Propaganda hoplofobów

kompowiec

freetard
2 445
2 494
to jest tak głupie że aż śmieszne
fobia
>nieuzasadniony, irracjonalny lęk

w samej nazwie już jest dziadziuś xD banie się czegoś co "jeden klik" i po chłopie, nie jest irracjonalne. Banie się, że to coś będzie mógł byle wariat kupić w sklepie a potem postrzelać do ludzi jak się dzieje w stanach nie jest irracjonalne i generalnie banie się czegoś co zrobiło taki smrut w JU ES EJ nie jest irracjonalne. Nie minie miesiąc i w polsce po wprowadzeniu takiego dostępu będziesz mieć strzelaninę jak regularnie w stanach. Inby gdzie pijany gość wpada w szał i zajebuje żonę siekierą zamienią się na zastrzeloną żonę, trzech przechodniów i dwóch sąsiadów xD Kibicowskie zwierzęta i łatwo dostępna broń palna? Miejcie kurwa wyobraźnię xD

broń służy do łatwego i wygodnego zabijania. I pod względem fizycznym (klik i po chłopie) i pod względem psychicznym (bo dużo łatwiej jest zrobić klik niż kogoś zadziabać nożem czy stłuc pałką albo nie wiem kurwa udusić)

miłośnicy pisania o broni palnej mają w dupie, że swobodny dostęp do broni palnej to smrut xD Dostali zestaw gotowców, gównoargumentów, sofizmatów i tym podobnych przedrukowanych wprost z biuletynu NRA i używają tego do "orania lewaków". O nic innego tu nie chodzi.

Tak samo jest z korwinizmami. Zauważyliście, że każdy korwinista brzmi tak samo? xD Każdy powtarza te same gównomemy, bon moty, powiedzonka, kaczfrazy nie zastanawiając się nawet czy mają sens. Nie ma u nich żadnych refleksji, nie ma żadnej autonomicznej myśli, bo nie o to się tu rozchodzi xD Ważne, że ma się poczucie, że się "zmasakrowało lewaka".

dzieci chcą sobie poorać lewaków
 
OP
OP
Alu

Alu

Well-Known Member
4 600
9 575
[/ATTACH]

Z powodu "trwającej aktualnie szalejącej przemocy z użyciem broni palnej w Stanach Zjednoczonych" organizacja Amnesty International wystosowała na Twitterze ostrzeżenie zalecające osobom podróżującym po USA "unikanie miejsc gdzie zbiera się duża liczba ludzi, zwłaszcza wydarzeń kulturalnych, miejsc kultu, szkół i supermarketów" oraz "zachowanie szczególnej ostrożności w lokalnych barach, klubach nocnych i kasynach" oraz dodaje "w zależności od tożsamości płciowej, rasy, pochodzenia lub orientacji seksualnej podróżujący mogą być bardziej zagrożeni przemocą z użyciem broni palnej".

Ktoś mógłby pomyśleć, że w USA wybuchła wojna domowa...

ai.png
 
D

Deleted member 427

Guest
Nie wiedziałem, że Amnesty International wspiera politykę imigracyjną administracji Trumpa. Tak bez ceregieli ostrzegać Latynosów, żeby nie przyjeżdżali do USA?
 
Do góry Bottom