Mariusz Max Kolonko i Jakubiak zakładają partię polityczną #R (Revolution)

Prozac

Active Member
100
234
Panu Kolonko od siedzenia w tej kanciapie i wąchania własnych pierdów naprawdę mogło się coś poprzestawiać w głowie.
Można też spojrzeć na to tak. Podobnie jak Ator ładuje te swoje wypociny od lat i włos mu z głowy nie spadł. Służby nie zrobiły mu "petelickiego". Opcja jeden: ma parasol służb. Opcja dwa: służby nie są zainteresowane cokolwiek z nim robić. Osobiście stawiam na opcję nr dwa. Po co coś z nim robić jak tak ładnie nosi tą swoją foliową czapeczkę i kompromituje niezależny obieg informacji.
Swoją opinię opieram o odczucia przy oglądaniu go parę lat temu.

To kolonko jeszcze nadaje?
Miał bodajże na swojej stronie jakieś VOD dla najtwardszego jądra widzów. Pod adresem https://maxtvgo.com/login.php można wejść głębiej jeśli ktoś chce.
 

Prozac

Active Member
100
234
https://wiadomosci.wp.pl/kukiz-wybr...kolonko-jedynka-w-warszawie-6408393072285825a

"Z kolei Mariusz Max Kolonko może wystartować jako jedynka z Warszawy z listy tworzącej się na prawicy koalicji" - donosi "Rzeczpospolita". Były dziennikarz planuje po starcie do Sejmu bój o prezydenturę, a kampania sejmowa ma być "rozruchem" jego projektu.

Kolonko już wcześniej sugerował, że byłby gotów na współpracę z Kukizem. W całym tym zamieszaniu, każda ze stron ma swoje ambicje i chciałaby wystawić własnego kandydata, jako lidera "prestiżowej" listy w stolic kraju. Coraz więcej wskazuje na to, że Konfederację i Kukiza "pogodzi" w tym względzie Mariusz Max Kolonko.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Panu Kolonko od siedzenia w tej kanciapie i wąchania własnych pierdów naprawdę mogło się coś poprzestawiać w głowie.
Można też spojrzeć na to tak. Podobnie jak Ator ładuje te swoje wypociny od lat i włos mu z głowy nie spadł. Służby nie zrobiły mu "petelickiego". Opcja jeden: ma parasol służb. Opcja dwa: służby nie są zainteresowane cokolwiek z nim robić. Osobiście stawiam na opcję nr dwa. Po co coś z nim robić jak tak ładnie nosi tą swoją foliową czapeczkę i kompromituje niezależny obieg informacji.
Swoją opinię opieram o odczucia przy oglądaniu go parę lat temu.

Miał bodajże na swojej stronie jakieś VOD dla najtwardszego jądra widzów. Pod adresem https://maxtvgo.com/login.php można wejść głębiej jeśli ktoś chce.
Według mnie jest troszkę inaczej. Ator faktycznie zajmuje się pierdułami i dla służb jest jak zeszłoroczny śnieg, niegroźny i mało interesujący. Natomiast p.Kolonko to według mnie TWulec, być może także TWulec służb USAńskich.

Od 1,5 roku polskie służby nie dają mi żyć. Na szczęście nie bywam w Polsce i tam od kilkunastu lat nie mieszkam, więc tylko męczą moją rodzinę tamże. Dlaczego to robią skoro jestem niszowym podkasterem/broadcasterem? Za dużo mówię rzeczy, które są niebezpieczną prawdą dla obecnego systemu. Tak jak napisałeś @Prozac większość Youtuberów nic nie wnosi do jakichkolwiek zmian społecznych, mentalności ludzi, czy nawet dyskursu społecznego. Po prostu ściek niewiele więcej wnoszący niż wnoszą do kultury patostreamerzy. Więc służby się z nich tylko śmieją lub/i olewają ciepłym moczem.

Nie trzeba od razu zabijać kogoś, ba powiem więcej oprócz dziennikarza Jarosława Ziętary i redaktora Dariusza Kmiecika z TVNu nikogo nie odpalono z mediów polskich (zna ktoś jakieś przypadki inne?), a takie zabójstwa wywołują efekt Streisand. Dziennikarzy i osób z mediów załatwia się zupełnie inaczej m.in. akcje których sam doświadczam.

Ss w Polsce interesują się wszystkimi którzy mają jakikolwiek wpływ na społeczeństwo (pow. 10000 odbiorców, słuchaczy, widzów), a atakują tych, którzy mają szansę realnie coś zmienić. Tych ostatnich jest niewielu, z mediów niszowych m.in. Centrum Edukacyjne Powiśle, wRealu24, Emisja.TV, wPrawo.pl, NTV.
 
