Najlepsze sceny z filmów itp

D

Deleted member 4683

Guest
Ostatnio oglądałem Wodny Świat z Kevinem Costnerem i zauważyłem fajną scenę która wcześniej mi umknęła. "Źli" maja bazę na starym tankowcu. Używają zgromadzonej w nim ropy do skuterów wodnych i motorówek którymi pomykają. Zbiornikiem na ropę opiekuje się wychudzony staruszek w goglach pływający łódką po zgromadzonej w nim ropie. Jest to chyba jakiś niewolnik. Widzimy go tylko dwa razy. Za pierwszym razem gdy z tej swojej łódki, zadzierając łeb do góry melduje Głównemu Złemu, że ropa zaczyna się kończyć po czym klapa do zbiornika zostaje zatrzaśnięta. Potem na pokład tankowca przedostaje się Costner i zaczyna mącić. M.in. wrzuca flarę do zbiornika na ropę w którym jak wiemy pływa sobie ten biedny staruszek. Wtedy przez chwilę widzimy staruszka drugi raz. Najpierw flara dłuuuugo spada w dół zbiornika na ropę. Widz myśli "dziadek ma przejebane Costner właśnie go usmażył. Straszna śmierć". Wtedy następuje zbliżenie na twarz tego dziadka w zbiorniku, z dużymi czarnymi goglami na oczach. W goglach wyraźnie i pięknie odbija się wybuch i pędząca w jego stronę ściana ognia. A dziadek widząc to mówi "Dzięki Bogu" z ulgą jakby właśnie na to czekał.
 
Do góry Bottom