1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Lektury podstawowe

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez tosiabunio, 9 Styczeń 2017.

1. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 788
    No ale komuchy dzielą się na komuchy popierające pobór i komuchy nie popierające poboru. Chodzi oto żeby przekonać tych pierwszych do zostania chociaż tymi drugimi. Do książki nie podchodziłbym z rezerwą bo napierdala ona w idee zostania żołnierzem, co jest z naszej perspektywy dobre. To że została napisana przez komucha? No cóż, ja bym tam kałasznikowem z sowieckiej fabryki nie wzgardził jeżeli strzela się z niego do innych komuchów równie dobrze co z innej broni ;)

Eli-minator lubi to.
  2. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 705
    a ma pan dowód że kolonializm źle wpływał na arabów? bo ja mam dowody że dobrze wpływał na afrykę i nie zawacham się ich użyć

3. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 331
  4. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 331
  5. Cptkap

Cptkap Well-Known Member

Polubienia:
    2 741
    Zdecydowanie powinien znaleźć się tutaj Fryderyk Nietzsche.
    Rozdział z "Tak Rzekl Zaratustra" o Nowym Bożku, państwie:

nazimno, pawel-l, wah oraz 1 użytkownik lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.