopie) i pod względem psychicznym (bo dużo łatwiej jest zrobić klik niż kogoś zadziabać nożem czy stłuc pałką albo nie wiem kurwa udusić)

miłośnicy pisania o broni palnej mają w dupie, że swobodny dostęp do broni palnej to smrut xD Dostali zestaw gotowców, gównoargumentów, sofizmatów i tym podobnych przedrukowanych wprost z biuletynu NRA i używają tego do "orania lewaków". O nic innego tu nie chodzi.

Tak samo jest z korwinizmami. Zauważyliście, że każdy korwinista brzmi tak samo? xD Każdy powtarza te same gównomemy, bon moty, powiedzonka, kaczfrazy nie zastanawiając się nawet czy mają sens. Nie ma u nich żadnych refleksji, nie ma żadnej autonomicznej myśli, bo nie o to się tu rozchodzi xD Ważne, że ma się poczucie, że się "zmasakrowało lewaka".

dzieci chcą sobie poorać lewaków
 
OP
Alu

Alu

Well-Known Member
4 140
7 587
[/ATTACH]

Z powodu "trwającej aktualnie szalejącej przemocy z użyciem broni palnej w Stanach Zjednoczonych" organizacja Amnesty International wystosowała na Twitterze ostrzeżenie zalecające osobom podróżującym po USA "unikanie miejsc gdzie zbiera się duża liczba ludzi, zwłaszcza wydarzeń kulturalnych, miejsc kultu, szkół i supermarketów" oraz "zachowanie szczególnej ostrożności w lokalnych barach, klubach nocnych i kasynach" oraz dodaje "w zależności od tożsamości płciowej, rasy, pochodzenia lub orientacji seksualnej podróżujący mogą być bardziej zagrożeni przemocą z użyciem broni palnej".

Ktoś mógłby pomyśleć, że w USA wybuchła wojna domowa...

ai.png
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 254
20 085
Nie wiedziałem, że Amnesty International wspiera politykę imigracyjną administracji Trumpa. Tak bez ceregieli ostrzegać Latynosów, żeby nie przyjeżdżali do USA?
 
Do góry Bottom