Nowe forum - miejsce na uwagi

Keic

Moderator
Członek Załogi
12
34
Nie zauważyłem wśród polecanych stron bloga Kawadora. Uważam, że zdecydowanie powinien tam się znaleźć. Chyba, że coś przeoczyłem.
Przeoczyłeś temat zaraz obok tego, gdzie zaproponowałem wymianę linków. Nikt się nie zgłosił, więc są wolne i czekają na chętnych.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Wszystkim, którym przeszkadzają kolorowe teksty i chujowa czcionka na SB polecam poniższy kod do Stylisha:

#taigachat_box * { color: #000 !important; font-family: Arial, sans-serif !important; font-weight: normal !important; }
#taigachat_box * a { color: #555 !important; }

Poniżej porównanie przed i po:

stylish.png
 
Ostatnia edycja:

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 853
12 246
W związku z pojawieniem się gadatliwej laseczki, co wywołało ogólne podniecenie i zwiększenie ilości wypowiedzi, deszcz lajków itp. itd., tymczasowo zwiększyłem długość SB w opcji pełnego widoku. Proszę pamiętać, że SB lubi zjeść transfer, więc jeśli ktoś oszczędza to polecam widok ograniczony z poziomu forum, a nie osobnego okienka.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
a nie lepiej wywalić komucha ze szałta coby se pisało w swoim temacie? przynajmniej da sie pogadać na szaucie i postów nie bedzie zżerać...
bo zauważyłem że ten problem sie pojawił z nadejściem słońca...
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
A ja myślę, że jak nie będziecie (nie tylko Ty GAZDA) z nią/nim gadać na szołcie, to se da spokój. Pokrzyczy chwilę, potupię nóżką, może nawet zobaczysz w końcu te bimboły i ostatecznie spasuje.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no ja z nią nie gadom... ona ze mną też zresztą bo mnie ignoruje hehe bo zadawałem niewygodne pytania i pisałem prawde o komuniźmie
 

szeryf17

"No reason it's a good reason"
797
2 745
Mam odznaczone " otrzymuj powiadomienia e-mail o nowych odpowiedziach " wciąż wysyła mi maile z powiadomieniami
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 840
Shoutbox, to kto wymyślił? Tak jest na wszystkich forach czy tylko na libertariańskim? Dla mnie to szok co tam się robi, tzn. nic złego nie mam na myśli, ale podziwiam stałych bywalców. No bo jak można rozmawiać, na przykład 10 osób na raz, czy jednocześnie, no nie wiem jak to się pisze poprawnie? Kilka zdań, pytań np. do Słoneczka i Ona zdąży wszystkim odpowiedzieć? Jejku, podziwiam, bo ja czytać nie zdążę wszystkiego i już są następne teksty. Chciałam tam zadać pytanie, no przeprosiłam, że im przeszkadzam i ucieszyłam się bardzo, bo moje pytanie ukazało się nawet, ale patrzę i w sekundzie zniknęło, tzn. myk, myk, myk i już jest tak wysoko, że go nie widać:( I nikt nie odpowiada.Wszyscy tylko o tych akapach, ankomach, anakomunach czy jakoś tak, jejku nawet nie wiem jak to się nazywa. Jeśli ktoś jeszcze nie czytał shoutboxa to polecam, ale trzeba umieć szybko czytać no i rozumieć co tam piszą. Większość tekstów jest w libertariańskim języku, i są też dziwne skróty.Ja biedna sierota 80 procent tych tekstów nie rozumiem, a jeśli zapytam co znaczy jakiś wyraz, no to prawie nikt nie zwraca uwagi, dalej tak szybko piszą o tych okopach, ankopach, komunach itd. że fiu fiu i mojego pytania nie ma, już poleciało sobie gdzieś tam :( Albo jak zauważą, że pytam to do Wiki odsyłają, a może mogliby mi w tym czasie odpowiedzieć? No nie wiem, chyba nie chcą,ale zdarza się, że ktoś odpowie, dziękuję :)ciesze się wtedy jak dziecko.To co zawsze zauważą, to moje spacje, kropki, przecinki, itd.:( Albo jak się tam pokaże, to zaraz ktoś pisze, że za dużo tu kobiet. No to zrozumiałam, że nie powinnam tam przeszkadzać.

Gdybym rozumiała wszystkie teksty i np. te śmieszne dałabym do wątku "humor",albo do wątku "offtop", tam smutki wrzucam, no ale wszystkich tekstów nie rozumiem. No i jeszcze wpisy w wątku"humor", nie mogę dać plusika bo najczęściej nie wiem z czego się śmieją, no można dać z sympatii do autora na przykład, prawda? no ale może się ośmieszę?bo może to są teksty nie dla mnie i zaczną się śmiać ze mnie - co to jessod takie coś się podoba??No same problemy mam jak już wiecie. No i może zaraz ktoś napisze "powiedz to koniowi" no bo kiedyś już ktoś tak mi napisał , no ale miły panie, nie powiem koniowi, bo go nie mam.

Nie chcę nikogo tym tekstem obrazić, chciałam tylko podzielić się tym co zauważyłam na shoutboxie. Bywały chwile, że się śmiałam, ale też bywało, że popłakałam sobie, no różnie. No i jeszcze nie wiem dlaczego Ktoś mnie obserwuje, czy też Inni siebie obserwują,? no jest coś takiego na koncie"obserwowany", chyba tak, prawda? co to znaczy i do czego to służy, tzn.dlaczego ludzie się obserwują?.Ja nikogo nie obserwuję, no bo i dlaczego miałabym to robić? Nie rozumiem.

