1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Polecam strzelnicę

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez workingclass, 2 Luty 2015.

1. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 358
    Wszystkich oceniamy i osądzamy. Jesteśmy libami, d'uh.

2. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 681
    przez cały czas. Ale nie mogę się wypowiadać przyjmując że nie wiem jaka jest moja opinia. Uwielbiam dyskusje, czyli gdy ktoś argumentuje przeciw moim opiniom.

Hitch lubi to.
  3. michaś7

michaś7 New Member

Polubienia:
    0
    Ja jeżdzę na strzelnicę do Wrocławia nazywa się ProGun, organizowane są tam szkolenia, na które właśnie uczęszczam
    :D . Warto, przede wszystkim szeroki wybór broni, są też bronie snajperskie ;) na stronie jest cały spis jakie są dostępne :D

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.