Polski 'Dzień Sznura'

N

nowy.świt

Guest
W tym wątku zamieszczamy listę osobników, którzy w ostatniej nagonce na Korwina i NP wykazali się skrajnym brakiem obiektywizmu.

Elementów, które nie wahały się posunąć do kłamstw, pomówień i celowych przeinaczeń faktów, manipulacji.

Podajemy zdjęcie, Opis osobnika i dlaczego znalazł się na tej liście.

Zaczynamy od tak zwanych prominentów i kończymy na robotnicach czerwonego mrowiska.

Ja może otworzę listę poczynając od najbardziej wkurwiającego przychlasta, którego zarzygana morda i sposób bycia najbardziej podnosi mi ciśnienie:

Pawe%C5%82-Zalewski.jpegPaweł Zalewski - Karierowicz za wszelką cenę z ramienia PO, nihilista, prostytutka, wydmuszka ideowa , paniczny tchórz i histeryk - pod koniec debaty z Dziamborem niemal nie osrał się w panice błagając wyborców o to aby nie popierali Korwina wtykając standardowo brak poszanowania dla kobiet inwalidów ect.
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 636
Do polityków PO, PSL i do stojącego na czele ich groteskowego rządu prezesa donalda tuska. Ja tam jestem dosyć pokojowo nastawionym zdecydowanym demokratą, niemniej uważam, że czas, aby ktoś popsuł wam zabawę. Czujcie się ostrzeżeni.
http://dziensznura.pl/
 
D

Deleted member 4683

Guest
Wiecie, nie chcę psuć zabawy, ale na pewno monitorują to forum. NSA i inne tajne psiarnie. Czujcie się ostrzeżeni.

Powiem tak: zrobiłem taką listę już dawno. Wymiękłem nie ze strachu tylko dla tego, że że nie potrafiłbym zabić skurwysyna który nie zagraża mi albo bliskim bezpośrednio tu i teraz ( trzyma nóż przy szyi ). Po prostu - Chrześcijański bagaż wiąże mi ręce i to jest wasze szczęscie wy małe kurwy. Ale prędzej czy później pojawia się tacy, dla których moje wątpliwości są śmieszne i z uśmiechem na ustach odjebią Pana Polityka, Paną Dziennikarz, Pana Bankiera i Panią Urzędniczkę tak, że mózgownica ochlapie bliskich i meblościankę. Więc jeśli faktycznie kurwa monitorujecie internet to żeby nie było, że nie ostrzegałem. I oczywiście -jebał was pies kurwy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

telpeloth

państwosceptyk
256
286
Wiecie, nie chcę psuć zabawy, ale na pewno monitorują to forum. NSA i inne tajne psiarnie. Czujcie się ostrzeżeni.
tosiabunio++;
Bo nawet jeśli nie sprawdzajo i nie monitorujo, to jak ktoś jakiejś stokrotce podrzuci topic na forum, to do końca życia będziemy słyszeć, że libertarianie to tylko tacy naziści jak RedWatch, a NAP to skrót od "Napierdolić Agentom PRLu".
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
943
Szczerze mówiąc mam wątpliwości co do natury tego wątku. Raz że...
Wiecie, nie chcę psuć zabawy, ale na pewno monitorują to forum. NSA i inne tajne psiarnie. Czujcie się ostrzeżeni.
...zdrowa doza paranoi się przyda, po co dokładać prokuratorowi tekstu do czytania, a po drugie, patrząc po tym jak sprawnie sypiecie lewakami z rękawa, nie musicie się starać. Poczekajcie na Dzień Sznura, puścicie sobie utwór tematyczny w wykonaniu Mistrza i znając wasz zapał w dwie minuty zrobicie sobie listę, na której pozycje będą odhaczać jeszcze wasze wnuki.

 
  • Like
Reactions: Alu

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 636
Szczerze mówiąc mam wątpliwości co do natury tego wątku. Raz że......zdrowa doza paranoi się przyda, po co dokładać prokuratorowi tekstu do czytania, a po drugie, patrząc po tym jak sprawnie sypiecie lewakami z rękawa, nie musicie się starać. Poczekajcie na Dzień Sznura, puścicie sobie utwór tematyczny w wykonaniu Mistrza i znając wasz zapał w dwie minuty zrobicie sobie listę, na której pozycje będą odhaczać jeszcze wasze wnuki.


