Koszerne kreskówki i inne rzeczy dla dzieci

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
Puchatek wiedział jak bronić swojego miodu.

PbEcVJD.jpg
 
OP
OP
pawlis

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Uwaga! Niebezpieczeństwo - Oglądałem to w TV onedgaj za młodu. Z tych wszystkich edukacyjnych szołów dla dzieci najmniej cringe'owy i chyba najlepszy. Fakt, aktorstwo kuleje, a matki dziecięcych bohaterów to chyba ich rodziły będąc w gimnazjum. Ale cenię sobie fakt, że np. "zły obcy" to nie stereotypowy wąsacz w czarnym płaszczu, który na kilometr krzyczy "jestem ten zły". No i pokazali jednego z "złych obcych" w koszulce Che Guevarą :). Więc koszerne ;).
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Gumball naprawdę się rozkręca - pojawiają się w nim nawet kazusy propertariańskie:

- Wrzucaj swój kredyt do wora!
- Błagam, ja mam dzieci!
- Dobrze wiedzieć, je też odbierzemy
- Już, już, już
- Pan ma złoty zegarek
- nie proszę, należal do mojego dziadka
- Stawiasz się? Tak Ci namieszam w wiarygodności kredytowej że nie dostaniesz pożyczki nawet w bibliotece!
- Przynajmniej zachowam swoją godność
- Nie, ją też zabiorę. Spodnie. Wrzuć je do wooora
[/quote]

Odcinek: Szkolenie/The Schooling
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
pawlis

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Ostatnio powtarzałem sobie francuski serial Pif i Herkules na podst. paska komiksowego. Nie dość, że zabawny i niepoprawny (zresztą z tego, co się dowiedziałem, Francuzi i Belgowie specjalnie nie są poprawni politycznie), to przemyca koszerne wartości, jak rozkręcanie własnego biznesu bez zbędnych pozwoleń, zaś jeden z antagonistów to policjant uosabiający najgorsze cechy psa-służbisty (brakuje tylko bezmyślnego strzelania):





A ten odcinek promuje dostęp do broni :):
 
Ostatnia edycja:

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Ostatnio przeglądam sobie anime "Muminki".
>ANIME
ja pierdole, usuń to.
================
Może nie pasuje idealnie do tematu ale mnie ta bajka po prostu oczarowała. My Life as a Teenage Robot.

W odcinku/filmie Escape from Cluster Prime jest oparty na propagandzie znanej z II wojny światowej.

Mimo że ta seria została anulowana (nie ma prawdziwego zakończenia - mentalny edging) to nikuś (nicklodeon) zrobił całkiem niedawno grę na android ale mimo że występuje tam jako grywalna postać, absolutnie nie polecam - ssie pałkę:



1 celowa przegrana, widać że zaczyna zadawać ciosy dopiero po aktywacji specjalnego ciosu
2-3 jeśli tego nie zrobi, napierdalamy bezmyślnie i możemy w ten sposób ujebać nawet największe bydlaki (oba mają wyższy level od gracza w tym przypadku)

SPOILER:


edit: w odcinku the price of love widać jeszcze akcenty redpillowskie. Kto by sie spodziewał.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom