Libertariańska grafika

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 466
Bo to nie miał być prawdziwy cytat a nawiązanie do dzisiejszych głosów, że broń powinna być wyłącznie w rękach wojska. W miejsce podpisu mógłby być jakikolwiek dyktator, czy ktoś z jego świty.
 
D

Deleted member 427

Guest
Generalnie oprócz jednego cytatu z Hitlera, który mam na blogu, nie znam żadnego potwierdzonego cytatu żadnego dyktatora dot. gun control.
 

Hitch

3 220
4 876
Jak towarzysz dziewulski to musi być coś z bazukami:

"Byłem policjantem i kiedyś znałem kogoś, kto chciał sobie postrzelać. Na drugi dzień wrócił agresywny, chcąc strzelać z bazuki"

jerzy "wystrzałowe kolano" dziewulski​
 
D

Deleted member 427

Guest
Hitch, ten cytat brzmi lepiej w oryginale:

Byłem policjantem wiele lat i proszę mi wierzyć, bandyta nie zrezygnuje tylko dlatego, że ktoś ma w domu broń, lecz wyposaży się w bazookę lub granatnik.

Naprawdę przy Dziewulskim nie trzeba zmyślać. Bycie pracownikiem służb w Polsce to nie powód do śmiechu.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 514
156979_10201570129358337_575101100_n.jpg
 

telpeloth

państwosceptyk
256
292
Ha, pierwsza część obrazka to samo sedno, którego nikt zdaje się nie rozumieć. Prawa popytu i podaży to elementarne zasady, bez zwiększenia popytu na pracę i zmniejszenia podaży (w sensie -- ludzie zaczynają zakładać dużo firm) nic w chujowej sytuacji na rynku pracy się nie zmieni. Można się bawić w regulacje, deregulacje, podwyżki czy obniżki podatków, ale póki ryzyko prowadzenia działalności i zatrudniania ludzi w Polsce jest wysokie, a przedsiębiorców się gnoi, raczej się na poprawę nie zanosi
 
Do góry Bottom