Najlepsze sceny z filmów itp

OP
Kurier

Kurier

Najpiękniejszy
260
383

Eli Wallach w ogóle moim zdaniem ukradł ten film Clintowi. Do tego jak już będę bogaty (piękny już jestem) to se z pewnością zrobię taki pierścień na małego paluszka (bo znaleźć gotowy online, podobny graniczy z cudem);

 
D

Deleted member 4683

Guest
Scena z fimu "Gorączka- dzieje jednego pocisku". Mimo wielu wad całkiem dobry Film o PPS-owcach, anarchistach, infiltracji jednych i drugich przez Ochranę. Była tam fajna scena mocno zjebanej egzekucji szpicla:


Jak byłem dzieciakiem to na kilka dni rozjebała mnie scena z Ziemi Obiecanej w której majster i nadzorca lądują w maszynie parowej:


I na deser oczywiście kapitalistyczny krwiopijca Buholc :cool:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
Kurier

Kurier

Najpiękniejszy
260
383
Wiedziałem, że ten topic nie przetrwa i sam będę musiał spamować.


Nierealistyczna scena w chuj, ale jakoś mi zapadła w pamięć (chyba przez ciekawe zdjęcia). Zresztą w ogóle cały film jest spoko, choć dosyć dziwaczny (dla mnie to akurat plus, różnymi klimatami się w nim bawili generalnie, acz mrocznymi głównie)... zupełnie bez echa przeszedł, mimo że Paul Walker in his prime. Takie, współczesne, brutalne noir.
 
OP
Kurier

Kurier

Najpiękniejszy
260
383

Nie do końca konkretna scena, bo trudno jakąś znaleźć, ale kto kojarzy ten chory film? Hehe, "Ichi the killer", polecam, choć ostry mindfuck.
 
Do góry Bottom