Libia

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
kr2y510 napisał:
A co myślałeś? A jak wyglądała śmierć Popiełuszki? Jak wyglądały wyroki na polskich patriotach? Te wyroki śmierci i tortury wyglądały najprawdopodobniej gorzej! Takie jest życie. Jak chcesz sprawiedliwości domagaj się pomszczenia tych krzywd z nawiązką.
Myślisz że obalanie rządzących smroli będzie wyglądać inaczej? Może weselej, bo ziomale mają więcej fantazji.

Spokojnie, Maciek chyba po prostu daje ostrzeżenie dla wrażliwców :)
Nie każdy ma ochotę oglądać scenki maltretowania ludzi.
 
D

Deleted member 427

Guest
Zwłaszcza jeśli maltretują nie tych, co powinni. Kibicowałem Pułkownikowi Kadafiemu w starciu z Zachodnią Demokracją.
 

crack

Active Member
784
110
W Iraku po zabiciu Husseina ponoć liczba mordów wzrosła, ciekawe czy tu będzie podobnie. Z dyktatorem czy bez, tu potrzebna jest rewolucja w głowach ogółu a nie tylko zmiana tych u władzy.
 
D

Deleted member 427

Guest
tosiabunio, jak pięciu skurwieli napada jednego skurwiela, mając za sobą wszystkie liczące się tuby medialne świata, to ja kibicuję temu jednemu skurwielowi. Zwłaszcza że on chciał się wybić na niezależność.
 

crack

Active Member
784
110
margines napisał:
Nie wiem, czy ktoś już tutaj wklejał, bo dyskusja jest długa, ale warto się zapoznać:
http://bibrus.nowyekran.pl/post/30916,k ... -ue-izrael

"...Obecnie jestem obiektem ataku największej siły militarnej jaka kiedykolwiek istniała w historii. Mój mały afrykański syn Obama chce mnie zabić, by zlikwidować wolność mego kraju, zabrać darmowe mieszkania, bezpłatną służbę zdrowia, bezpłatne nauczanie, darmową żywność i zastąpić je złodziejstwem w stylu amerykańskim, zwanym „kapitalizmem”. ..."

Wolnościowcem to on nie był :)
Swoją drogą to jakiś niedoinformowany skoro nie wiedzial ze słuzba zdrowia została upanstwowiona, a szkoła jeszcze wczesniej.

Swoją drogą to niektórzy ludzie ciekawie definiują złodziejstwo i bandytyzm, niedawno do mojego sklepu przyszedł stary dziadek i stwierdził, że jak ktos sie dorobił sporego majątku to jest to bandytyzm i złodziejstwo, np. jak gość zarobi krocie w 30 sekundowej reklamie to jest to bandytyzm bo przeciez on ma mniej a wszyscy którzy mają wiecej od niego to bandyci :)
 
D

Deleted member 427

Guest
Kadafi słodko pierdoli jak każdy komuch. Josif Wisarionowicz też był wielkim ojcem narodu, który swojemu krajowi dał wszystko co najlepsze, Adolf z kolei budował autostrady i aktywizował bezrobotnych organizując roboty publiczne i prace w fabrykach broni, za co lud go pokochał. Każdego komucha powinien spotkać taki lincz jak Kadafiego, ale jak mówię - w starciu z socjaldemokracją, której obłuda przewyższa wszelkie dopuszczalne normy, jakie ja uznaję za dopuszczalne, chcąc nie chcąc, ściskałem kciuki za autora zielonej książeczki.
 
M

Matrix

Guest
kr2y510 napisał:
Kiedyś ktoś to zrobi. Zawsze będzie ten ktoś. Kwestia czasu. I ten co to zrobi, będzie rządził i stanowił prawa.
Więc lepiej by cała moc skurwysyństwa była po naszej stronie. A my byśmy byli po stronie kolby a nie lufy.

Tylko skąd tych okrutnych wziąć, którzy by narazili swoje życie, gdzie oni teraz są ? Bo w Libii jakoś się znaleźli, to u nas chyba też.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Matrix napisał:
kr2y510 napisał:
Kiedyś ktoś to zrobi. Zawsze będzie ten ktoś. Kwestia czasu. I ten co to zrobi, będzie rządził i stanowił prawa.
Więc lepiej by cała moc skurwysyństwa była po naszej stronie. A my byśmy byli po stronie kolby a nie lufy.

