1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Mariusz Max Kolonko i Jakubiak zakładają partię polityczną #R (Revolution)

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez kr2y510, 10 Lipiec 2019.

1. Prozac

Prozac Member

Polubienia:
    59
    Panu Kolonko od siedzenia w tej kanciapie i wąchania własnych pierdów naprawdę mogło się coś poprzestawiać w głowie.
    Można też spojrzeć na to tak. Podobnie jak Ator ładuje te swoje wypociny od lat i włos mu z głowy nie spadł. Służby nie zrobiły mu "petelickiego". Opcja jeden: ma parasol służb. Opcja dwa: służby nie są zainteresowane cokolwiek z nim robić. Osobiście stawiam na opcję nr dwa. Po co coś z nim robić jak tak ładnie nosi tą swoją foliową czapeczkę i kompromituje niezależny obieg informacji.
    Swoją opinię opieram o odczucia przy oglądaniu go parę lat temu.

Miał bodajże na swojej stronie jakieś VOD dla najtwardszego jądra widzów. Pod adresem https://maxtvgo.com/login.php można wejść głębiej jeśli ktoś chce.

nazimno lubi to.
  2. Prozac

Prozac Member

Polubienia:
    59
    https://wiadomosci.wp.pl/kukiz-wybr...kolonko-jedynka-w-warszawie-6408393072285825a

Staszek Alcatraz lubi to.
  3. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 466
    Według mnie jest troszkę inaczej. Ator faktycznie zajmuje się pierdułami i dla służb jest jak zeszłoroczny śnieg, niegroźny i mało interesujący. Natomiast p.Kolonko to według mnie TWulec, być może także TWulec służb USAńskich.

Od 1,5 roku polskie służby nie dają mi żyć. Na szczęście nie bywam w Polsce i tam od kilkunastu lat nie mieszkam, więc tylko męczą moją rodzinę tamże. Dlaczego to robią skoro jestem niszowym podkasterem/broadcasterem? Za dużo mówię rzeczy, które są niebezpieczną prawdą dla obecnego systemu. Tak jak napisałeś @Prozac większość Youtuberów nic nie wnosi do jakichkolwiek zmian społecznych, mentalności ludzi, czy nawet dyskursu społecznego. Po prostu ściek niewiele więcej wnoszący niż wnoszą do kultury patostreamerzy. Więc służby się z nich tylko śmieją lub/i olewają ciepłym moczem.

Nie trzeba od razu zabijać kogoś, ba powiem więcej oprócz dziennikarza Jarosława Ziętary i redaktora Dariusza Kmiecika z TVNu nikogo nie odpalono z mediów polskich (zna ktoś jakieś przypadki inne?), a takie zabójstwa wywołują efekt Streisand. Dziennikarzy i osób z mediów załatwia się zupełnie inaczej m.in. akcje których sam doświadczam.

Ss w Polsce interesują się wszystkimi którzy mają jakikolwiek wpływ na społeczeństwo (pow. 10000 odbiorców, słuchaczy, widzów), a atakują tych, którzy mają szansę realnie coś zmienić. Tych ostatnich jest niewielu, z mediów niszowych m.in. Centrum Edukacyjne Powiśle, wRealu24, Emisja.TV, wPrawo.pl, NTV.

Ostatnia edycja: 2 Sierpień 2019
    nazimno i kr2y510 lubią to.
  4. Prozac

Prozac Member

Polubienia:
    59
    @Claude mOnet Po co zabijać jak można zagłodzić. Przykład Sargona z Akkadu. Zbanowali mu konto na YouTube, jak to nie wystarczyło to sojboje z Patreona zbanowali mu konto(za to, że na INNEJ PLATFORMIE powiedział coś co im sie nie podoba). Alexowi Jonesowi zbanowali konto PayPal. CountDankula(ten od hajlującego psa) miał pójść do pierdla, ale wlepili mu "tylko" mandat. Powiedział, że nie zapłaci no to mu po prostu sami pobrali pieniądze z konta. Teraz chyba mastercard będzie banować za mówienie to co się im nie podoba.
    Przyszłość szykuje nam nowe cudo - kryptowaluta Facebooka – Libra. Opowiadali dla forum spiskowców, że zaczipowani ludzie mówiący rzeczy nie prawomyślne będą przez państwa wyłaczani z pieniędzy. Jako, że wyglądałoby to pewnie źle w telewizorze to użyli sprawdzonych towarzyszy do zrobienia tego za nich. Wejść/wpłacić będzie bardzo łatwo tak jak na nasze "ulubione" platformy. Jedno słowo nie tak i już nie ma cię w Librze. A moje wpłacone pieniądze? A chuj ci w dupę.

5. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 749
    To czy to?

6. Prozac

Prozac Member

Polubienia:
    59
    Najwidoczniej ban był czasowy. Kiedy jeszcze się jakoś interesowałem jego kontem to te konta dostały kopa. Wtedy to było połączone jakoś z tym, że poleciał też jego Patreon.

EDIT: Faktycznie masz rację. Nie były to bany tylko demonetyzacja na YT.

Ostatnia edycja: 1 Sierpień 2019
    sabat lubi to.
  7. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 620

Już wcześniej chciałem spytać czy możesz zapodać jakiś link do tych materiałów za które chcą Cię zgnoić ?

.

8. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 466
    Wszystkie audycje w których mówię o Polsce i okolicach (Talibowie w Klewkach, Tymochowicz i masoneria, Ból-Komorowski i służby, operacja Buś szerzej, kto jest TW w polskim świecie poszukiwaczy spisków, czy ostatnio o Judeopolonii i infiltracji polskich służb przez starszych i mądrzejszych). Interpol (i pokrewne) mnie "ściga" za ściganie i eksponowanie Bilderbergów...

9. Jaranek

Polubienia:
    7 620

Ale jak się nazywa ten Twój podcast ( jeśli to nie tajemnica ) ?

.

10. WoKu

WoKu Well-Known Member

Polubienia:
    341
    Teoria Chaosu: https://teoriachaosu.info/

Ostatnia edycja: 2 Sierpień 2019
    Max J. lubi to.
  11. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 008
  12. Jaranek

Polubienia:
    7 620
  13. WoKu

WoKu Well-Known Member

Polubienia:
    341
    Racja, poprawiam.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.