Nowe forum - miejsce na uwagi

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Mój awatar wyświetla poprawnie (z tego serwera). Problemów z logowaniem nie zauważyłem, ale testowałem jedynie w FF, IE i Mobile Safari.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
To chyba dotyczy tylko SeaMonkey. SM nie wyświetla żadnych obrazków z serwera w tym logo. FF2, FF3 i Opera działają o.k. Ale wczoraj SM działało! A ja konfiguracji nie zmieniałem.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Już jest dobrze. :) Po prostu zrobiliście jakąś drobną zmianę na stronie, która mnie kosztowała poklikanie po ustawieniach proxy i konfiguracji dla tej strony w przeglądarce.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
MRT napisał:
ten "Adres IP:zapisano" jest niezbędny ?

Tekst ten widzą jedynie admini i moderatorzy. Przesunąłem go na prawo, aby mniej się rzucał w oczy. Może się przydać.
 
OP
OP
Trigger Happy

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Po wysłaniu posta pojawia się okienko z info, że zaraz zostaniesz przeniesiony do tego posta lub jak chce możesz kliknąć i przeniesiesz się do działu. po kliknięciu na link pojawia się info "nieprawidłowy dział".
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Rzeczywiście tak jest. Na razie nie wiem, co to powoduje. Może być trudne do naprawy.
 

Naglfar

New Member
33
0
To bug w skrypce forum, okienko przekierowuje pod niepoprawny adres (zmienna podana jest dwa razy, czy coś podobnego).

Na stronie głównej jest informacja o tym, kto był na forum przez ostatnie 15 minut, może lepiej byłoby wyświetlić użytkowników, którzy byli na forum przez ostatnie 24h? O ile skrypt ma w ogóle taką opcję.

Ogółem, podoba mi się skrypt i skórka. Miło też, że forum jest na normalnym hostingu, bez reklam. Dobra robota. :)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
To jest jakiś głebszy problem, przy skórce standardowej (tej niebieskiej) nie występuje.
 

Naglfar

New Member
33
0
Niedawno postawiłem aktualną (1.4.4) wersję MyBB i mam ten sam problem na domyślnej skórce. Wyłączyłem te okienka tymczasowo.
 

Naglfar

New Member
33
0
Przydałoby się dorzucić favicon (ikonkę strony). Bez tej ikonki forum często gubi mi się wśród otwartych zakładek.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Dobra, jest ikona. Jaka jest, taka jest, ale jest. Jak ktoś zrobi lepszą, to podmienię.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
To jakaś ocena fajności usera. Nie mam pojęcia jak działa. Sobie ustawiłem na maksa, a co.

Ta opcja była w standardzie, jak popielniczka w samochodzie (no dobra, w moim nowym nie ma popielniczki).
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Nie te gwiazdki:sleepy:, chodzi o gwiazdkę przy "kto jest online"- niektórzy ją mają a inni nie.
tosiabunio napisał:
To jakaś ocena fajności usera. Nie mam pojęcia jak działa. Sobie ustawiłem na maksa, a co.

Ta opcja była w standardzie, jak popielniczka w samochodzie (no dobra, w moim nowym nie ma popielniczki).
 
Do góry Bottom