Nowy soft - uwagi, problemy

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ale nie wiem, o co chodzi. Jest limit na ilość wierszy sygnaturki. Może można go obejść - nie próbowałem, ale generalnie skoro jest limit, to jest to jednocześnie mocna sugestia, aby go nie przekraczać, ani nie obchodzić exploitami.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Chyba nie. Xenforo nie ma systemu reputacji. Tylko lajki za fajne posty.
Ale teraz te "docenione treści" robią właściwie za reputację. Ten licznik zlicza lajki czy dosłownie docenione posty? Czyli 100 lajków za jeden post daje 100 punktów czy jeden punkt?
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Nie da się odróżnić linków od zwykłego tekstu. Niby mają inny kolor, ale zbyt podobny do normalnego tekstu i nie widać różnicy na pierwszy rzut oka.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ale nie wiem, o co chodzi. Jest limit na ilość wierszy sygnaturki. Może można go obejść - nie próbowałem, ale generalnie skoro jest limit, to jest to jednocześnie mocna sugestia, aby go nie przekraczać, ani nie obchodzić explotami.
Problem w tym, że ten limit nie dotyczy wizualnych dwóch wierszy, które można byłoby osiągnąć zmniejszeniem czcionki i dotyczy także kodu. Innymi słowy, nie mogę sobie walnąć w sygnaturze dwuwierszowego podpisu z namiarem swojej twórczości, jaki mam na przykład na yrizonie.

Cokeman natomiast jakimś sobie znanym, plebejskim sposobem, obszedł tę blokadę i uzyskał 4 wiersze. Najprawdopodobniej dostał dyspensę, bo zacytował Rothbarda. ;) Więc te sygnatury zdecydowanie obsysają, w którąkolwiek stronę by ich nie rozpatrywać. O ile rozsądnym pomysłem jest blokowanie grafik w podpisach, o tyle dwa wiersze na syga, w którym mógłby być jakiś cytat czy coś, co nie zajmowałoby i tak wiele miejsca, to kiepskie rozwiązanie.
 
S

stormtrooper

Guest
Cokeman natomiast jakimś sobie znanym, plebejskim sposobem, obszedł tę blokadę i uzyskał 4 wiersze. Najprawdopodobniej dostał dyspensę, bo zacytował Rothbarda. ;) Więc te sygnatury zdecydowanie obsysają, w którąkolwiek stronę by ich nie rozpatrywać. O ile rozsądnym pomysłem jest blokowanie grafik w podpisach, o tyle dwa wiersze na syga, w którym mógłby być jakiś cytat czy coś, co nie zajmowałoby i tak wiele miejsca, to kiepskie rozwiązanie.

Napisz do niego, może jako dobry proletariusz Ci pomoże.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Przyjąłem jakieś ograniczenie na ilość znaków. Może za małe, ale z drugiej strony, zawsze jakiś limit będzie dla kogoś za niski.

Wprowadzenie limitu nie wpłynęło na istniejące już sygnaturki, stąd mamy jeszcze trochę długaśnych sygnatur.
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Nie mam dostępu do starego emaila, z którego rejestrowałem swoje konto. Było z hushmaila, wygasło, tzn. zablokowali dostęp po trzech tygodniach nielogowania. Mam za to stare hasło. Coś mogę zrobić?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Zainstalowałem wsparcie dla Tapatalka, więc użytkownicy mobilni mogę teraz łatwiej korzystać z forum.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Dobre rzeczy kosztują. Długo się broniłem, ale w końcu go kupiłem. 10 zeta kosztuje, da się przeżyć.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Przy wejściu na post nie widać kto go właśnie czyta (tak jak było poprzednio) i na shoucie jest dość duży limit na wklejanie tekstu. Ale to drobnostki...
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Mam podobny problem co Karmazynowy. Wygasło mi konto na hushmail. ten profil mi działa ale nie ma połączenia z adresem mail. W ustawieniach piszę że jak zmienie adres to muszę to potwierdzać. Mogę zmienić czy potem nie będe miał jak wejsc w swój profil?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
W zasadzie to powinna być dla Was nauczka, aby nie używać takich mejli. Ale jestem litościwy - PW do mnie ze starym i nowym adresem, a podmienię.
 
Do góry Bottom