Nowy tygodnik - "Wręcz przeciwnie"

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Szkoda, po odsłuchaniu wywiadu w Kontestacji z naczelnym Wręcza kupiłem ostatni numer żeby ich wesprzeć (właściwie już nie czytuję papierowej prasy).
Wygląda na to, że zmarnowałem 5 zł.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Podobno zbankrutowali bo Lis im zaszkodził.

?

Podsyłał koperty z wąglikiem do redakcji?

Dla prawicowych gazet to dobrze bo ich klienci częściej będą sięgać po inne tytuły.

Jakie? Inne tytuły są już tylko "PiSowskie". Na tle innych "prawicowych" pisemek "Wręcz przeciwnie" było naprawdę mocno liberalne.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ja myślę, że po prostu większość ma poglądy jakie ma i tak się to kończy. Prasa papierowa ogólnie radzi sobie coraz gorzej, więc tytuły prezentujące niepopularne w kraju poglądy tym bardziej.

"Najwyższy Czas" jest wyjątkiem, bo zdążył już sobie wyrobić markę i ma swoich stałych czytelników, na których zarabia.
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Tylko Nczas to ogródek Korwina który będzie kandydował do śmierci , a widac że się do tego się nie nadaje ... PiSiory ciesza się z problemów WP bo 1) to pismo liberalne 2) to potencjalna konkurencja dla u(ł)rze ...

PS. A Drozde i Leszczyńskiego bym wywalił, zresztą kupiłem pierwszy numer tylko dla tego, że odeszli pisiacy ... (mam tez 3 numer) ...
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Ja myślę, że po prostu większość ma poglądy jakie ma i tak się to kończy.

Ja mogę powiedzieć na swoim przykładzie, bo kupiłem tylko nr 2 i potem zrezygnowałem. Nie, nie dlatego, że pismo było chujowe. Po prostu ja to wszystko mam w necie. A "Wręcz przeciwnie" nastawiony był na konkretnych odbiorców, wśród których na bank nie było konserw z obozu katolicko-PiSowskiego (po ukazaniu się okładki pierwszego numeru Terlikowski i ten drugi ziomek spierdolili z redakcji). "Wręcz przeciwnie" celował w liberałów i z tego powodu nie mógł odnieść sukcesu. Raz, że liberałów jest w porównaniu z socjaldemokratami i neomarksistami ledwie garstka, a dwa: są blogi internetowe, gdzie od liberalizmu aż trzeszczy. W takim układzie wydawanie tygodniowo 5 zetów to strata kasy.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ludzie w Polsce dzielą się na dwie główne grupy, które uważają, że państwo powinno nawet pomagać się im podcierać. Różnica między nimi jest taka, że jedni chcą, żeby papier toaletowy podawało państwo katolickie uczące w szkołach patriotyzmu a drudzy chcą państwa świeckiego uczącego o gejach. Oni mają swoje gazetki, które sobie radzą.
Ja od początku obawiałem się, że pismo kierowane do liberałów (tych klasycznych) to samobój. O losach jakiegoś pisma libertariańskiego aż strach myśleć :) (może w USA by się sprzedawało).
 

zenarchist23

New Member
50
0
godlark napisał:
Co złego jest w krytyce płacy minimalnej?

to pozytyw! otwarłem gazetkę a tu taki miły początek. w innych tygodnikach potrafią się posunąć do wychwalania tej dziwnej idei pensji dla każdego obywatela. ostatnio w Polityce czy gdzieś czołowy propagator wychwalał jakie to wolnorynkowe rozwiązanie będzie jak każdy będzie miał wypłatę od państwa..
 
M

Matrix

Guest
A najwyższy czas jakoś się utrzymuje, wygrał konkurencje lub wręcz przeciwnie przgrał.

Matrix napisał:
A najwyższy czas jakoś się utrzymuje, wygrał konkurencje lub "wręcz przeciwnie "przgrał.
 
Do góry Bottom