Ostatnia edycja:

Prozac

Active Member
100
234
@Claude mOnet Po co zabijać jak można zagłodzić. Przykład Sargona z Akkadu. Zbanowali mu konto na YouTube, jak to nie wystarczyło to sojboje z Patreona zbanowali mu konto(za to, że na INNEJ PLATFORMIE powiedział coś co im sie nie podoba). Alexowi Jonesowi zbanowali konto PayPal. CountDankula(ten od hajlującego psa) miał pójść do pierdla, ale wlepili mu "tylko" mandat. Powiedział, że nie zapłaci no to mu po prostu sami pobrali pieniądze z konta. Teraz chyba mastercard będzie banować za mówienie to co się im nie podoba.
Przyszłość szykuje nam nowe cudo - kryptowaluta Facebooka – Libra. Opowiadali dla forum spiskowców, że zaczipowani ludzie mówiący rzeczy nie prawomyślne będą przez państwa wyłaczani z pieniędzy. Jako, że wyglądałoby to pewnie źle w telewizorze to użyli sprawdzonych towarzyszy do zrobienia tego za nich. Wejść/wpłacić będzie bardzo łatwo tak jak na nasze "ulubione" platformy. Jedno słowo nie tak i już nie ma cię w Librze. A moje wpłacone pieniądze? A chuj ci w dupę.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Dlaczego to robią skoro jestem niszowym podkasterem/broadcasterem? Za dużo mówię rzeczy, które są niebezpieczną prawdą dla obecnego systemu.


Już wcześniej chciałem spytać czy możesz zapodać jakiś link do tych materiałów za które chcą Cię zgnoić ?



.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Już wcześniej chciałem spytać czy możesz zapodać jakiś link do tych materiałów za które chcą Cię zgnoić ?.
Wszystkie audycje w których mówię o Polsce i okolicach (Talibowie w Klewkach, Tymochowicz i masoneria, Ból-Komorowski i służby, operacja Buś szerzej, kto jest TW w polskim świecie poszukiwaczy spisków, czy ostatnio o Judeopolonii i infiltracji polskich służb przez starszych i mądrzejszych). Interpol (i pokrewne) mnie "ściga" za ściganie i eksponowanie Bilderbergów...
 
D

Deleted member 4683

Guest
Wszystkie audycje w których mówię o Polsce i okolicach (Talibowie w Klewkach, Tymochowicz i masoneria, Ból-Komorowski i służby, operacja Buś szerzej, kto jest TW w polskim świecie poszukiwaczy spisków, czy ostatnio o Judeopolonii i infiltracji polskich służb przez starszych i mądrzejszych). Interpol (i pokrewne) mnie "ściga" za ściganie i eksponowanie Bilderbergów...


Ale jak się nazywa ten Twój podcast ( jeśli to nie tajemnica ) ?

.
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
No i wychodzi z M.M. Kolonki...



Kolejny „antysystemowy” biznes
Wykorzystywanie naiwności sympatyków prawicy nie jest niczym nowym. Od paru lat żyje z tego niejaki pastor Paweł Chojecki, natomiast kolejną osobą robiącą spore pieniądze na „prawdziwych patriotach” okazał się Mariusz Max-Kolonko. Dziennikarz nagrywający YouTube’owe filmiki w schowku na szczotki (najprawdopodobniej w Boston, Massachusetts) chce więc naciągnąć swoich zwolenników na prawie 10 tysięcy dolarów.

Kilka dni temu na antenie Radia Wnet wypowiedział się niejaki Robert Stalka, który miał należeć do „sztabu generalnego” komitetu wyborczego powołanego do życia przez Kolonkę. Ostatecznie KWW Patriotyczna Rewolucja Maxa Kolonko (wcześniejsza nazwa „#R Revolution została zakwestionowana przez Państwową Komisję Wyborczą) nie wystartuje w październikowych wyborach parlamentarnych, zaś sama inicjatywa miała przybrać formę swoistej sekty.

Stalka podczas radiowego wywiadu twierdzi, że były korespondent Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych stworzył posłuszną sobie sektę, w której decydujący głos należał do niego, a jego zwolennicy musieli podporządkować się jego decyzjom i nie mogli nawet wyrażać własnego zdania. Działacze niepodporządkowujący się decyzjom Kolonki mieli być wyrzucani z grupy i następnie oskarżani o „przyjście z UBecji”.

Twórca popularnego kanału w serwisie YouTube szybko miał zdradzić swoje autorytarne zapędy, stąd kazał nazywać siebie… generałem. Teraz do sieci przedostały się z kolei apele Mateusza Piepiórki, pełnomocnika wspomnianego komitetu wyborczego, aby inni działacze # Revolution pomogli spłacić mu koszty związane z próbą zarejestrowania tej inicjatywy. Z wysyłanych przez niego wiadomości wynika, że sam Kolonko domaga się między innymi 10 tysięcy dolarów za używanie logo organizacji.

Do dzisiaj w podobny sposób funkcjonuje lubelska telewizja internetowa „Idź Pod Prąd” kierowana przez wspomnianego już Chojeckiego, który przed prawie dwoma laty powołał do życia ugrupowanie Ruch 11 Listopada. Partia w tym roku została wykreślona z ewidencji partii politycznych prowadzonej przez PKW, ponieważ jej liderzy nie przedstawili wymaganego prawem sprawozdania finansowego.

Kolejny rozbijacz opozycji jest spalony. Ale setki ludzi zostało oszukanych i zniechęconych do polityki. :(
 
OP
OP
kr2y510

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
A Mix Kolanko nie był żadnym rozbijaczem ani "agentem", tylko zwiędłym cwelebrytą, który się naćpał i odleciał po raz ostatni, na własnym narcyźmie.
Tak był zwiędłym celebrytą, ale to nie wyklucza, że jakieś siły się nim nie posłużyły. Razwiedka posługuje się każdym kim może. Zwiędłymi celebrytami również.
 
Do góry Bottom