Najciekawszy awatar

T

Tralalala

Guest
CO², para wodna? Serio?
hitler111.jpg
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Nie wstawiam, bo jestem chudy, noszę okulary, mam krótką brodę i wyglądam jak jakiś lewak z Charlie Hebdo, w sumie to też trochę jak kuc z liceum :).

A może trafiłbym do tematu lewacko-kucowate ryje, które podobają się szlachciankom wyższego chowu? :rolleyes:
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Wstawiaj kurde, się nie przejmuj, ja wyglądam jak ekololo, ale już pracuję, by wyglądać jak Kawador ;)
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
To forum tolerancyjnych i liberalnych oraz inteligentnych ludzi. Jak chcesz to wrzucaj. Jak ktoś zamierza rechotać z czyjegoś wyglądu to jest zakompleksionym pojebem i najwidoczniej byle gówno wprawia jego móżdżek w stan euforii.
Przy czym za bardzo nie ogarniam chęci pokazania swojej twarzy personom z internetów, ale jak chcesz i masz taką potrzebę to kto zabroni?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Hahahaha, ale ja wcale nimom nic to twojego avatara, ino napisałem, że sam mógłbyś się na upartego zajmować szlakami, żeby nikt nie stroszył misiów jak srajo ;)
 
Ostatnia edycja:

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Jedynym chyba awatarem zrobionym samodzielnie jest awatar tosiabunio. Reszta nie splamiła się pracą tylko zinfoanarchizowała sobie obrazki. Dobrze, że chociaż w pisaniu widać więcej samodzielności ;)
Całkowicie się mylisz, flagę z mojego awatara osobiście pozyskałem, wciongłem na maszt i pstryklem zdjęcie, tymi rencami:)
 
Do góry Bottom