Polski 'Dzień Sznura'

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 574
Z którego roku ten news?
Ja na libnecie informuję o tym zdarzeniu w 2019, ale samo zdarzenie miało miejsce w roku 2004. Przy okazji zaznaczę, że nie jestem zbytnio cięty na Senyszyn, ponieważ szczerze doceniam jej starania na rzecz stworzenia formalnych ram dla stosunków Polski z Chinami. Starania te nie były mile widziane przez warszawską ambasadę pseudopaństwa utworzonego na terenach Chin objętych komunistyczną rebelią. Widać po prostu, że ogólnie rzecz biorąc (ściśle - każdy przypadek jest inny, indywidualny, ale ogólnie rzecz biorąc!) prawdziwa komunistka przy prawdziwej socjalistce porównawczo stoi jak prawdziwa kurwa przy prawdziwie kontrowersyjnej postaci.

Joanna Senyszyn to jest kontrowersyjna postać i osoba obdarzona wielkim poczuciem humoru, kto wie, może nawet wybaczyłaby mi mój dowcip, który na forum się, jak widać, sprawdził.
 
Ostatnia edycja:

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 574
Jeszcze nie wisiał? Kupiłbym. Sznur wisielca zapewnia zdrowie i sukces finansowy - warto metodę wzbogacenia się przetestować ;)
Świetną metodą na wzbogacenie się jest połączenie zdyscyplinowanej oszczędności z dużą wydajnością. Zdyscyplinowanej oszczędności można się nauczyć i potem wytrenować, trochę gorzej z dużą wydajnością, to raczej albo się ma od bozi, albo się tego nie ma. No ale w Twoim przypadku jest ok. Jesteś na forum niecały rok, a masz postów mniej więcej tyle, co ja (pięć pełnych lat już minęło). Także jest ok.
 
Do góry Bottom