 

kompowiec

freetard
2 569
2 622
Muszę się odstresować to poodpisuje na pytania:
Wszyscy tylko o tych akapach, ankomach, anakomunach czy jakoś tak, jejku nawet nie wiem jak to się nazywa. Jeśli ktoś jeszcze nie czytał shoutboxa to polecam, ale trzeba umieć szybko czytać no i rozumieć co tam piszą. Większość tekstów jest w libertariańskim języku, i są też dziwne skróty.Ja biedna sierota 80 procent tych tekstów nie rozumiem, a jeśli zapytam co znaczy jakiś wyraz, no to prawie nikt nie zwraca uwagi, dalej tak szybko piszą o tych okopach, ankopach, komunach itd. że fiu fiu i mojego pytania nie ma, już poleciało sobie gdzieś tam :( Albo jak zauważą, że pytam to do Wiki odsyłają, a może mogliby mi w tym czasie odpowiedzieć? No nie wiem, chyba nie chcą,ale zdarza się, że ktoś odpowie, dziękuję :)ciesze się wtedy jak dziecko

gdzieś na forum jest słownikczek - https://libertarianizm.net/posts/172794/

No bo jak można rozmawiać, na przykład 10 osób na raz, czy jednocześnie, no nie wiem jak to się pisze poprawnie? Kilka zdań, pytań np. do Słoneczka i Ona zdąży wszystkim odpowiedzieć? Jejku, podziwiam, bo ja czytać nie zdążę wszystkiego i już są następne teksty. Chciałam tam zadać pytanie, no przeprosiłam, że im przeszkadzam i ucieszyłam się bardzo, bo moje pytanie ukazało się nawet, ale patrzę i w sekundzie zniknęło, tzn. myk, myk, myk i już jest tak wysoko, że go nie widać
Nasz shout bardziej przypomina IRCa niż shouta z typowego forum (odpowiedzi są częściej). Proponowałem już wcześniej by zrobić jakiegoś ircBB ale podobno ludzie to straszne leniwe kurwy które by w link do irca by nie wcisnęli. Jak Ci za dużo ludzi na shoucie, spróbuj mumble. Tam też chyba można pisać bodajże, nie trzeba więc mówić.

Albo jak się tam pokaże, to zaraz ktoś pisze, że za dużo tu kobiet. No to zrozumiałam, że nie powinnam tam przeszkadzać.
Nie ma co zwracać na to uwagi. W końcu nie zapostujesz cycków... a bez tego żadna dezorganizacja shoutowi nie grozi ;)

Gdybym rozumiała wszystkie teksty i np. te śmieszne dałabym do wątku "humor",albo do wątku "offtop", tam smutki wrzucam, no ale wszystkich tekstów nie rozumiem. No i jeszcze wpisy w wątku"humor", nie mogę dać plusika bo najczęściej nie wiem z czego się śmieją, no można dać z sympatii do autora na przykład, prawda?
Jak wyżej, słowniczek

no ale może się ośmieszę?bo może to są teksty nie dla mnie i zaczną się śmiać ze mnie - co to jessod takie coś się podoba??No same problemy mam jak już wiecie.
konformista! Lajkuj to co Ci się podoba, resztę pierdol...
No i jeszcze nie wiem dlaczego Ktoś mnie obserwuje, czy też Inni siebie obserwują,? no jest coś takiego na koncie"obserwowany", chyba tak, prawda? co to znaczy i do czego to służy, tzn.dlaczego ludzie się obserwują?.Ja nikogo nie obserwuję, no bo i dlaczego miałabym to robić? Nie rozumiem.
Ja zrobiłem obserowanie plT i jedyny ficzer jaki mi wykazał, to pokazywanie go w tabelce z aktywną kadrą. Sam nie wiem do czego to więcej służy.
 

kompowiec

freetard
2 569
2 622
"obserowanie plT","irca", "ircBB", "mumble"- ? no nie, uśmiecham się, nic n/t nie wiemi nigdy sie tego nie nauczę;)
obserwowanie pLT. Czego tu nie rozumieć, kurwa?
IRC wpisz sobie w wikipedie. Najpopularniejszy serwer to freenode związany z ruchem open source.
irbb - wtyczka do silnika forum MyBB która pozwala zastąpić shout ircem i nikt sie nie kapnie ze to irc
mumble - był o tym wątek https://libertarianizm.net/posts/187838/
 

kompowiec

freetard
2 569
2 622
pLT to taki użytkownik forum, survivalowiec, w jebaniu państwa stawiałbym go w szranki z GAZDĄ, elita narodu pracujących dla "wyzyskiwaczy" by bezrobotni nie mieli co żreć.
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Dlaczego narzekasz że czegoś nie rozumiesz, po czym marudzisz, że nawet nie chcesz tego rozumieć?
czyżbyś była geniuszem?
 

Triss

libertarian pitbull
107
459
Wyłączyłam opcję powiadomień na maila w ustawieniach, a nadal je dostaję. Czy jeszcze gdzieś dodatkowo muszę to wyłączyć?
 
Do góry Bottom