1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Muza

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Trigger Happy, 31 Grudzień 2008.

1. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 251
  2. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    6 455

Ostatnia edycja: 21 Grudzień 2018
    woolybully i wah lubią to.
  3. szeryf17

szeryf17 "No reason it's a good reason"

Polubienia:
    1 499
  4. Jaranek

Polubienia:
    6 455
    Jakiś czas temu Fenech opierdolił paru młodocianych szambonurów szurających mu pod oknami. Między innymi popchnął obecną tam dupeczkę która piłowała ryj. W światku psychobillowym rozpetała się antyprzemocowa afera na miarę #metoo :) Moim zdaniem przez polityczną poprawność hasło "punkrock to nie rurki z kremem" przestało już być aktualne. Niedługo nie będzie już nawet piosenek o ruchaniu. Sytuacja tym śmieszniejsza, ze dupeczka też udziela się w jakimś bandzie grających psycho.

Pod monitoring z tego karygodnego incydentu podłożyłbym tą pisenkę

Ostatnia edycja: 24 Grudzień 2018
    woolybully i snajper lubią to.
  5. szeryf17

Polubienia:
    1 499
    WSZYSCY ZDECHNĄ
    Jak ktoś nie daje ci spokoju to robisz co możesz żeby dał

6. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    1 820
    Rock z Mongolii - The HU

7. Jaranek

Polubienia:
    6 455
  8. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    1 820
  9. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    15 866
    Odchodzenie od bluesowych korzeni w muzyce popularnej odbija się czkawką. Dziwię się, że to mówię, ale nie sądziłem, iż przyjdzie mi zatęsknić za tym, co puszczali w rozgłośniach radiowych we wczesnych latach dwutysięcznych.

Ostatnio odświeżyłem sobie pamięć o Dido, której unikałem jak ognia, kiedy był na nią największy hype i promowała się u Eminema. Zbywałem ją wówczas, nie mając ochoty na emocjonalne wynurzenia oziębłej, zdystansowanej Brytyjki. Gdy teraz sobie słucham tych jej płyt, tym bardziej w zestawieniu ze współczesnymi produkcjami, aż się dziwię. Zapomniałem, że były czasy, gdy nawet pop bywał melodyjny.

Chłodny ambientowy minimalizm nigdy nie będzie dla mnie szczytem muzycznych marzeń, ale przynajmniej zastosowane tam progresje mają jakiś sens, pasują do tematów piosenek, a te melodie pamiętam do dziś, chociaż nigdy się twórczością Dido nie jarałem.

Ostatnia edycja: 30 Grudzień 2018
  10. Slavic

Slavic Wolny Kupiec

Polubienia:
    400

Kurwa zakochałem się po prostu w tym stylu muzyki. Dark Country jest idealny do Akapu

11. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    1 820
    Trwał stan wojenny - Brygada Kryzys nagrywała album nazywany od okładki "Czarną Brygadą".

snajper, tosiabunio i Jaranek lubią to.
  12. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    2 740
    Koniec roku i zbliżający się początek nowego to zazwyczaj okazja do podsumowań, w tym także podsumowań muzycznych.

Postanowiłem zatem przejrzeć moją roczną playlistę pod kątem selekcji najlepszych moim zdaniem wypustów, jakie ukazały się w minionych dwunastu miesiącach. Jako że jestem w trakcie lektury książki o początkach działalności korporacji McDonald's (John F. Love, „Imperium Big Maca. Dzieje korporacji McDonald’s”) całość postanowiłem, niczym kawałek wołowiny, opakować bułką w postaci dwóch klasycznych house'owych numerów. Stąd też taki a nie inny tytuł tego podsumowującego rok mixu.

Zapraszam na muzyczną podróż po roku 2018 w moim subiektywnym zestawieniu tego, co w jakiś sposób najbardziej trafiło do mnie i najlepiej wpisywało się w moje (ponoć wyszukane) gusta: utwory przede wszystkim z gatunków deep house i house Całość do przesłuchania na moim profilu na SoundCloud pod tym linkiem:

Miłego odbioru!

13. Jaranek

Polubienia:
    6 455
    Znani i lubiani Guitar Slingers podgrywają jakiejś czarnej wokalistce. Zdrajcy rasy :cool:

snajper i wah lubią to.
  14. szeryf17

Polubienia:
    1 499
  15. szeryf17

Polubienia:
    1 499

To nie dla rodziców to do dzieci

16. szeryf17

Polubienia:
    1 499
    Ostatnia edycja: 2 Styczeń 2019
  17. szeryf17

Polubienia:
    1 499

dla starszych braci

18. szeryf17

Polubienia:
    1 499
  19. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    1 820
  20. Jaranek

Polubienia:
    6 455

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.