Muza

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
@Kelsi Dzięki, dla Ciebie specjalne najlepsze 2 zimowe utwóry jaki słyszałem w życiu - męski i kobiecy...


@Claude mOnet wiedział, że najlepszym dla mnie prezentem jest upominek muzyczny?
Ja jestem jak kotka, która leży w mocnym słońcu na gorącym daszku i nigdy nie ma dość, ona słońca, ja muzyki. Z wielką przyjemnością słuchałam Vivaldiego i niezwykle sympatyczną Tori, która zachwyca wokalnym kunsztem. Obecnie niewiele jest takich artystek.
Każdy z nas ma swoja ulubione nutki. Nasze drogi słuchowe są bardzo skomplikowane, muzyka zmienia nastrój i zawsze jest czarująca. Ja najczęściej słucham przedstawicieli sceny dark ambient/industrial : Lustmord, Peter Andersson /Raison d'Etre/,Throbbing Gristle, ale też prog-rock i wielu innych, którzy zniewalają umysł, igrają sobie z moim emocjami, paraliżują i pobudzają wyobraźnię. Oni chyba chcą zmienić nasze umysły?Ja często wyobrażam sobie na przykład świat w małej butelce zamknięty:) Ciężko mi pisać o muzyce, niewiele o niej wiem. Lubię czytać, słuchać znawców muzyki, sztuki z szacunkiem i uznaniem dla ich osiągnięć.
Bardzo dziękuję Claude za muzyczną ucztę.
1580667484989.png
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
You're surrounded by things we cannot penetrate?
Is the
cage you love the home you also hate?

Life lies with the scissors inside her.
The
surgeon was a butcher.

All of us are wounded, anaesthetised in A.E..
Numbed by stuff we should not see.
Each of
us lies bleeding.


Where are you
?
Coil

 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
1580756324699.png

Nie istniały dźwięki, które chciałby bardzo usłyszeć i zaczął sam tworzyć w opuszczonych fabrykach, grotach i gromadził też dźwięki, zarejestrowane prze naukowców, którzy badali kosmos.

Lustmord (Brian Williams)

End Titles

z albumu Zoetrope, rok 2002



Pa, pa.
 
Do góry Bottom