Najlepsze sceny z filmów itp

OP
OP
K

Kurier

Guest


Eli Wallach w ogóle moim zdaniem ukradł ten film Clintowi. Do tego jak już będę bogaty (piękny już jestem) to se z pewnością zrobię taki pierścień na małego paluszka (bo znaleźć gotowy online, podobny graniczy z cudem);

Eli-wallach.jpg
 
D

Deleted member 4683

Guest
Scena z fimu "Gorączka- dzieje jednego pocisku". Mimo wielu wad całkiem dobry Film o PPS-owcach, anarchistach, infiltracji jednych i drugich przez Ochranę. Była tam fajna scena mocno zjebanej egzekucji szpicla:



Jak byłem dzieciakiem to na kilka dni rozjebała mnie scena z Ziemi Obiecanej w której majster i nadzorca lądują w maszynie parowej:



I na deser oczywiście kapitalistyczny krwiopijca Buholc :cool:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
K

Kurier

Guest
Wiedziałem, że ten topic nie przetrwa i sam będę musiał spamować.



Nierealistyczna scena w chuj, ale jakoś mi zapadła w pamięć (chyba przez ciekawe zdjęcia). Zresztą w ogóle cały film jest spoko, choć dosyć dziwaczny (dla mnie to akurat plus, różnymi klimatami się w nim bawili generalnie, acz mrocznymi głównie)... zupełnie bez echa przeszedł, mimo że Paul Walker in his prime. Takie, współczesne, brutalne noir.
 
OP
OP
K

Kurier

Guest


Nie do końca konkretna scena, bo trudno jakąś znaleźć, ale kto kojarzy ten chory film? Hehe, "Ichi the killer", polecam, choć ostry mindfuck.
 
Do góry Bottom