Polecam strzelnicę

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Jesli wie ktos o jakiejs niedrogiej i przyjemnej strzelnicy, ktora moze polecić:
Ja czasem korzystam z ZKS w Warszawie.
http://www.zks.waw.pl
Strzelnica półotwarta.
Nie ma jakiegoś ogromnego wyboru ale przy korzystaniu z broni ze strzelnicy płaci sie tylko za naboje, mili instruktorzy i nie ma jakiegoś wielkiego tłoku, przynajmniej kiedy ja z niej korzystałem.
Jesli ktos nie jest jakoś bardzo wymagający a chce od czasu do czasu postrzelać bez starania sie o pozwolenie i troche obyć sie z bronią to polecam.

Jesli ktos zna jakieś fajne strzelnice z niskimi cenami to niech zapodaje.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Nie ma strzelnic z niskimi cenami, wszędzie są chyba podobne. W Wawie jest jeszcze strzelnica Cover - strzelałem tam, było miło, instruktorzy mili, oraz nowa strzelnica Agvo, gdzie jeszcze nie byłem. Obie zamknięte.

Na ZKSie można za to postrzelać z CP.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
http://strzelnica-torun.pl/
Nie wiem czy droga, bo nie mam porównania, ale niekórzy wydają taką kasę na byle gówna, a ja bawiłem się świetnie przez bitą godzinę. Instruktor świetny, cierpliwy, atmosfera bardzo miła, warunki też bardzo dobre - strzelnica zamknięta, klimatyzowana etc. Na koniec można sobie popstrykać zdjęcia, zabrać tarcze na pamiątkę itp. Do tego cyklicznie organizowane zawody, ale jeszcze nie miałem okazji sprobować, może w najbliższym czasie się uda.
Fajne jest to, że z racji tego, że cały obiekt nie jest duży, bodajże ma tylko 5 stanowisk, więc jednocześnie na strzelnicy jest tylko jeden klient/rodzina/znajomi, dlatego instruktor zajmuje się tylko nami i można się poczuć komfortowo, we własnym gronie.
 

Inn Ventur

Well-Known Member
347
518
http://strzelnica-torun.pl/
Nie wiem czy droga, bo nie mam porównania, ale niekórzy wydają taką kasę na byle gówna, a ja bawiłem się świetnie przez bitą godzinę. Instruktor świetny, cierpliwy, atmosfera bardzo miła, warunki też bardzo dobre - strzelnica zamknięta, klimatyzowana etc. Na koniec można sobie popstrykać zdjęcia, zabrać tarcze na pamiątkę itp. Do tego cyklicznie organizowane zawody, ale jeszcze nie miałem okazji sprobować, może w najbliższym czasie się uda.
Fajne jest to, że z racji tego, że cały obiekt nie jest duży, bodajże ma tylko 5 stanowisk, więc jednocześnie na strzelnicy jest tylko jeden klient/rodzina/znajomi, dlatego instruktor zajmuje się tylko nami i można się poczuć komfortowo, we własnym gronie.
Dzięki za reckę. Od jakiegoś czasu wybieramy się tam ze znajomymi, ale wiadomo - zawsze coś...
 

Oreł

Well-Known Member
574
464
Granica opłacalności to jakieś 20 zł od strzelającego + 1,50 zł za strzał z tańszych typów amunicji bojowej (7,62x39, 9x19). Kto oferuje taniej - musi mieć jakieś inne źródło finansowania...

...np. 1% podatku, więc przy okazji się przypomnę:
KRS organizacji: 0000266741
Cel szczegółowy: Strzelectwo sportowe
 
OP
OP
workingclass

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Ja nie mam własnej broni ani pozwolenia, interesują mnie strzelnice gdzie płace tylko za naboje do broni która dysponuje strzelnica, więc jesli przeznaczam powiedzmy 200zl na wypad na strzelnice to różnica 30 groszy w cenie naboju ma dla mnie znaczenie ponieważ moge sobie strzelić kilka pocisków wiecej.
Oczywiście nie zmienia to faktu, ze chciałbym mieć możliwość legalnego strzelania z mojej własnej broni za moja własną stodoła bez certolenia się w jakieś pozwolenia:)
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Ja mam do strzelnicy zaledwie kurwa 35 km. A mieszkam w półmilionowym mieście. Byłem tylko raz. Nabój 2, 2,5 lub 3 zł, wystrzeliłem około stu plus szkolenie 25zł. I mimo telefonicznego zaanonsowania się musiałem czekać dwie godziny aż zbierze się grupa przynajmniej 4-5 osób bo instruktor nie zrobi szkolenia tylko dla jednej osoby. Trwa ono około godziny. Same strzelanie trwało około 40 minut. Biorąc te wszelkie niedogodności pod uwagę a także to, że jestem osoba wybitnie wygodną więcej tam nie pojadę.

