Muza

snajper

Well-Known Member
376
1 523
Kto z was był w Chinach? Ja nie byłem. Kasy nie mam na podóże. Za rządów pisidzielców niczego się nie dorobię. Garba tylko. Bayer Full w Chinach był! Bayer to też dobra kapela. Kompozytorem muzyki na jednej z ich płyt jest Rysio Poznakowski. Ten z super kapeli Trubadurzy.
Polscy wykonawcy muzyki rozrywkowej profesjonalizmem (biorąc pod uwagę wszystkie 3 czynniki: muzyka,, słowa i wykonanie) szczerością i energią wykonania biją na głowe wszystkie pseudo gwiazdy zagraniczne.
Zaraz będzie blondyneczka.
Ach te blondyny! Pod bluzeczką dwa jabłuszka. Jedną poznałem kiedyś. Fajne dziewcze i jej matka spoko kobieta. To ważne, bo nikt tak rodziny nie jednoczy jak teściowa. Blonyneczka mówiła, że na forsie jej nie zależy, ale nie wiedzieć dlaczego gdzieś odjechała z brunetem jego furą i dupa.



Idę na imprezę. Zapowiada się do rana. Najważniejsze, że żadnego pisidzielca tam nie będzie.

 
D

Deleted member 6341

Guest
Możesz polecić coś z elektrycznego bluesa ?
Chyba nie pomogę, za mało znam. Mam płyty tylko Allmana, J.Bonanssa, Jimmy Reed i dwóch młokosów. Za chwilę o nich.



Na co dzień słucham różnej muzyki. Nie zamykam się tylko i wyłącznie w jednym gatunku.Nie gonię za nowościami. Szukam,kupuję stare muzyczne różności. Wielu z tych płyt, które kiedyś nabyłem już od dobrych kilku lat nie wkładałem do odtwarzacza. Jeszcze kasety leżą na które całe noce przegrywałem po kilka pożyczonych CD:) Stoi też stary, wymarły sprzęt.Jestem ciekaw czy inni też tak mają. Chyba czas zrobić z tym porządek.
Słucham też 13th Floor Elevators, Rory Gallagher,, johnny Winter,The Band, Blue Cheer.



Dla odmiany lubię posłuchać Mahavishnu Orchestra.
" You know, you know" trochę długie, ale perkusja i skrzypce rewelacja.



Z żółtodziobów grających bluesa słucham Johnny Langa. Młody chłopak, rocznik ’81.Na na scenie jest ponad dwie dekady. Ma wiele dobrych płyt poza jedną, która nagrał chyba po 6 latach przerwy : "Fight for my soul" Chciał w inny sposób się sprzedać.Niestety krążek można schować i zapomnieć o nim. Ale inne płyty przyzwoite.
Lie to Me z albumu "Lie to Me" z 1997. Nie miał nawet 16 lat, gdy nagrywał swoją płytę.



Jeszcze Kenny Wayne Shepherd, rocznik '77 i jego band. Wokalistą jest Noah Hurt,
Często biorą ich jako support min.Lynyrd Skynyrd,Van Halen. Prywatnie Kenny Shepherd
/długowłosy blondyn/ jest mężem córki M. Gibsona.
Za kilka lat - klasyka.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

snajper

Well-Known Member
376
1 523
Dawne disco polo było o niebo lepsze.
Kiedyś mówili discopolo.Teraz to jest dance.Dużo zespołów z lat 90 kontynuuje karierę. A te nowe też nie maja powodów żeby narzekać.Trafili w gust ludzi i w szybkim tempie robią karierę i zarabiają ogromne pieniądze.
W reklamach też się pojawiają. Shazza jak odeszła od tej muzyki i zaczęła śpiewać pop to sukcesów nie ma, Kariery nie zrobiła.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Trochę mi łyso, bo Sabaton jest strasznie oklepany, wszędzie są filmiki z gównianym anime i husarią, ale podoba mi się ich granie. Poza tym lubię gdy słowa nie są o niczym (że niby taka poezja, a naprawdę tekściarz ma wąski horyzonty). W tym przypadku są o królu Szwecji który spuścił łomot Rosjanom, Duńczykom, Polakom i Saksonom. Carolus nie pękał i nie płakał, że Szwecja miała pechowe położenie między
Jest tajemniczo, patetycznie i zgrabnie zarazem.

 
Do góry Bottom