1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Liberland wolny od chorwackiej policji

Temat na forum 'Inicjatywy wolnościowe' rozpoczęty przez Avx, 23 Sierpień 2017.

1. Avx

Avx Active Member

Polubienia:
    138
    Policja Chorwacji wycofala sie z Dunaju i rozpoczyna sie osadnictwo, na razie z uzyciem rzecznych barek :)

2. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 405
    No tak, ale może by tak jakieś źródło?

3. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 240
    kompowiec lubi to.
  4. Avx

Avx Active Member

Polubienia:
    138
    Dokladnie, prosto znalezc.
    Dostep od rzeki jest odblokowany (ta blokada zawsze byla wielce watpliwa prawnie); ladowo dalej zakaz wstepu obowiazuje. Pies z tym; dostep od rzeki najwazniejszy.

Ogolnie, niektorzy lubia wszystko krytykowac, w tym Liberland za brak akapu. IMHO to jak krytykowanie zolwia za to, ze nawet jak sie w pancerz schowa nie jest idealnie kulisty. Wielki pierwszy krok dla wolnosci ze cos poszlo do przodu realnie.

Ostatnia edycja: 24 Sierpień 2017
    xawas, Crov, inho oraz 4 uzytkowników lubi to.
  5. Max J.

Max J. Well-Known Member

Polubienia:
    413
    Śmiesznie byłoby jakby jacyś szejkowie wykupili obywatelstwo islamistom, ściągnęli ich tam, przemycili broń i stworzyli emirat.

6. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 885
    Od początku było wiadomo, że żaden akap tam nie powstanie i to nawet nie wina Jedliczki tylko praktyki.
    Załóżmy że szedłby tam handel dragami albo bronią, to nie pożyją 5 minut
    Jedliczka publicznie ogłaszał że do wymaganych konwencji miedzynarodowych sie zastosują, tzn takich jakie są minimum by dano im spokój (mam jedynie nadzieje, że samo posiadanie do pewnych rozsądnych ilości będzie tolerowane)
    Brawo, oby tak dalej, do przodu. JUPI :D
    Edit: Myślę że teraz ci prawilni dadzą mu spokoj, bo to wydarzenie dowodzi, że jego taktyka była słuszna. On miał racje, a nie reszta.

Ostatnia edycja: 25 Sierpień 2017
    snajper, inho i kompowiec lubią to.
  7. kompowiec

Polubienia:
    1 405
    to chyba mocno filtrujący i personalizowane newsy bo mnie jakoś się nie ukazały :p dzięki w każdym razie.

Bo mają zbyt mały teren, przecież te kilka km/2 które mają są wielkości mojej dzielnicy.. założę się że w takim hutt river byłoby z tym nieco trudniej.

Eli-minator lubi to.
  8. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 621
    to jak jedzie ktoś z tego forum walczyć o niepodległość liberlandu i być zapamiętanym jako ojciec założyciel tak jak jefferson?

Avx lubi to.
  9. Avx

Avx Active Member

Polubienia:
    138
    Ciężko, ciężko, to wymaga wolnych środków finansowych i tak małej ilości zobowiązań, by można było spędzać miesiące na łódce pośrodku niczego (zanim tam się jakikolwiek pierwszy biznes rozkręci...).

Musiałby moją walkę o wolność ktoś zasponsorować, bo po ostatnim nieudanym biznesie (cóż, raz na wozie, raz pod) zupełnie mnie na to nie stać xP (przynajmniej już wszystkie długi u lib kolegów terminowo spłaciłem, pozdrawiam :) ).

10. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 885
    Ja bym był ostrożny z hurra optymizmem. Jeden najazd kilku - góra kilkunastu gliniarzy i po sprawie.
    To ważny, pozytywny news, ale diabli wiedzą co im siedzi we łbie. Należy czekać i mieć nadzieje że bedzie ok. Ale pewnosci nie ma. Teraz jest jeszcze za wcześnie.

xawas i (deleted member) lubią to.
  11. Max J.

Max J. Well-Known Member

Polubienia:
    413
    Jak Jedliczka mi zapłaci. Najemnikom się płaci.

12. Avx

Avx Active Member

Polubienia:
    138
    Raczej jedyne ryzyko to oberwanie policyjna pala. xP

Jedlicka placi obywatelstwem, ktore dla nie-aktywistow kosztuje 5000 dolarow.

Gdybym byl wzglednie zamozny i nie mial zobowiazan to bym sie skusil.

Ale na chwile obecna to tak, przydaloby sie bardziej finansowe wynagrodzenie od (z definicji niezbywalnego) obywatelstwa xP

13. kompowiec

Polubienia:
    1 405
    GAZDA mógłby być w końcu bezpaństwowcem - miałby kartę liberlandu a że jest aktualnie tylko mikronacją to nikt by mu takiego paszportu nie uznał.

14. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 076
    bezpaństwowcem to se moge być za friko, nie potrzebna mi do tego jakaś karta legolandu za 5k$

sabat, wah, Gie oraz 6 uzytkowników lubi to.
  15. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 754

Jest więcej filmików z Liberlandu?

lernakow lubi to.
  16. LiberlandPL

LiberlandPL New Member

Polubienia:
    1
    xawas lubi to.
  17. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 210
  18. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 240
    Jezu, embedować własnego twitta, żeby ktoś kliknął w link do innego twitta, żeby dowiedzieć się że chodzi o link do filmiku na YT. Genialne.

O co biega:
    Podobno trzeci w chorwackich sondażach sympatii u wyborców polityk wykazuje pełne poparcie dla Liberlandu.

Eli-minator, bombardier i tomky lubią to.
  19. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 210

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.