To już prostytutka na godzinę może kosztować taniej niż ta cała namiastka strzelania na strzelnicy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Oreł

Well-Known Member
574
464
Tak wygląda ten rynek. Mała podaż i gigantyczny popyt skutkują przekonaniem, że można bezkarnie mieć klienta w dupie.

Co to za miasto? Skoro półmilionowe, to pewnie warto zainwestować i zrobić tam strzelnicę, na którą nie będzie trzeba jechać 35 km.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Miasto na S. Całoroczne kąpielisko bardzo blisko około 40km w innej miejscowości. Seata kupić nie możesz. Haagen dazs około 25km ode mnie tylko w jednym sklepie, w lecie nie do kupienia bo się roztopią. Czarne cienkie Marlboro niedostępne od 1 stycznia do 20 stycznia w całym mieście tego roku. Ostatnio kupiłem sobie czytnik e-booków Pocketbook 8" oczywiście przez internet bo nie ma tak dobrze aby był gdzieś na półce w całym S ( po cholerę oglądać przed zakupem, też mi wymagania ). Ile ja rzeczy kupiłem wysyłkowo: grzejnik elektryczny, lornetkę, ekspres do kawy, filtry do odkurzacza itd bo w S nic nie ma.
Jest tylko Urząd Miejski największy pracodawca w całym S.
Nie mam pojęcia kto może dostać pozwolenie na prowadzenie strzelnicy. Nie sądzę, że zwykły facet z kasą. Wiem tylko, że jedyny sklep z bronią w S prowadzi były Sbek.
 

Oreł

Well-Known Member
574
464
Pozwolenie na prowadzenie strzelnicy (ściślej: zatwierdzenie regulaminu) jest jedną z najprostszych procedur związanych z bronią. Przynajmniej w teorii, w praktyce będę przerabiał to w Poznaniu w tym roku, jeśli się uda, pomyślimy też o mieście S.
 

Hitch

3 220
4 872
Jakbyś chciał założyć franczyzę to chętnie poprowadzę filię w Siedlcach, bo jak na razie jest tu jedna strzelnica, gdzie płaci się 120 zł za oddanie 50 strzałów z krótkiej lub długiej broni. Koszta spadają dopiero po wyrobieniu sobie członkostwa w klubie, co trwa w chuj czasu i kosztuje w chuj kasy :)
 

HowardR

New Member
3
0
We Wrocławiu polecam Progun. Świetna strzelnica, fajna obsługa - nauczyli mnie podstaw - teraz po prostu się doskonalę. Umiejętności jak na razie niskie, ale uważam, że każdy powinien wiedzieć jak się powinno obchodzić z bronią. Przynajmniej podstawy.
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Świetny kontakt w szczególności. Od półtora miesiąca nie dostałem odpowiedzi na pytanie dotyczące własnej broni, a sami podkreślali by kontaktować się drogą e-mailową. Nie mówiąc o tym, że takie sprawy mogliby już napisać na stronie, nawet jak nie zezwalają w ogóle.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Świetny kontakt w szczególności. Od półtora miesiąca nie dostałem odpowiedzi na pytanie dotyczące własnej broni, a sami podkreślali by kontaktować się drogą e-mailową. Nie mówiąc o tym, że takie sprawy mogliby już napisać na stronie, nawet jak nie zezwalają w ogóle.
Dobrze, że mówisz. Już miałem tam iść ale chyba zadziała niewidzialna ręka bojkotu ;)
 

HowardR

New Member
3
0
@bombardier - czy to przypadkiem nie jest temat, w którym polecamy strzelnicę? Czy nie mogę polecić strzelnicy na którą chodzę regularnie?
@Zbyszek_Z - niestety nie mam pozwolenia na broń, więc w tej kwestii nie jestem w stanie pomóc, ale z obserwacji - tak.
@mikioli - niewidzialna ręka bojkotu zawsze na propsie. Gorzej z samą niewidzialną ręką.
 

HowardR

New Member
3
0
@tolep - dopuszczasz czasem myśl, że jednak nie masz racji? Może nie jestem wielkim specjalistą i 10 nie trafiam 7/7, ale podstawowy kurs w LOKu odbyłem i nie zamierzam Ci tego udowadniać.
@Ciek - niestety właściciela/kierownictwa nie znam. Ale zgodzę się z Tobą. Zapraszam.

Kurcze łatwo się kogoś ocenia. Wilka już oceniliście?
 
Do góry Bottom