Tylko skąd tych okrutnych wziąć, którzy by narazili swoje życie, gdzie oni teraz są ? Bo w Libii jakoś się znaleźli, to u nas chyba też.

Nie trzeba brać "okrutnych". Zabijać mają wpierw ci, którzy chcą pomścić swe krzywdy. A dołączyć i kibicować mają zwykli ludzie dostatecznie uwarunkowani. Jak zabijać zaczną okrutni, to będzie tylko gorzej.

Poza tym, zarżnąć człowieka nożem potrafi jedynie 3-5% populacji. Zastrzelić z broni 15-20% populacji. A ostrzelać z moździerza dany obszar 95% populacji. Najbardziej okrutna jest śmierć od pocisku z napalmem lub pod gruzami domu. Tyle że tego okrucieństwa nie widać i nikt poza ofiarami się o nim nie dowie.




Maciej Dudek napisał:
Okrutni zwykle nie narażają swojego życia. Wyłażą spod kamieni, kiedy już wolno.

Właśnie.




Na tych filmach nie ma żadnego okrucieństwa, a jak ktoś tam widzi okrucieństwo, to niech popracuje kilka dni w rzeźni. Jest tam pokazana typowa arabska dzicz, która się nie potrafi godnie i poważnie zachować. Przecież libertariańskie wieszanie złodzieja czy bandyty będzie wyglądało podobnie.
Jak wyglądało kiedyś wieszanie poborców podatkowych na "drzewkach wolności"?
Jak wyglądało kiedyś wieszanie koniokradów?
Jak wyglądało wkładanie złoczyńców w spróchniałe drzewo i przepiłowywanie ich rzemykiem?
 
D

Deleted member 427

Guest
Oglądajcie, póki wisi na tubie - snajper zdejmuje "rozradowanego powstańca", machającego flagą:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FYDr8sVIKyc[/video]
 
M

Matrix

Guest
Piekna, widowiskowa śmierć, radość spontaniczna przerwana nagle przez wyszkolonego faceta do zabijania. Niewinność kontra wyselekcjonowany z wielu facet od precyzyjnej roboty.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Matrix napisał:
Piekna, widowiskowa śmierć, radość spontaniczna przerwana nagle przez wyszkolonego faceta do zabijania.

Żaden super wyszkolony. Zwykły żołnierz lub ktoś kto stracił kogoś bliskiego. Wyszkoleni zawodowcy nie marnują kul na płotki.




Onet.pl: "Okrutna śmierć Kadafiego to jasne przesłanie"
Prezydent Barack Obama widzi w okrutnej śmierci Muammara Kaddafiego przestrogę dla wszystkich dyktatorów. - Naturalnie, nikomu nie życzy się takiego końca, ale niech to będzie jasnym przesłaniem dla wszystkich dyktatorów na kuli ziemskiej - powiedział Obama w telewizji NBC.

No cóż, niech to będzie przesłanie dla ciebie małpo i trockistowskiej suki. Ciekawe kiedy w USA będzie wojskowy zamach stanu?
 

Tohu-Wabohu

New Member
63
2
kr2y510 napisał:
Żaden super wyszkolony. Zwykły żołnierz lub ktoś kto stracił kogoś bliskiego. Wyszkoleni zawodowcy nie marnują kul na płotki.

Dokladnie. Poza tym na filmie slychac wyraznie strzal. Moze to swiadczyc o dwu rzeczach;
1. strzal z bliska (max. kilkadziesiat m.) oddany przez zwyklego zolnierza. Kiedy strzela snajper strzalu nie slychac lub dzwiek jest rozproszony i opoznony.
2. Ten film to fake tak jak cala masa innych filmikow robionych w takich sytuacjach. Po co? Zeby pokazac jak jest groznie w Libii i w zwiazku z tym trzeba zbudowac tam duza baze wojskowa. By the way - juz buduja. Kazdy tego typu material trzeba ogladac krytycznie. Na wojnie pierwsza umiera prawda (Ajschylos).
 
M

Matrix

Guest
Ta, tylko dlaczego zwykły żołnierz wybrał tego machającego flagą ? Myślę, że by nie wybierał tylko by strzelał do kogokolwiek na tym samochodzie, potem widowiskowa scena upadku z samochodu i krzyk rozpaczy. Pasuje wersja, że strzelał ktoś wyszkolony do takich akcji.
 
Do góry Bottom