Ogólny temat o Youtube i opcjach zastępczych

A

Anonymous

Guest
Snotboogie napisał:
kawador napisał:
Ja używam wtyczki DownloadHelper pod Firefoxa.
Premislaus napisał:
http://en.savefrom.net/ - często korzystam z tej strony.
Jak wygląda sprawa z jakością? Czy te metody pozwalają na zapisanie na dysk pliku dokładnie takiego samego, jaki wyświetla najlepsza opcja jakościowa z odtwarzacza yt?

1. Ta wtyczka jest spoko.
2. Czasem są problemy z tą stronką, ale to chyba zależy czy pobieramy jako mp4 czy flv, potrafi się rozjechać dźwięk z obrazem. Spróbuj.

Jakość jest ta sama. Na tej stronce możemy wybrać jaką chcemy jakość, tylko nie ma wyższej od tej jaką oferuje dany filmik na yt.
 

Snotboogie

New Member
20
2
Jakość jest „ta sama”? Wydaje mi się, że jeśli dwa pliki mają różny rozmiar, to z samego tego faktu już wynika, że się od siebie różnią. Zatem jeśli którykolwiek z ich odpowiada najwyższej jakości z tych dostępnych na yt, no to może być to co najwyżej jeden. Pytanie, który.

Premislaus napisał:
(...) Na tej stronce możemy wybrać jaką chcemy jakość, tylko nie ma wyższej od tej jaką oferuje dany filmik na yt.
I tu też jest problem. Są filmiki, gdzie można z interface'u odtwarzania na yt wybrać „480p”, ale już „mp4” w tej rozdzielczości w en.savefrom.net nie jest dostępne, np.: www.youtube.com/watch?v=hHtaOjwx0bs. Co w takich przypadkach mogę zrobić?

Przyznaję :D, że nie sprawdzałem jeszcze tych programów osobnych. Może one potrafią więcej.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 740
Jeśli chodzi o YT, to w JDownloaderze zazwyczaj wybiera się między materiałem w WebM a H.264. Wydajniejszy jest ten drugi, zwłaszcza gdy ma się zainstalowane kodeki AVC. Jeśli coś jest w Full HD, to i tak najczęściej dostępne bywa H.264.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Czy bawił się ktoś Another YouTube Downloader-em?
Piszą, że:
* Works with Firefox, Opera, Chrome, Internet Explorer, Opera Mini and many other browsers.
* Downloads almost any video.
* Works with most of popular interfaces of YouTube.
* Works with videos on classic user channels.
* Finds all formats and sizes YouTube provides.
* No external sites. Instant links.
* RTMPE streaming links and download links.
* 3GP download links for videos on Firefox.
* Also finds link for XML subtitles when available.
* NoScript supported. Works with JavaScript disabled.
To skrypt działający w przestrzeni skryptów użytkownika, w Firefoksie wymaga Greasemonkey (lub innego rozszerzenia obslugującego userscripty).
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
ja z reguły po prostu używam strony pwnyoutube.com
Jak mi się jakiś filmik przyda, to po prostu w pasku adresu wpisuję "pwn" pomiędzy "www." a "youtube.com/watch?..." i mam cały spis aktywnych serwisów, w praktycznie każdym formacie.
 

Snotboogie

New Member
20
2
I wiecie, co się okazało? Gdy materiał został wrzucony do yt w rozdzielczości „hd”, to wtedy najwyższe jakości serwowana są jako „mp4” z odtwarzacza na stronie i takie też można pobrać - np. ze wspomnianego savefrom.net. Jeśl zaś autor dodał filmik w niższej rozdzielczości, to wtedy najwyższa z nich dostępna jest jako „flv” i odtwarzacz na stronie też odtwarza z tego formatu. Otwieranie lokalnie u siebie jednego jak i drugiego problemem nie jest - w obu przypadkach obsłuży je nam Media Player Classic, czyli najlepsiejszy z odtwarzaczy :D. „WebM” to po prostu filmik ze zintegrowanym interface'em do oglądania - do otwierania za pomocą przegląrki. A więc od tego trzymamy się z daleka. I już, i tyle, żadnego głębszego spisku tu nie ma :D.
father Tucker napisał:
ja z reguły po prostu używam strony pwnyoutube.com
Jak mi się jakiś filmik przyda, to po prostu w pasku adresu wpisuję "pwn" pomiędzy "www." a "youtube.com/watch?..." i mam cały spis aktywnych serwisów, w praktycznie każdym formacie.
No to jako mały offtopic polecę tutaj jeszcze nsfwyoutube.com („Not safe for work YouTube”) - do łatwego odtwarzania filmów, przy których noarmalnie yt chciałoby, byśmy się przed obejrzeniem zalogowali (a więc także np. podali numer telefonu, bo tak wygląda dziś rejestracja w Google).
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Szukam dobrego sposobu na zrobienie mp3 z filmiku na YT, zależy mi na obsłudze długich plików po 30/50 min. Najlepiej sprawdza się jDonloader ale niestety czesaciej się zawiesi niż skonwertuje ściągnięty filmik. Większość stron konwertujących albo nie obsługuje dużych plików albo nie działa, Znacie coś sprawdzonewgo ?
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
To co napisałem wtedy na sb. Ściągasz film jakimś dodatkiem do ff. Konwertujesz go sam na komipe programem typu Any Video Converter, darmowy, potrafi zrobić z flv czy mp4 samo mp3 z dźwiękiem.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 791
8 462
Nie ma takiego demonetyzowania filmików wege.


