Muza

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 104
Jedyny gitarowy prog-rock (zadnych klawiszy, o dziwo!), ktory BARDZO mi sie podoba. Wokalista ma swietny glos i nie dosc, ze gra na gitarze to wymiata tez na skrzypkach!

Zespol nazywa sie "Resistor".





I na deser moj ulubiony kawalek tej formacji - "Spaceghetti"! Czyli 5 minut wymiatania na skrzypcach i gitarze tak, ze glowa sama sie macha:

 
U

ultimate

Guest


" Mother Love" Ostatni utwór Freddiego.
Ponoć nagrywając ten utwór był już tak słaby, że ledwo trzymał się na nogach, nagrywanie trzeba było wiele razy przerywać.Gdy czuł się lepiej wracał do studia i nagrywał dalej. Niestety nie zdążył nagrać utworu do końca, dlatego ostatnią zwrotkę śpiewa Brian i ta zwrotka nagrana została już po śmierci Freddiego, w trakcie pracy nad płytą.
" I can't take it if you see me cry I long for peace before I die"



I "The Show Must Go On"

 
L

lernakow

Guest
Brytyjski wokalista Price Alan. Po odejściu od The Animals stworzył własny zespół The Alan Price Set. Nagrał z nimi dwa albumy oraz wiele singli. Jego pierwszym przebojem był utwór I Put A Spell On You. Podoba mi się solo fortepianowe.

 
U

ultimate

Guest
Ta. Jakiś Xavier wziął sobie i nagrał:) Jakiś czas temu nie wiedziałem, że taki zespół istnieje. Bardzo przypadł mi do gustu.
Lubię też koncertowe "Out of the angry planet” Ale najlepiej słuchać wszystko w całości.

Mercury Rev.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U

ultimate

Guest
Mało znany i niedoceniony niemiecki Lucifer's Friend. Istnieją z przerwami od 1968 roku. Zespół założył legendarny wokalista John Lawton.
John w 1976 roku zastąpił Davida Byrona w Uriah Heep. Zaśpiewał z nimi na 3 płytach i wrócił do Lucifer's Friend, w którym śpiewa do dziś. Trudno uwierzyć, ale od chwili założenia zespołu nigdy nie grali w Polsce. W tym roku w październiku po raz pierwszy zagrają trzy koncerty.
13.10.2017 – Bielsko Biała, Metrum
14.10.2017 – Wrocław, Firlej
15.10.2017 – Bydgoszcz, Kuźnia
W ich trasie będzie uczestniczył nasz rodzimy Lizard.

 
Do góry Bottom