Najciekawszy awatar

OP
P

pikko.peikko

Guest
285.jpg
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
163
Kawador miewał lepsze niż obecny. Ja w ogóle lubię jak nie zmieniacie awatarów, wtedy można od razu kojarzyć osobę z obrazkiem.
Masz rację, i jak patrzę na twój awatar pobieżnie to ciągle kojarzy mi się z jakąś żabką...

a ja mam chujowy, bo brak zmysłu artystycznego motzno i dwie lewe ręce do grafiki komputerowej i rysowania w ogóle. Wolę muzykę.
 

Denis

Well-Known Member
3 838
8 160
Widzieliście nowy avatar @GAZDA? Cwana bestia, wybielił facjatę w Photoshopie i myśli, że nas nabierze. I tak wiemy, że jesteś Abdul al-Khazim z Damaszku i przed siedmioma laty uciekłeś przed prześladowaniami ze strony nadciągającej interwencji białych czcicieli rozpierdalacza cudzych straganów. Tylko skąd o tym wiedziałeś już wtedy?! Wy muslimy jesteście cwane jak wasz prorok, który przewidział rok swoich narodzin i nie dał się zamknąć za lekkie pedo i specjalnie nie miał komputera, żeby nie trzymać na nim kompromitujących materiałów.
Ale co puruchał to jego.


4.jpg
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
938
Martin X ma w dechę awatar. Kompletnie nie wiadomo o co cho. Postać jak z jakiejś walniętej czeskiej, surrealistycznej komedii typu "Tajemnica zamku w Karpatach" (polecam btw). Czasem mam wrażenie, że to zamaskowanie jest prawdziwą twarzą, pod którą .. nic nie ma. Creepy!

4983.jpg
Jeśliś nada ciekawy:

http://www.990px.pl/index.php/2014/01/13/tydzien-temu-w-ameryce/

11. USA, Chicago, 6 stycznia 2014: Mężczyzna w drodze do pracy. (Foto: Scott Olson/Getty Images)
 
Do góry Bottom