Miss Francji zbyt biała

A

Antoni Wiech

Guest
No dobra Antoni, ale przyznasz, że anegdotyczne dowody powstałe z twoich osobistych doświadczeń nie odzwierciedlają rzeczywistej sytuacji, tj. tego, że w najbliższym dającym się ogarnąć wyobraźnią czasie nie ma szans na to, żeby fala muslimów zalała RP?

No jasne. Aczkolwiek ich liczba tutaj jest i tak dla mnie zastanawiająca. Oni naprawdę muszą mieć przejebane w tych swoich krajach skoro nawet w Polandzie im jest lepiej.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Tak przy okazji, ale w związku z powyższym, zauważam na tym forum ślady nieuzasadnionego optymizmu - gdzieś tam jednak w głębi duszy wierzycie, że uda się w Polsce zaprowadzić libertarianizm. Moim zdaniem nie jest to prawdopodobne - bardziej prawdopodobne jest, że podzielimy los Francji.

No jasne. Czemu nieuzasadnionego? Nie wiem, co to znaczy "zaprowadzić libertarianizm w Polsce", ale sądzę, że istnieje prawdopodobieństwo, że gdzieś w Europie jakiś mały anarchokapitalizm powstanie. Mi to wystarczy. Nie musi być w Polsce, nie musi być rozległy. A Polska losu Francji nie podzieli. Żeby podzielić los Francji trzeba się najpierw zdrowo dorobić na wolnym handlu. Nie da się być biednym i być Francją.

EDIT: Dopowiem jeszcze:

a) uważam, że istnieje szansa, że akap gdzieś powstanie, kiedy EU zbankrutuje
b) w Polsce nie ma szansy na socjal w stylu francuskim (z muslimami w komplecie). Jeśli już to raczej stary dobry biedyzm, cebula i koksowniki.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Czyli zakładasz, że w najbliższym czasie dochód per capita w Polandii podskoczy siedmiokrotnie? Bo pogoda muslimów tutaj nie przyciągnie.

Siedmiokrotnie to chyba przesada. Średni dochód na mieszkańca w bogatej zachodniej Europie jest trzy do czterech razy wyższy niż w Polsce. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę koszty życia.

EDIT: Z drugiej strony - jeśli chodzi o łobuzerską imigrację średni dochód nie ma żadnego znaczenia. Trzeba by było raczej wziąć pod uwagę średni socjal. Tutaj chyba faktycznie jesteśmy mocniej w tyle.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Nie i dlatego póki co nie grozi nam zalew muslimów. Pogoda chujowa, dochód chujowy, chujnia do kwadratu.
Zalew muslimów nam nie grozi z innego powodu, Polska zarówno w zachodnich mediach jak i powszechnej opinii kolorowych, jest "krajem gdzie murzynów biją". Wielu tu nie przyjeżdża, bo się po prosu boi. Jak jeszcze ruchy narodowe w całej Europie się zradykalizują, na co się zanosi, to nie będą chcieli tu przyjeżdżać. W Polsce radykalizacja ruchów narodowych i patriotycznych wcześniej czy później nastąpi.
Przydało by się kilka przykładowych egzekucji fajfusów z Antify, nagłośnionych przez BBC i mamy święty spokój z socjalnymi muslimami i socjalnymi nergami.
 

Polacco

Active Member
132
76
Problemem nie jest imigracja sama w sobie, tylko imigracja bezproduktywnych mend. Socjal przyciąga bezproduktywną imigrację, odrzuca produktywną (wysokie podatki itd). Anarchokapitalizm - dokładnie przeciwnie. Po co się sprowadzać do akapu, jeśli musisz liczyć sam na siebie i dostaniesz kulkę, kiedy zaczniesz się rzucać? To zachęca jedynie jednostki, które mogą społeczności się faktycznie "przydać".

EDIT: Tak naprawdę akap by "wyssał" najlepsze indywidua z całego globu. Podobnie jak kiedyś USA chyba.

To jest dosyć naiwne myślenie. Myślisz, że biedny Afrykanin przestraszy się perspektywy tego, że jest wolny dostęp do broni skoro od 12-tego roku życia biegał z kałachem? Nawet jeżeli nie ma takich doświadczeń to ludzie z "patologi" nie myślą tak jak reszta. Oni nie kalkulują jaka kara może ich spotkać, a nawet gdyby kalkulowali to im wychodzi, że mają dużo mniej do stracenia niż klasy produktywne.
Taki element szybko wyspecjalizuje się w przestępczości, więc tak czy inaczej, będzie generował duże koszty zanim zostanie unieszkodliwiony. Moim zdaniem bardziej opłaca się zapobiec takiej sytuacji.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Oby w tym roku wygrała normalność...


Ewentualnie jakaś fajna z Algierii, ale bez murzynek na Wielkiego Architekta!
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
To jest perfekcyjny materiał na agentkę białasów w wojnie rasowej. Zadanie wykonałaby z oddaniem, a wróg nie poznałby podstępu. Szkoda, że spaliła się przez publiczną deklarację.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Zalew muslimów nam nie grozi z innego powodu, Polska zarówno w zachodnich mediach jak i powszechnej opinii kolorowych, jest "krajem gdzie murzynów biją". Wielu tu nie przyjeżdża, bo się po prosu boi. Jak jeszcze ruchy narodowe w całej Europie się zradykalizują, na co się zanosi, to nie będą chcieli tu przyjeżdżać. W Polsce radykalizacja ruchów narodowych i patriotycznych wcześniej czy później nastąpi.
Przydało by się kilka przykładowych egzekucji fajfusów z Antify, nagłośnionych przez BBC i mamy święty spokój z socjalnymi muslimami i socjalnymi nergami.