Aterlupus,
moim zdaniem ten wątek jest bardzo legalny i na czasie. Przecież właśnie rozpoczęła się cisza wyborcza. W tej sytuacji nie wolno sugerować, na kogo należałoby głosować. Śmiało można założyć, że mało chytry wybieg w postaci dyskutowania na temat - na kogo nie powinno się głosować - na pewno by się nie sprawdził. Zatem zgodnie z prawem w tym wątku porzucamy całkowicie temat głosowania i - tylko przez szacunek dla ciszy wyborczej - podyskutujemy: kogo należałoby powiesić, kogo lekko dziabnąć maczetą, a komu rozjebać łeb kamieniem, nożem, łyżką i widelcem.

W związku z tym proponowałbym administracji zamknięcie wątku dla nowych wpisów wraz z końcem ciszy, czyli, o ile dobrze pamiętam, w niedzielę o godz. 21. To jeszcze kupa czasu. To taka kompromisowa propozycja. Bo pomysł całkowitego olania idei Dnia Sznura (lub osoby Kelthuza, który zagnieździł Dzień Sznura w libertariańskiej narracji w Polsce) to byłby chyba zbyt daleko idący kompromis. Na taki kompromis szmaty niszczące Polskę i Europę niech nie liczą.
 
  • Like
Reactions: fds

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 277
23 304
Uważam, że negowanie Dnia Sznura powinno wiązać się z surowymi konsekwencjami. Gdy Partia Libertariańska urośnie w siłę, powinna wywrzeć nacisk, aby wprowadzić zapis o kłamstwie dniusznurowym, wzorem tzw. kłamstwa oświęcimskiego.
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 636
Uważam, że negowanie Dnia Sznura powinno wiązać się z surowymi konsekwencjami. Gdy Partia Libertariańska urośnie w siłę, powinna wywrzeć nacisk, aby wprowadzić zapis o kłamstwie dniusznurowym, wzorem tzw. kłamstwa oświęcimskiego.


To brzmi rozsądnie, ale jako osoba nieufna na wszelki wypadek Ci nie ufam.

; )
 
OP
N

nowy.świt

Guest
205px-Janusz_Palikot_Kongres_Katowice.jpgjanusz palikot - Kłamca, naczelny wygryzacz bizonów - wyliże każdą dupę o ile to zwiększy słupki poparcia - w AKAP-ie czy Monarchii Oświeconej robiłby w tanich gejowskich pornolach role drugoplanowe ATM za przysłowiową miskę ryżu, bez ubezpieczenia zdrowotnego - niestety mamy demokracje i zasiada w sejmie.

Trzyma rękę na pulsie nastrojów społecznych i zjawia się wszędzie tam gdzie zabarwienie swojego kinola i ozora na brązowo się opłaca, niezależnie jak bardzo się upodli.

Kiedyś obrońca krzyża w sejmie - dziś antyklerykał - kto wie kim zostanie jutro.

Oczywiście dzieli z innymi pojawiającymi się w tym wątku takie atrybuty jak: nihilizm i prostytucja ideowa.

Na krytykę re-dystrybucjonizmu odpowiada jakimś bełkotem o kondomach, męskiej prostytucji i Watykanie* co wykazuje na schizofrenie i omamy.

Oczernia inne osoby i antyfaszystę Korwina-Mikke nazywa neofaszystą** - co jest ponownie wynikiem choroby psychicznej i ww. omamów - lub braku znajomości słownika pojęć.

Jako socjopata lubi gnębić innych chorych psychicznie i upośledzonych umysłowo - za swój ulubiony cel ataków wybrał sobie jarosława kaczyńskiego - jednego z czołowych niedorozwojów umysłowych wśród katolickich socjalistów.

*

**
 

orcen92

Active Member
151
204
Chodzą słuchy, że nowa partia Palikota (którą już zapowiada - "nowy szyld, nowy program") będzie uniosceptyczna i docelowo ma się znaleźć w kolacji z Farage'm.
 
Do góry Bottom