Muza

D

Deleted member 6341

Guest
Ktoś słyszał mało znany brytyjski zespół Gracious? - no chyba ci co znają King Crimson.
Nikt nie chciał wydać ich pierwszego albumu. Na szczęście zlitowała się wytwórnia płytowa o nazwie Vertigo, która w tamtych czasach promowała progresywną muzykę. Muzyka Gracious może nie jest technicznie dopracowana - ale w moim odczuciu jest dobra. Kto lubi takie klimaty to polecam album Gracious! z 1970 roku.

Heaven z tej właśnie płyty



I koncert na Isle of Wight w 1970 roku.

 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 6905

Guest
Dokładnie. Też już mi bokiem wychodzi ten Kazik. Zwłaszcza, że nigdy nie przepadałem za jego muzyką. Kiepski nudny wokal, kiepski rap jaki próbował czynić. W sumie muzyczna legenda stworzona zupełnie z niczego.
 
D

Deleted member 6341

Guest

Czasem coś muzycznego podrzuca mi mój ojciec. Rock progresywny jego wielka miłość od zawsze i tak już pozostało. W tamtych czasach mieli ograniczony dostęp do płyt, informacji. Nie to co dziś - wpiszesz do googla jakieś kluczowe słowo i masz.

Nektar- album " A Tab in the Ocean"



Włoski Banco Del Mutuo Soccorso.
Requiescat In Pace z debiutanckiego albumu "Banco del Mutuo Soccorso" (1972). Niestety wokalista, Fracesco Di Giacomo zginął w wypadku samochodowym w 2014.
1590322856832.png

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom