no to gdzie robimy przewrót? ;)

OP
OP
GAZDA

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 158
no w bieszczadach jest nadal sporo schronów po upa, a;le dokąd chcesz kopać tunel, słowacja? ukraina? co to ma dać tam jest takie samo "demokratyczne" państwo...
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 685
Na Słowację nie ma większego sensu, ale na Ukrainę już chyba jakiś jest, bo nie ma tam UE i jest to nieco bardziej "dziki" kraj, co otwiera pewne możliwości wymiany handlowej.
 

Avx

Active Member
831
186
Premislaus napisał:
Na razie musi być więcej libertarian żeby myśleć o czymś konkretnym, z czasem nas przybędzie.

Nie jestem tego taki pewien, z tego co gadałem z libertarianami, to przez ostatnie np. dziesięć lat naprawdę niewiele się w ruchu zmieniło na lepsze, a czasem wprost przeciwnie... :/ Wolałbym na to nie liczyć.

To trochę takie błędne koło :( Żeby zorganizować libertariańską enklawę przydałoby się więcej libertarian; a więcej libertarian się pojawi pewnie dopiero wtedy, jak... zobaczą działającą libertariańską enklawę (praktyczny przykład to najpotężniejszy argument).
 
A

Anonymous

Guest
Avx napisał:
Premislaus napisał:
Na razie musi być więcej libertarian żeby myśleć o czymś konkretnym, z czasem nas przybędzie.

Nie jestem tego taki pewien, z tego co gadałem z libertarianami, to przez ostatnie np. dziesięć lat naprawdę niewiele się w ruchu zmieniło na lepsze, a czasem wprost przeciwnie... :/ Wolałbym na to nie liczyć.

To trochę takie błędne koło :( Żeby zorganizować libertariańską enklawę przydałoby się więcej libertarian; a więcej libertarian się pojawi pewnie dopiero wtedy, jak... zobaczą działającą libertariańską enklawę (praktyczny przykład to najpotężniejszy argument).

Jeżeli każdy z nas miałby co najmniej 10 dzieci i wychowął je w duchu libertariańskim... Na forum, na chwilę obecną, jest 437 zarejestrowanych użytkowników. Więc za takie 20-30 lat zwiększyłaby się nasza ilość do 4370 libertarian z tego forum. Jeżeli każde z nich miałoby też po 10 dzieci to byłoby nas 43700 :).
 

Alu

Well-Known Member
4 633
9 685
Na forum, na chwilę obecną, jest 437 zarejestrowanych użytkowników.
Ale (prawie?) same chłopy :( Gdzie ty znajdziesz tyle libertarianek w Polsce? I to chętnych do urodzenia po 10 dzieci każda? Hehe :d
 
A

Antoni Wiech

Guest
anarchyx.jpg
 
Do góry Bottom