Ładne lewaczki

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Niestety większość znanych ładnych kobiet to idiotki, socjalistki i lewaczki. Tutaj można wrzucać ich zdjęcia.

Nieoficjalnie Magdalena Ogórek będzie kandydatką SLD na prezydenta w wyborach. Nie wiele o niej wiem, podobno często jest zapraszana do telewizji jako ekspert od kościoła.


8dcb7ede-8c91-41df-86e3-5df5ec917151.file


8507cff2bcebca82bebda8ed32870887.jpg
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ten temat jest idiotyczny. Na przykład wśród wielu aktorek nie znamy ich poglądów i one same raczej rzadko mówią o takich sprawach jak polityka i ideologia. W zasadzie to mamy mały wybór, a temat z biegiem czasu straci na poziomie i będą wklejane domysły oraz przypuszczenia.
Pozostaną zdjęcia ładnych, ale mało znanych. A jak mało znanych to po co mam znać?
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Rotkiel Maria - psycholog,ekspertka od terapii anti-gunowych. Kiedyś widziałem jej występ tvp1 odnośnie zagrożeń jakie niesie posiadanie broni w rękach obywateli. Przykro było tego słuchać. Oczywiście może też uzdrowić Wasze życie seksualno-związkowe w programach typu - pytania na śniadanie lub na kolację.

ec1aad10-8f87-11e1-9c22-0025b511229e.jpg
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Ten temat jest idiotyczny. Na przykład wśród wielu aktorek nie znamy ich poglądów i one same raczej rzadko mówią o takich sprawach jak polityka i ideologia. W zasadzie to mamy mały wybór, a temat z biegiem czasu straci na poziomie i będą wklejane domysły oraz przypuszczenia.
Rotkiel jest przypadkiem pewnym i sprawdzonym akurat.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Niestety większość znanych ładnych kobiet to idiotki, socjalistki i lewaczki.
ale tzw prawaczki jak i konserwatystki nie różnią sie zbytnio bo w sumie też są lewaczkami i socjalistkami, wszystkie w polityce niezależnie od deklarowanych poglądów chyba są takimi lewaczkami... po prostu etatystki...
więc prosze o dokładniejszą definicje co tu wklejać można
 
D

Deleted member 427

Guest
Milo Moiré



I komentarz o jej rzekomej odwadze: I couldn't help but notice that she was in a predominantly white city which doesn't exist here in the U.S. If she pulled that performance here in the U.S. like Philly, New York City, or in any black community in the U.S. She would have been ganged raped. 100 percent guaranteed.

:)

A ta pani magister psycholog to niezły kabaret. Pamiętam jej audycje o broni, gdzie głównym argumentem przeciw było: "Ludzie w afekcie strzelają na wszystkie strony". Po prostu bardziej naukowa wersja mema "Wszyscy sie powyszczelamy".
 
OP
OP
Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
ale tzw prawaczki jak i konserwatystki nie różnią sie zbytnio bo w sumie też są lewaczkami i socjalistkami, wszystkie w polityce niezależnie od deklarowanych poglądów chyba są takimi lewaczkami... po prostu etatystki...
więc prosze o dokładniejszą definicje co tu wklejać można
Lewaczki światopoglądowe, zadeklarowane socjalistki, komunistki, ekolożki, obrończynie praw zwierząt. Konserwatystki jeśli są zwykłymi etatystkami omijać. Wiem, że dla ciebie wszyscy to komuchy, ale wtedy można by tu wrzucić każdą.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Najważniejszy wyznacznik to stosunek do własności prywatnej i ogólnie przyjętej wolności. Lewicujące konserwy lub konserwatywne lewaczki można wrzucać jako wrogów własności prywatnej zebranych dzisiaj pod pojęciem lewicy jako synonimu wszelkiego zła i prawicy jako światłości i szacunku do własności prywatnej.
Przy czym oczywiście nie jestem osobiście za takim stawianiem prawicy. Na ramy tego tematu można jednak przyjąć taki schemat.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
może by zrobić wątek o etatystkach komuszycach, coby nie było miliona wątków o dupach...
dla mnie bez różnicy że jakaś lala z sld chce sprawiedliwości społecznej darmowego chuj wie co i coś tam coś tam i mam robić co ona chce i płacić na to od lali z knp która chce silnego państwa, wojsko, policja, husaria i mam robić co ona chce i płacić na to
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Kurwa, ale się tych tematów namnożyło. Ale teraz sobie myślę, że temat "Zdjęcia fajnych dup dla normalnych ludzi" został beznadziejnie sformułowany. Jeden pomyślał, że skoro "dla normalnych ludzi", to trzeba zrobić też "dla mężczyzn z wyższego chowu". Inny geniusz zbyt dosłownie wziął wyrażenie "dupa" i zrobił osobny temat z cyckami. Teraz widzę, że "fajne dupy" zostały źle zrozumiane i powstał osobny temat dla lewaczek. No bo jak to tak, lewaczka nie może być fajna przecież (czerwonym śmierć). Aż dziwne, że jeszcze nikt nie przyczepił się do pierwszego członu, "zdjęcia", i nie stworzył osobnego tematu na filmiki...
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ilość głupich tematów jest proporcjonalna do ilości frustratów z bólem dupci.
Inny geniusz zbyt dosłownie wziął wyrażenie "dupa" i zrobił osobny temat z cyckami.
Nie zesraj się.
Ten temat miał być prowokacją dla ujawnienia cycków Nene i Troglodytki...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Rozumiem, że oczekujecie na założenie przeze mnie tematu: "GIFy z animowanymi dupami dla nołlajfów, których prawdziwe kobiety nie podniecają, bo i tak ich nie widzieli"?

zone-tan_o_799549.jpg
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Bez obaw, srałem rano, teraz mi się nie chce.
Może i srałeś, ale atmosfera wokół ciebie jak po zatwardzeniu.
P.S. Możecie stworzyć specjalny temat dla takich głupot i przenieść te posty.
Frakcja konserwatywna zamierza wprowadzić monopol na tematy i zakazać zakładania nowych o wydzielonej specjalizacji.
 
Do góry Bottom