Marsz Szmat

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 853
12 246
Powiedzieć, że to kobieta prowokowała do gwałtu bo miała coś tam, nie wiem, ładne nogi albo coś, to tak jakby powiedzieć, że ktoś prowokował do rabunku bo miał ładny samochód. W akapie w obu przypadkach sprawca będzie podlegać redukcyjnemu odstrzałowi i się stopniowo takie zachowania wyeliminuje w drodze ewolucji bo dobór naturalny sprawi, że geny za to odpowiedzialne zostaną z wyeliminowane z puli genetycznej akapistów.

Myślę, że ciekawym, a zarazem obrazoburczym w stosunku do politpoprawności, byłoby zastanowienie się, czy skala interwencji państwowej jest w jakiś sposób związana z liczbą gwałtów. Jak wiadomo, w Skandynawii dziewuchy rżną na potęgę, być może bierze się to w myśl zasady "zły przykład idzie z góry" - skoro państwo sobie rżnie podatnika w myśl własnego widzimisię gdy ma potrzebę to ... ?
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
@kozak @sierp, szczególnie Ty się kozak rozpisałeś, szkoda, że zupełnie bez sensu.

Chyba nie do końca zrozumieliście o co mi chodziło i nie do końca rozumiecie kto na takie protesty chodzi. To są ludzie, którzy za teksty typu "fajny masz tyłek" wsadzaliby do więzienia za molestowanie, polecam posłuchać feministek.

Ja też nie zaczepiam kobiet, bo jestem raczej nieśmiały :rolleyes: , a już na pewno nie agresywnie. Ale jest wielu mężczyzn, dla których np. przaśne klepnięcie w tyłek jest naturalne jak oddychanie (a niektóre kobiety nawet to lubią). Zresztą niech Krzysio takie sprawy wyjaśni, bo on się chyba na tym zna lepiej :p .

Nigdy nie twierdziłem, że ofiara gwałtu jest sama sobie winna, proszę mi gówna do ust nie wkładać. Każda kobieta, która odstrzeli gwałcicielowi przyrodzenie jest moją bohaterką. Ale całkowite ignorowanie pewnych prawideł rządzących światem, to nie jest dobra droga. A jedno z prawideł jest takie, że jeśli kobieta ubierze się jak dziwka, to musi liczyć się z tym, że będzie przyciągać pewnych facetów, którzy nad swoim popędem nie potrafią zapanować (pokazanie półnagiego tyłka jest czymś w rodzaju przyciśnięcia guziczka w ich mózgu).

Żeby to lepiej zobrazować: jeśli wejdę na dzielnię zamieszkaną przez półdzikich negrów w Detroit w koszulce z napisem "NIE LUBIĘ CZARNUCHÓW", to dostanę wpierdol. Oczywiście racja będzie po mojej stronie, bo ja tylko korzystam z wolności słowa a oni zainicjowali agresję. Nie zmienia to jednak faktu, że nie wejdę na murzyńską dzielnię w koszulce z napisem "NIE LUBIĘ CZARNUCHÓW".

Na moim terenie kobiety będą mogły chodzić ubrane jak dziwki i krzywda się im nie stanie :) .
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Tylko, że ten filmik traktuje o różnym stadium(?) gwałtu... rzyga się chyba podczas gwałtu kiedy już się nie zdąży wyciągnąć pistoletu z torebki
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 411
4 438
@Nene
Nie znam się na gwałceniu, ale wydaje mi się, że łatwiej kobiecie wyciągnąć pistolet z torebki, (nawet podczas szarpaniny) - niż gwałcicielowi zakraść się niepostrzeżenie i wsadzić przez spodnie.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 853
12 246
W akapie torebki zostaną wyparte z rynku przez kamizelki taktyczne i wsio, problem rozwiązany.
utg_czar.jpg

Wystarczy przecież dopisać "Dolce Banana", czy tam coś i prawie każda będzie chciała to założyć.

Zobaczcie jak zmieni się świat, odejdzie odwieczny problem braku porządku w damskiej torebce. Szminki, tusz do rzęs, lakier do paznokci - w ładownicach na pociski 12mm. Dezodoranty w ładownicy na granat zaraz obok podręcznej cytrynki. Kondomy w apteczce polowej zaraz obok zestawu do tamowania krwotoku (wzbogacony o podpaski) itp. itd. Porządek, bicz!
 

Hitch

3 220
4 872
Hitch, Twoja znajomość kobiet nie poraża - one noszą telefony, portfele i klucze właśnie w torebkach.

Przecież wiem. Dlatego napisałem, że takie rzeczy nosi się przy sobie i "eh, kobiety" (w senie, że one oczywiście muszą na opak) :)
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Dlatego zawsze trzeba mieć dodatkowy egzemplarz za paskiem / przy łydce / w dekolcie :)
Do nie wszystkich spódnic nosi się pasek, przy niektórych spódnicach trudno by było wyjąć pistolet przymocowany do łydki, w dekolcie to by obcierał... chyba, że Angeline Jolie
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Dla osób sceptycznie nastawionych do ukrytego noszenia broni przez kobiety:


Jest oczywiście więcej wynalazków.
 

kozak

Member
67
27
@Piter1489: Też się rozpisałeś, a nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie podoba się Tobie, że ta akcja walczy z tym, co naturalne. A ja twierdzę, że w tym nie ma nic złego. Libertarianizm też jest w swej naturze kontestacyjny - nie podoba się nam świat i normy w nim obowiązujące (akceptacja agresji i zamordyzmu). Argumenty, które używasz przeciwko marszowi szmat są analogiczne do tych, jakich etatyści (zwolennicy status quo) używają przeciwko anarchistom.

Ale całkowite ignorowanie pewnych prawideł rządzących światem, to nie jest dobra droga.
Podkreślam: tu nie chodzi o ignorowanie tych prawideł, ale raczej o próbę ich zmiany.

A jedno z prawideł jest takie, że jeśli kobieta ubierze się jak dziwka, to musi liczyć się z tym, że będzie przyciągać pewnych facetów, którzy nad swoim popędem nie potrafią zapanować (pokazanie półnagiego tyłka jest czymś w rodzaju przyciśnięcia guziczka w ich mózgu).
A inne z takich prawideł jest takie, że jeśli nie poślesz swojego dziecka do szkoły to przyjdzie do Ciebie dzielnicowy z kuratorem i dzieciaka Ci zabiorą, oni też nad swoim popędem ku zamordyzmowi zapanować nie potrafią.

Żeby to lepiej zobrazować: jeśli wejdę na dzielnię zamieszkaną przez półdzikich negrów w Detroit w koszulce z napisem "NIE LUBIĘ CZARNUCHÓW", to dostanę wpierdol. Oczywiście racja będzie po mojej stronie, bo ja tylko korzystam z wolności słowa a oni zainicjowali agresję. Nie zmienia to jednak faktu, że nie wejdę na murzyńską dzielnię w koszulce z napisem "NIE LUBIĘ CZARNUCHÓW".
Ja też nie wejdę, ale jakby ktoś chciał zorganizować marsz pt "Jak zakładam koszulkę "NIE LUBIĘ CZARNUCHÓW" to wcale nie chcę dostać wpierdol" to bym powiedział: dobre, dobre, popieram :)
 
D

Deleted member 427

Guest


W stosunku do kobiet powinna być prowadzona polityka afirmacyjna taka jak w USA w stosunku do Indian. [sala w śmiech] W stosunku do wszystkich grup upośledzonych powinna być prowadzona. [sala w śmiech]
 
Do góry Bottom