Krzysiu, piszę bez żadnej uszczypliwości. Pisałeś to w 2012, jest 2018. Na Zachodzie poza lewakami i muzułmanami nic się nie zradykalizowało, a w Polsce prezydenci miast licytują się z biskupami jak tu przyciągnąć uchodźców. Widzę jak przez te pare lat Warszawa zmieniła się. Teraz jak idę przez miasto, to przeważnie trafiam na jakiś czarnych, Hindusów itd. Nie jest to dużo, ale zmiana od 2012, jak na tak krótki czas istotna. Niedawno prawacki PiS urządził w 200 szkołach "tęczowy piątek" (tzn. niby organizował ktoś inny, ale totalitarny zazwyczaj MEN tym razem rozłożył bezradnie ręce). To się nie wiąże bezpośrednio z tematem, ale pokazuje jaki tu nad Wisłą duch white power, ilu grasuje skinów i homofobów bijących gejów na ulicy. To zawsze były propagandowe brednie, takie strachy na lachy Wyborczej. Polacy to takie same miękkie faje jak Szwedzi, tylko są na innym etapie przerabiania. Aby ich skutecznie przerobić, należy wyolbrzymić do granic absurdu zwalczane cechy. Ja przez te lata widziałem więcej Polek mających murzyńskie dzieci niż tych mitycznych polskich skinów, a w popkulturze to funkcjonowało odwrotnie, np. w komiksie Jeż Jerzy były wątki o polskich nazistowskich karkach. Autorowi tego komiksu propaganda rzuciła się na mózg i po prostu przelał na papier te zwidy.
maxresdefault.jpg


Autor tego komiksu czuł się zagrożony stereotypowym polskim skinem, wszędobyslkim polskim nazistą spuszczającym wpierdol. Tymczasem jak jestem w Warszawie to nie widzę w Macu wikidajłów a np. w Macu w okolicach placu Pigalle wikidajło stoi. W głupim Macu a nie w klubie nocnym! W okolicznych stacjach metra tak z 1/3 max to biali. Czyli w głowie autora komiksu został odwrócony o 180 stopni porządek. Jemu się wydaje, że to "prawdziwi" Polacy biją. I to fałszywe przeświadczenie leżało u podstaw błogiego spokoju polskich optymistów.

"W Polsce do tego nie dojdzie, bo..."

i tu jakaś kretyńsko-naiwna wyliczanka, której nie chce mi się nawet merytorycznie obalać, bo już właśnie do tego doszło.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
A teraz jej siostra mówi, że to wszystko było udawane celem zaistnienia jako mem internetowy:
https://www.thisisinsider.com/black-teen-dr-phil-white-supremacist-2018-10

może po prostu ustawka producenta aby przy niskich kosztach pokazać jakieś interesujące indywiduum. Uczciwy casting byłby kosztowny, a tak zaprasza się byle kogo, daje 5 stów i on klepie swoją rolę. Tak robi Drzyzga.

z13673598Q,Rozmowy-w-toku.jpg

rozmowywtokufun001.jpg


i tak działają m.in. te typowo amerykańskie programy przedstawiające rzekomo autentyczne rodzinne biznesy. Że niby ktoś poszukuje złota, ktoś pędzi nielegalnie bimber albo prowadzi lombard. Nawet jak człowiek śmieje się z ustawek Drzyzgi, to prędzej czy później da się wkręcić. Ja się też na początku dawałem wkręcać, bo nie przychodziło mi do głowy, że można aż tak bezczelnie łgać w niby poważnej stacji TV sugerując, że program ma charakter dokumentu. Na takiej chamskiej ustawce (oblewanie krocza przez femistkę) przyłapano kogoś z rosyjskich mediów rządowych i to podchwyciły centra do walki z rosyjskim imperializmem a wraz z nimi m.in. Wyborcza i doszli do daleko idącego wniosku, mianowiecie, że że to było celowe rozbijanie jedności NATO poprzez viralowe napuszczanie ludzi Zachodu na feministki. Kto wie czy ta biała sumpremasistka o czarnej skórze nie jest również wynikiem gry operacyjnej Kremla.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Krzysiu, piszę bez żadnej uszczypliwości. Pisałeś to w 2012, jest 2018. Na Zachodzie poza lewakami i muzułmanami nic się nie zradykalizowało, a w Polsce prezydenci miast licytują się z biskupami jak tu przyciągnąć uchodźców. Widzę jak przez te pare lat Warszawa zmieniła się.
Racja. :(
Propaganda napiera, a odporu nie ma.
Ja podczas Wszystkich Świętych pod cmentarzem w Katowicach widziałem dwóch obcych. Jeden chyba Czeczen lub Turek, taki niby kaukaska rasa, ale z grzywką à la Kadyrow (to go wyróżniło), a drugi ciapalaty. Przyjechali na zadupie, bo busy były za darmo dla wszystkich. Gapili się na ludzi na cmentarzu i nie wiedzieli co jest tu grane. Podążyli pewnie za tłumem, by trafić na jakąś fajną imprezę, a tu nie ma żadnej imprezy, tylko dzieje się coś dziwnego. Mieli japy jak szpaki oglądające pizdy.

Ja na dziś widzę sprawę tak, że jak nic nie dupnie, to odporu nie będzie. Musi jakiś nachodźca coś nabroić, by się ruszyło.
 
Do góry Bottom