USA: Kobieta otworzyła ogień w głównej siedzibie YouTube'a. Są ranni

W głównej siedzibie serwisu YouTube w San Bruno w północnej Kalifornii uzbrojona kobieta zaczęła strzelać do pracowników. Trzy osoby są ranne - podaje CNN.

Amerykańska telewizja NBC News podała, że władze zaczęły otrzymywać telefony o strzelaninie ok. godz. 12.45 czasu lokalnego (21.45 w Polsce). Policja potwierdziła, że w okolicy był active shooter, czyli osoba z bronią palną, która strzela do ludzi. Na miejsce przyjechali antyterroryści, karetki pogotowia i wozy opancerzone.



9 ZDJĘĆ

Strzelanina w głównej siedzibie YouTube'a. Kobieta otworzyła ogień w budynku. Są ranni. Na zdjęciu: służby podczas akcji. San Bruno, Kalifornia, USA, 3 kwietnia 2018 r. Fot. Marcio Jose Sanchez / AP Photo
Szpital w San Francisco poinformował, że przyjął trzy osoby w wieku od 27 do 36 lat, które odniosły rany wskutek ataku. Jedna z nich jest w stanie krytycznym.



9 ZDJĘĆ

Strzelanina w głównej siedzibie YouTube'a. Kobieta otworzyła ogień w budynku. Są ranni. Na zdjęciu: służby podczas akcji. San Bruno, Kalifornia, USA, 3 kwietnia 2018 r. Fot. Marcio Jose Sanchez / AP Photo
Kobieta, która otworzyła ogień, popełniła samobójstwo. Została zidentyfikowana jako Nasim Aghdam. Według dwóch źródeł, na które powołuje się CNN, napastniczka znała jedną z ofiar. - 36-letni mężczyzna pozostający w stanie krytycznym to prawdopodobnie jej chłopak - uszczegóławia BBC.

Motywy kobiety nie są znane. Szef policji w San Bruno Ed Barberini powiedział, że związek strzelaniny z sytuacją domową kobiety nie jest jasny.

Pracownik YouTube'a: "Zobaczyłem krew ściekającą po podłodze"
Jeden z pracowników YouTube'a Todd Sherman opublikował na Twitterze obszerną relację ze zdarzenia. "Braliśmy udział w spotkaniu, kiedy usłyszeliśmy, jak biegną ludzie, ponieważ usłyszeliśmy dudnienie o podłogę. Pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy, to trzęsienie ziemi" - relacjonował.

"Po opuszczeniu pokoju nadal nie wiedzieliśmy, co się dzieje, ale biegło coraz więcej osób. Wyglądało to poważnie i nie przypominało ćwiczeń. Ruszyliśmy w stronę wyjścia, zobaczyliśmy więcej ludzi i wtedy ktoś powiedział, że [w budynku] jest osoba z bronią. Shit" - pisał.



9 ZDJĘĆ

Strzelanina w głównej siedzibie YouTube'a. Kobieta otworzyła ogień w budynku. Są ranni. Na zdjęciu: służby podczas akcji. San Bruno, Kalifornia, USA, 3 kwietnia 2018 r. Fot. Jeff Chiu / AP Photo
"W tym momencie każda nowa osoba, którą zobaczyłem, była dla mnie potencjalnym strzelcem. Ktoś inny powiedział, że ta osoba ostrzelała tylne drzwi, a potem się zastrzeliła. Spojrzałem w dół i zobaczyłem krew ściekającą po podłodze i schodach".

Jak pisał Sherman, gdy wyszedł z budynku, zobaczył, jak "z radiowozów wyskakują policjanci z karabinami gotowymi do strzału".



9 ZDJĘĆ

Strzelanina w głównej siedzibie YouTube'a. Kobieta otworzyła ogień w budynku. Są ranni. Na zdjęciu: służby podczas akcji. San Bruno, Kalifornia, USA, 3 kwietnia 2018 r. Fot. Jeff Chiu / AP Photo
Pracownik przekazał im swoją relację i udał się na spotkanie z innymi członkami zespołu. "Jestem w drodze do domu, mam nadzieję, że wszyscy są bezpieczni" - zakończył.

YouTube zablokuje treści promujące broń
W głównej siedzibie YouTube'a pracuje około 1,7 tys. osób. San Bruno leży ok. 20 km na południe od San Francisco. Firma Google, która jest właścicielem serwisu, oświadczyła, że współpracuje z władzami i przekaże informacje, gdy tylko będzie to możliwe.

Jak przypomina agencja Reuters, w zeszłym miesiącu YouTube ogłosił, że zablokuje treści promujące sprzedaż broni i akcesoriów do niej oraz filmy instruujące, jak skonstruować własną broń.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Na oko nie najgorsza dupeczka

3299619_1280x720.jpg
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 740
Frakcja śmieszkistów odpowiada za zakładanie tematów o komicznych tytułach, zalewając libnet niepowagą. Inna sprawa, że Youtube się pewnie spodziewał ataku wrednych, białych, prawicowych maskulinistów z obywatelskich milicji, a tu oberwali od jednej ze swoich...
 
Do góry Bottom