Morderstwo Setha Richa

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty

Twoim zdaniem: rabunek czy morderstwo polityczne?

  • Zwykły rabunek

  • Strzelał płatny zabójca


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
OP
D

Deleted member 427

Guest
A czemu ma komentować skoro FBI nie zajmuje się i NIGDY nie zajmowało się sprawą

Bo zrobił to ich agent? Jak Departament Sprawiedliwość gubi broń w Meksyku, to też mają odmawiać komentarza, bo sprawą zajmuje się meksykańska policja? Dziennikarze wielokrotnie uderzali do FBI po jakieś informacje, ale do dzisiaj absolutnie nic nie wiadomo nt. tej kradzieży. Zero konkretów.

Sprawa jest prowadzona przez Policję Metropolitalną Dystryktu Kolumbia

I to jest właśnie problem, bo oni prowadzą też sprawę morderstwa Richa. I w obu przypadkach milczą jak zaklęci. W mojej teorii spiskowej policja dostała polityczny prikaz z samej góry, żeby nie udzielać żadnych informacji bez zgody wierchuszki DNC.

jak się konkretnie ma do chwilowego wzrostu czujności w danej dzielnicy danego miasta?

No tak, że nie było żadnego "chwilowego wzrostu czujności". Kradzież była z góry zaplanowana i wszystko, co stało się później też zaplanowano z wyprzedzeniem. Chwilowy wzrost czujności to tylko twoja teoria spiskowa.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
No i okazuje, że nigdy nie było żadnych dowodów na to, że Ruscy wykradli maile z serwerów DNC. Przyznał to sam szef CrowdStrike'a w odtajnionych niedawno dokumentach:


Teoria, że włamu i kradzieży mógł dokonać Seth Rich (i że z tego powodu został zamordowany) zyskała teraz jeszcze mocniejsze podstawy niż wcześniej.
 
Do góry Bottom