1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Nowy Guru wyjaśniania polskiej i nie tylko rzeczywistości - Pan Nikt

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez kalvatn, 15 Styczeń 2018.

1. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 836
  2. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 584
  3. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    W tym wywiadzie od 2.40 Tomasz Grycuć ( Pan Nikt ) mówi, ze przez dwadzieścia lat pracował w wielkich korporacjach jak Polsat, Radio Zet, Provident zajmując, tu uwaga, wysokie stanowiska ( kasa chyba się zgadzała? ). To jego własne słowa. I nagle mu się odmieniło i zaczął pasjonować się geopolityką i chrześcijaństwem i judaizmem. Klei się to Wam czy nie klei? Bo mi nie.

4. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 542
    Gość "Nikt" sporo mówi ciekawych i prawdziwe rzeczy o USA i Izraelu, ale to ewidentnie ruska opcja dywersyjna niestety. Stosuje spiskową zasadę Pareto 80% prawdy, ale 20% farmazonów i kłamstw, które ma zmieniać mózgi odbiorców. Jest w tym dobry, może szkolony w Moskwie?

Pracował dla Polsat, Radio Zet, Providenta - skoro już nie pracuje dla tych gigantów, to skąd ma kasę na życie? Ostatnio, przynajmniej uczciwie, p.Karoń (prawie 60 letni gość) powiedział, że jest pasożytem, a kasę ma od rodziny (mamuni?). Pamiętajcie, po pieniądzach ich poznacie!

Przestałem słuchać "Pana Nikt", gdy stwierdził iż Polska powinna się stowarzyszyć militarnie ze (sic) Szwecją i (sic) Turcją. Po takim bełkocie stwierdzam, że to był kacapski test na "polaczków", jaką wielką głupotę można im sprzedawać, aby nadal słuchali z wielką uwagą i estymą, a nie odwrócili się na pięcie... I test polskie "Polaki" zdały na medal!

5. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    Claude mOnet Generalnie się zgadzam ale dlaczego Braun się z nim afiszuje?
    Z dwóch książeczek i koszulek, które razem chyba sprzedają na stronie trudno się utrzymać. Zresztą do pierwszych książek autor zazwyczaj dopłaca co by nie mówić. A żyć z czegoś trzeba. Jak grzyb po deszczu. Co sezon to nowy grzyb po deszczu.
    Karonia nie jestem w stanie słuchać bo zanim skończy swoją myśl to mija 10 minut. Takie ma tempo.

Claude mOnet lubi to.
  6. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 757
    Bo sam też jest świrem.

Denis i counter lubią to.
  7. kowaI

kowaI Well-Known Member

Polubienia:
    471
    Świrem?
    Jeżeli on jest świrem, to Ty musisz być ciężkim idiotą.

8. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 757
    A Ty jesteś fanboj i się przezywasz. Odkąd zaczął machać książką Sumlińskiego w chatrakterze "programu wyborczego", nie ma już powazniejszych watpliwości. Poza tym sam jest zamachistą smoleńskim. Od czasu wyborów zacząlem przyglądać mu sie sceptyczniej i kilka razy zauważyłem, że mu się mocno pogorszyło. Wielu ludziom to sie zdarza, po licznych spotkaniach z oklaskujacym tlumem.

Presario lubi to.
  9. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 516
    Nie przesadzaj. Ja bardziej widzę frustrację idealisty na twarzy Grześka... Zresztą przecież i tak by mu przykleili łatkę świra niezależnie od akcji z Sumlińskim więc co mu zależało? [​IMG]

snajper lubi to.
  10. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 757
    Ja go nazywam świrem z powodu dużych luk w argumentowaniu i silnemu ciążeniu ku wariackim teoriom spiskowym.

Presario i MaxStirner lubią to.
  11. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 516
    No to świr to chyba za mocne słowo w tym wypadku, chociaż jak najbardziej rozumiem twoje argumenty.

nazimno, sabat i kr2y510 lubią to.
  12. kowaI

kowaI Well-Known Member

Polubienia:
    471
    W jakim charakterze?
    Na prawdę nie rozumiesz dlaczego kandydat na prezydenta, w swoim czasie antenowym pokazuje książkę przedstawiającą w taki, a nie inny sposób innego kandydata?
    Być może z tego powodu bronisław przepierdolił wybory, co można uznać za mały sukces.

"Zamachista smoleński" to ktoś niby gorszy od Ciebie?

13. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 757
    Nie, tylko wierzący w balki o zamachu.

14. kowaI

kowaI Well-Known Member

Polubienia:
    471
    I to go czyni gorszego od Ciebie?

15. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 757
    Nie, tylko świra. Każdy ma jakiegoś bzika. I z mojej strony koniec tego off topicu.

Wracając do Grygucia. Dopiero teraz mi zaskoczyła zapadka w mózgu i przypomniała mi się promocja pewnej książki. To wtedy usłyszałem poraz pierwszy ksywkę "Pan Nikt", a potem zapomniałem.

Ma ktoś tę książkę zinfoanarchizowaną? Nie mam czasu oglądać filmików, wolę zdecydowanie tekst, daje lepszy wgląd w intelekt i procesy myślowe autora.

16. kowaI

kowaI Well-Known Member

Polubienia:
    471
    Posiadam tę książkę nabytą drogą uczciwej wymiany handlowej.
    Stać mnie.
    A skąd weźmiesz czas na przeczytanie jej?

snajper i Claude mOnet lubią to.
  17. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 757
    Z tekstu przyswajam o wiele więcej danych w przeliczeniu na jednostkę czasu. Dlatego na przykład NIGDY nie wysłuchałem zadnego audiobooka od początku do końca.

kr2y510 lubi to.
  18. Norden

Norden Well-Known Member

Polubienia:
    833
    Nie jestem w 100% pewien czy to ta sama osoba, ale wykształcenie, imię i nazwisko pasują:

Tomasz Gryguć został szefem działu public relations Gryguć odpowiada za kreowanie wizerunku i strategię public relations Polsatu. Wcześniej - od grudnia 2001 r. był rzecznikiem prasowym holdingu Eurozet W latach 2000-2001 pracował na stanowisku szefa działu public relations brytyjskiej firmy finansowej Provident Polska. W latach 1997 - 2000 był odpowiedzialny za PR Naszej Telewizji / TV 4. Publikował teksty dotyczące kultury popularnej, filmu i muzyki w "Gazecie Wyborczej", "Machinie" i miesięczniku "Cinema". Jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Ma 29 lat. Katarzyna Wyszomirska pełniąca obowiązki PR managera - objęła stanowisko rzecznika prasowego Polsatu i Polsatu Cyfrowego.
    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nowi-pracownicy-polsatu

W sumie nie poruszałbym tego tematu, ale to wydało mi się trochę "dziwne":

"ja pracuję w biedrze na paletach i sprzątam na budowach".
    Nie twierdzę, że to nie prawda, ale trochę duży kontrast jak na wcześniejsze kierownicze stanowiska.

Kuba lubi to.
  19. Kuba

Kuba Well-Known Member

Polubienia:
    521
    Oprócz wspomnianych przez ciebie kierowniczych stanowisk warto odnotować jeszcze jedną rzecz odnośnie przeszłości zawodowej Pana Nikogo. Otóż Szeremietiew w artykule na łamach "Magna Polonia" powołuje się na wiedzę zdobytą od swojego informatora, zgodnie z którą Dukaczewski spotkał się z Kittelem w warszawskim parku: "Nie przeszkadzała im zła pogoda, padający deszcz". artykuł znajduje się tu:

https://www.magnapolonia.org/kim-je...-kampanie-jak-to-w-polsce-odradza-sie-nazizm/

Tymczasem Pan Nikt w wywiadzie opublikowanym na łamach "Polish Club Online" pisze:

"Mój ulubiony obrazek z przeszłości, 2005 rok, wybory prezydenckie i parlamentarne, w których wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Jestem na spacerze z moją małą córką – to był październik – pada deszcz, jest zimno, nikogo nie ma w Łazienkach, jest niefajny jesienny dzień. Idę z córką, śpi w wózeczku przykryta, ja idę w parce i widzę w pustych Łazienkach, w bocznej alejce, na ławce rozmawiają ze sobą generał Dukaczewski i Bertold Kittel. Takie to symptomatyczne".
    Link do wywiadu:
    http://www.polishclub.org/2017/12/0...a-ze-soba-general-dukaczewski-bertold-kittel/

Wynikało by z tego, że w przeszłości Pan Nikt to nie tylko "pijarowiec PO", ale też informator... no właśnie, czyj? Pracował dla MON? Wtf?

kr2y510 i Claude mOnet lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.