Palące Kobiety!

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Właśnie! Dawaj jakąś fotkę albo linka na swoją stronę. Jak będzie więcej takich wkrętów to zrobię podforum "Ogłoszenia Towarzyskie" :)
 
OP
OP
C

cziki

New Member
29
0
kr2y510 napisał:
Sex jest bardzo ważny a palenie jest też przyjemne. Geny tych co wskutek palenia stracili zdolności reprodukcyjne zostaną samoczynnie wyeliminowane z puli genów. Więc chyba będzie lepiej, no nie?

O i ta odpowiedź mi podchodzi, panowie nie palcie!!!bo przestaniecie być potrzebnymi reproduktorami, a dla nas na szczęście wymyślono odpowiednią antykoncepcję dostosowaną dla palaczek -Cerazette, więc...
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Odbiegając od tematu muszę zgodzić się z postem Kr2y51a ze starego forum :

"co najważniejsze, nie są tak popierdolone jak Polki. Polki niestety są dopiero wtedy w miarę o.k. jak jedna z drugą wcześniej zarzuci przynajmniej ćwiartkę tablety i popije browcem"

From Russia with Love :)
 

23HailEris

Member
277
10
Trigger Happy napisał:
Odbiegając od tematu

wiesz co za to grozi? ;)

A tak w ogóle to chyba dobrze, że kobiety na forum raczej nie piszą. Te dwa kobiece wątki tutaj są najnudniejsze w historii libertarianizmu. Czytając kolejne, "tajemnicze" posty, cały czas mam wrażenie, że to przynęta i lada chwila pojawi się wreszciejakaś reklama, albo zaproszenie do uczestnictwa w czymś tam. :)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
cziki napisał:
GAZDA napisał:
cziki napisał:
Okej!! :)
A moi kochani Panowie zastanawialiście się na tym jaki wpływ ma połączenie papierosa z antykoncepcją na organizm Waszej kobiety?
nie i (conajmniej ja) nie mam zamiaru sie tym zajmowac...


A dlaczego? z jakiego powodu ignorujesz ten temat?
gdybyl cos wiedzial bym ja poinformowal, i tyle, gdyz jest to jej sprawa co robi ze swym cialem...

Antoni Wiech napisał:
Róbcie więc kontrekonomię, bo najlepsze towareczki pójdą się jebać z jakimiś cwelami w garniakach :D
(to powinno być jedno z haseł akapów!)

popieram...

cziki napisał:
kr2y510 napisał:
Sex jest bardzo ważny a palenie jest też przyjemne. Geny tych co wskutek palenia stracili zdolności reprodukcyjne zostaną samoczynnie wyeliminowane z puli genów. Więc chyba będzie lepiej, no nie?

O i ta odpowiedź mi podchodzi, panowie nie palcie!!!bo przestaniecie być potrzebnymi reproduktorami, a dla nas na szczęście wymyślono odpowiednią antykoncepcję dostosowaną dla palaczek -Cerazette, więc...

a ja kurze i to duzo i sie nawet zdolalem zreprodukowac...
palaca kobita nie bedzie mi nadawac ze zas palilem abo ze mi ciuchy smiyerdzom...
no i dawaj fote cziki!!!
 
A

Anonymous

Guest
kr2y510 napisał:
[...] jak dla większości samców (niestety nie są skłonni się do tego przyznawać i wciskają bajery) liczy się dla mnie tylko ciało kobiety.


Skoro jesteśmy tacy szczerzy już, Krzysiu pytanie - lubisz bzykać trupy i laski w śpiączce?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Mike Smith napisał:
Skoro jesteśmy tacy szczerzy już, Krzysiu pytanie - lubisz bzykać trupy i laski w śpiączce?

Jakość Jasiu, jakość się dla mnie liczy. I tylko materia ożywiona.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Chyba gdzieś wklejałem tę Chinkę. Jest słodka.

No ale palić papierosy to trzeba umieć. Większość kobiet nie umie palić papierosów, one jedynie kurzą cygarety.
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Ja kiedyś paliłam, w czasach LO, jednak przestałam, bo uświadomiłam sobie, jak wiele kasy przewali mi się przez oczy, jak się uzależnię...
 
Do góry Bottom