Muza

D

Deleted member 4683

Guest
rozjebało mnie to :D

12573832_808058745990044_7695577551293021854_n.jpg




przy okazji - Nekromantix jakby ktoś nie kojarzył

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

velineu

The NT
5
52
To jeden z moich ulubionych utworów jednej z najlepszych space-rockowych załóg lat 70.


A jak już jesteśmy przy space-rocku...

Szczerze polecam całą - wciąż nową - płytę Ampacity. Trochę kosmosu, trochę fripperiady i cała masa ciekawych momentów. - ten i poprzedni krążek IMO stawiają gdańszczan w około-progowej czołówce. Miło też, że płytę można bezproblemowo odsłuchać czy na Bandcampie, czy też na YT.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 840
I nowy projekt kolesia od Therona - occult rock
Plusik jest za Luciferian,:) a ten pierwszy, Ego Fall, nie znam, wokalista ma fajną fryzurkę, no ale chciałabym wiedzieć o czym oni mówią, śpiewają;)
No i jeszcze informacja dla fanów Davida Gilmoura, czeka ich muzyczna uczta:) w czerwcu koncert we Wrocławiu.
http://muzyka.onet.pl/koncerty/bile...lmoura-nawet-za-1700-zl-flesz-muzyczny/w1w0ds
No ja nie będę, lubiłam Pink Floyd z Sydem Barretem.
Być może kiedyś powróci z zaświatów niezrozumiany, szalony geniusz "Syd" ;) i zagra koncert.

Wykupię wszystkie bilety- będzie grał i śpiewał tylko dla mnie;)
No ale miałam dziś o innym zespole....
Portishead.
Dla trpi- hopu to chyba jeden z najważniejszych zespołów, legenda. Miałam przyjemność być tylko na jednym ich koncercie, na Pukkelpop. Ciekawa byłam jak wypadną na żywo,bo widzę ich bardziej w kameralnych warunkach, no ale nie zawiodłam się.
Beth, i jej piękny, pełen wewnętrznego niepokoju głos, no i jej koledzy, znakomici muzycy, to był niesamowity, genialny koncert.
I kolejny ich utwór z mojej listy wszech czasów. Był już "Road",
dziś...
"Undenied"




 
Do góry Bottom