Logo forum

fafkulec

Member
61
2
Obecne ikonki
on.gif
off.gif
offlock.gif

Myslalem o bardziej wymyslnych.
Pierwsza propozycja
[attachment=4][attachment=5][attachment=6]
 

Mescalito

New Member
16
0
Zwykle się w takich sprawach nie wypowiadam, ale ten wąż jest dużo fajniejszy niż "klasyczny". Za to zgadam się z tatą, że lepiej wywalić adres. I do napisu lepiej dobrać jakiś prosty font bezszeryfowy -- w layoucie całego forum są fonty bezszeryfowe i te szeryfy w logo niepotrzebnie rzucają się w oczy.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Próbowałem czcionki bezszeryfowe, ale nie wyglądały dobrze. Te szeryfy dość dobrze sprawdzają się w logo, czyniąc z niego jakby tytuł tej. "publikacji" jaką jest forum. Co do adresu, jakoś był mi potrzebny kompozycyjnie, chodzi o pewne utrwalenie go w oczach przypadkowych odwiedzających - nie tylko samego adresu, ale nazwy libertarianizm. Można zamienić go na motto, ale na razie brak dobrej propozycji (agoryści mają swoje 3xA, co jest mocne i dobre)..
 

Aregirs

Member
32
0
Znaczy, jeśli o mnie chodzi, to ten wąż nie jest jakiś zły. Ale jest specyficzny. No i ciekawy.
Bo jak jest malutki, to wygląda jak kupa, nieco większy - jak jelito, spory (kalendarzyk) - jak wypasiony Wąż; to może, gdyby tak go jeszcze uolbrzymić to coś nowego by się objawiło ;D

Co do tekstu - zgadzam się, że adres jest zbędny. Albo inaczej - albo adres, albo tytuł. Takie me zdanie.
 
OP
OP
tosiabunio

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ja swe zdanie co do adresu już wyłuszczyłem, więc nie ma co się mądrzyć ponownie. Ale logo zmieniłem, bo umiem.
 

czarli

New Member
27
0
Co do adresu - nie zgadzam się, adres jest w sieci jak brand i powinien być obecny bo poprzez to jest zapamiętywalny, chyba że afdres jest spójny z nazwą sajtu, czyli gdyby było forumlibertarian.pl wtedy nie powinien być.

Moim zdaniem nalezy go trzymać, pytanie tylko gdzie, dałbym z prawej strony.

Przy okazji - klik w logo prowadzi do strony głownej jako libertarianizm.net/index.php
tymczasem wbicie samej nazwy domeny nie pokaujze index.php - warto o to zadbać na poczatku i uspójnić - proponuję usunąc index.php - można oczywiscie zrewriteować permanentnie do libertarianizm.net i już.
 

fender

New Member
12
0
- There may be two libertarians in the world who agree on absolutely everything, but I am not one of them.

może ten tekst nie jest jakimś wybitnym aforyzmem, natomiast w kontekście forum libertariańskiego, myślę że nie znajdzie się lepszego. a obecna grafika bardzo ładna :)
 
Do góry Bottom