Muza

D

Deleted member 6960

Guest
Cliff Burton
Zginął podczas jednej z tras koncertowych Metalliki w Szwecji. Autobus zespołu wpadł w poślizg, a Cliff wypadł przez okno i został przez niego przygnieciony. Na pogrzebie Cliffa zagrano "Orion", a jego prochy zostały rozrzucone w różnych punktach wokół zatoki.




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 6960

Guest
Komik, aktor i muzyk. Tim Minchin.

Cóż, wstaję o 11:47
I nie mogę uwierzyć,
że muszę się zmierzyć z koszmarem kolejnego,
pieprzonego dnia,
a wspaniała wielkość mojej porannej erekcji
tylko ze mnie kpi.
Moje życie jest bardzo gówniane,
mogłem być prostytutką z Ipswich,
albo rodziny Gary'ego Glittera
Mogłem być matką Hitlera
albo żoną Shane'a Warne'a


 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101


Ophthalamia - "Ophthalamia / The Eternal Walk (Part III)" (1995)

Ophthalamia to szwedzki zespol, ktory gral intrygujaca odmiane progresywnego/melodyjnego black metalu z elementami doom metalu. Wielu znanych muzykow gralo w tym zespole i udalo im sie nagrac pare dobrych albumow w latach 90tych.
Ich muzyka byla oparta glownie o gitarowe rify. W sumie to brzmieli jak wczesny Black Sabbath, melodyjnie lecz ciezko i progresywnie. Szczegolnie ich drugi album "Via Dolorosa" jest pelen swietnych rifow. "Ophthalamia / The Eternal Walk (Part III)" to najdluzszy kawalek na tym krazku. Zmieniajace sie non-stopy muzyczne motywy i sygnatury (i nawet funk-rockowy bridge!), ale zawsze przykuwajaca uwage kompozycja.

P.S. Wiekszosc ich utworow jest po angielsku, ale czesc po szwedzku (w tym prezentowany tutaj).
 
D

Deleted member 6960

Guest
Koncert z dystansem społecznym w Newcastle.

^The 500 raised enclosures and metal pens at Gosforth Park are 6.5ft apart to reduce the risk of spreading coronavirus^




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom