Palące Kobiety!

OP
OP
C

cziki

New Member
29
0
Okej!! :)
A moi kochani Panowie zastanawialiście się na tym jaki wpływ ma połączenie papierosa z antykoncepcją na organizm Waszej kobiety?
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
cziki napisał:
Okej!! :)
A moi kochani Panowie zastanawialiście się na tym jaki wpływ ma połączenie papierosa z antykoncepcją na organizm Waszej kobiety?
nie i (conajmniej ja) nie mam zamiaru sie tym zajmowac...
 

sunrrrise

New Member
74
3
Bez przesady, to nie ja pisałem

Zapakuję kurwa nawet, tylko się odezwij, wiem, że tam jesteś!!!!!!!!!!11111111111111jedenjedenjeden.

:p

A tak na marginesie to na poprzednim forum L była chyba tylko jedna (Jo), może dwie laski. Na starym forum A było ich znacznie więcej. Trzeba by stworzyć jakiś nowy nurt, nie wiem, feminolibertarianizm?;)
 
A

Anonymous

Guest
Hm. no wiesz, a kto Ci powiedział, że ja o Tobie piszę? I Ciebie obserwuję? ;]

Feminolibertarianizm to bardzo ciekawa opcja, ale mam dziwne wrażenie, że to byłoby jak z ogłoszeniami typu erotyczne-bez-sponsoringu - nawet w kategorii kobiety doszukasz się parszywych, męskich ryjów liczących na to, że coś wychapią. :>
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ja podobnie jak Gazda ignoruję ten temat i wolę palące/podpalające niewiasty, bo sam palę i wygodniej mi gdy laskom wokół mnie to nie przeszkadza. Zresztą większość facetów ma to gdzieś, choć nie zawsze są skłonni się do tego przyznać. Gdyby palenie kobiet przeszkadzało w igraszkach miłosnych bardziej niż prezerwatywa, to na pewno zwalczaliby palące kobiety.
 

whirlinurd

Member
556
19
temat palące nie palące można potraktować tylko z przymrużeniem oka ;) pytanie bardziej zasadnicze może być inne... czy kobiety mogą tolerować potencjalnego rebelianta? ;) przecież wszyscy tu przebywający mają jakieś anty-państwowe geny ;) czy ściemniacie przed nimi ze swymi poglądami? :D pamiętam artykuł Christiana Michela że kobiety są nosicielkami jakiegoś ładu antymilitarnego :) ale czy to jest rzeczywistość? trudno określić.., negacja państwowych ślubów sądów zasiłków prorodzinnych alimentów ;) czy nawet przyjęcie z pokorą możliwości ucieczki dzieci z domu ... ;) palenie to pryszcz...
 
A

Antoni Wiech

Guest
whirlinurd napisał:
temat palące nie palące można potraktować tylko z przymrużeniem oka ;) pytanie bardziej zasadnicze może być inne... czy kobiety mogą tolerować potencjalnego rebelianta? ;)

Dobry temat :D

Moja wypowiedź będzie subiektywna i jak kogoś zbulwersuje to niech mnie nie ściga o żadne źródła :D

Uważam, że kobiety są dużo bardziej systemowe niż mężczyźni i akceptujące status quo. Do tego są dość niechętne do rebelii, bo to stwarza ryzyko, że się nie utrzymają w systemie. Jakbym miał lecieć po szowinistyczno-stereotypowej lini to dzieje się tak, że trzeba wychować potomostwo i zapewnić mu bezpieczeństwo tu i teraz, jak najszybciej. Przyszłe, ewentualne profity są mniej ważne. Są po prostu bardziej pragmatyczne.

A co do już samej akceptracji rebelianta, to jeśli się taki rebeliant mimo swojego antystemowego podejścia ogarnia to jasne, będzie tolerowany. Tylko pytanie, kto ma lepszy start i zaplecze systemowe, spedalony prawnik, czy hipis anarchista? :D:D

Róbcie więc kontrekonomię, bo najlepsze towareczki pójdą się jebać z jakimiś cwelami w garniakach :D
(to powinno być jedno z haseł akapów!)
 

whirlinurd

Member
556
19
Antoni Wiech napisał:
Tylko pytanie, kto ma lepszy start i zaplecze systemowe, spedalony prawnik, czy hipis anarchista? :D:D

przy odpowiednich cynicznych chęciach można spreparować prawniczego hipisa wyśmiewacza konstytucji ;) a to wszystko przez to że przypomniała mi się wymiana opinii z osobą palącą ;) dotyczącą wykorzystywania loga np. coca coli w sztuce ;) była zszokowana tym że ktoś może negować sens TM wciskając przy tym jakiś tam kit o wolności słowa :D świr kurcze normalnie świr... ;)


koniec wojowników?
 
A

Antoni Wiech

Guest
whirlinurd napisał:
przy odpowiednich cynicznych chęciach można spreparować prawniczego hipisa wyśmiewacza konstytucji ;)
A co jesteś prawnikiem? Albo coś w tym stylu? :D Nie no, jasne, przy dobrej woli można próbować być wolnościowym prawnikiem, ale większość ich, jak wiadomo chce utrzymania swojego monopolu.

a to wszystko przez to że przypomniała mi się wymiana opinii z osobą palącą ;) dotyczącą wykorzystywania loga np. coca coli w sztuce ;) była zszokowana tym że ktoś może negować sens TM wciskając przy tym jakiś tam kit o wolności słowa :D świr kurcze normalnie świr... ;)
A widzisz :D Ja spotkałem się z określeniem poglądów anarchistycznych jako niedojrzałych hehe Inna sprawa, że to nie dotyczy tylko kobiet, ale ogólnie społeczeństwa.
 

whirlinurd

Member
556
19
Antoni Wiech napisał:
A co jesteś prawnikiem? Albo coś w tym stylu? :D Nie no, jasne, przy dobrej woli można próbować być wolnościowym prawnikiem, ale większość ich, jak wiadomo chce utrzymania swojego monopolu.
-------
a jak! ;) tylko cicho sza piszę prace magisterską u znanego profesora Bazylego Karota ( tego od klonowania marchwi ) p.t. "Prawo Doskonałe" mój przebiegły plan jest taki: większość kupi i pęknie ze śmiechu ;)
--------
A widzisz :D Ja spotkałem się z określeniem poglądów anarchistycznych jako niedojrzałych hehe Inna sprawa, że to nie dotyczy tylko kobiet, ale ogólnie społeczeństwa.
[/quote]
-----
w rozmowach staram się stopniować pytania :) badam grunt... kim druga osoba jest słowa i semantyka może niektórym wyjść bokiem samo słowo "anarchia" budzi złe skojarzenia przez propagande tropicieli "warchołów" czy też wysmiewana przez nastolatki tu i tam z resztą człowiek po zastanowieniu i tak dochodzi do wniosku ze liberalizm liberał anarchista to jedno i to samo i walka trwa są jednostki ograniczające tyranie nawet znajdują się w PO czy SLD czy w policji kiedy to np. "dobroduszny" policjant liberał wybaczy jakiś grzeszek przekroczenia 5 km/h żartowałem ;)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Sex jest bardzo ważny a palenie jest też przyjemne. Geny tych co wskutek palenia stracili zdolności reprodukcyjne zostaną samoczynnie wyeliminowane z puli genów. Więc chyba będzie lepiej, no nie?
 
Do góry Bottom