Korwin i Gowin - rozmowy koalicyjne

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
iEc2Znp4fphrE.jpg


Tak z ciekawości. Zakładając że to prawda - czy tego typu praktyki są ok?
 

WoKu

Anarchoautystyk
Członek Załogi
244
662
Nie wiem czy ok, ale Demokracja Bezpośrednia (DB/PL/PPP) działa identycznie. Sam się zgłosiłem do pracy w komisji, ale nie chce mi się tych podpisów zbierać :)
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Wipler jako jedyny poseł głosował dzisiaj przeciwko ustawie o świadczeniach rodzinnych dla osób niepełnosprawnych. Tak tłumaczy się na facebooku

Głosowałem jako jedyny poseł przeciw ustawie o świadczeniach rodzinnych z powodów, które wyłożył dzisiaj w "Rzeczpospolitej" Bartosz Marczuk. Nie można tak prowadzić polityki społecznej - pod lufami kamer i w ramach kampanii wyborczej! Rozdając pieniadze podatników bez względu na stopień niepełnosprawności dziecka bogatym i biednym, dobrze zarabiającym i bezrobotnym, zabraniając im jednocześnie pracy i w ogóle zarobkowania. Tak nie można!

Tutaj wspomniany tekst - http://www.rp.pl/artykul/1099254.html

Od razu zaczął się hejt na twitterze i głosy, że "już widać, że Wipler wszedł w sojusz z Korwinem przeciwko niepełnosprawnym"

Biedroń:

wipler jako jedyny głosował przeciw wsparciu rodzin dzieci niepełnosprawnych. Koalicja z korwinmikke ma się dobrze.

Na Frondzie już bóle Terlikowskiego - http://www.fronda.pl/a/wipler-przec...epelnosprawnych-wstyd-mi-za-ciebie,36117.html

"Wstyd mi za Przemka Wiplera. Wstyd, bo – odkąd został korwinistą – zmienił swój image. I wrócił do libertariańskiego myślenia, w którym nie ma miejsca dla pomocy dla opiekunów osób niepełnosprawnych."

I co dziś wynika ze słodkiego pierdzenia Gowina i zapewnień sprzed paru miesięcy? Jak przyjdzie co do czego - to i tak głosuje tak jak cała reszta.

Swoją drogą, portal Lisa natemat.pl nie omieszkał rzucić gównem, w nadziei że coś się przyklei:

10001065_261663767340452_390389169_o.jpg
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Państwowe ścierwo myśli se tak: rodzicom, co nie umyli garów, mają mało kasy poodbieramy dzieci (szczególnie ładne i zdrowe), a ludziom, co mają kalekie potomstwo dojebiemy za to bonusa - pod przymusem, z pieniędzy wyciągniętych siłą. Sprytne, bo kto się wkurwi, że rząd okrada, by dać pokrzywdzonym przez geny.

ps: Na marginesie: chcą zdjąć program "Młodzież kontra...". Już go przesunęli na kanał regionalny.
 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Państwowe ścierwo myśli se tak: rodzicom, co nie umyli garów, mają mało kasy poodbieramy dzieci (szczególnie ładne i zdrowe), a ludziom, co mają kalekie potomstwo dojebiemy za to bonusa - pod przymusem z pieniędzy wyciągniętych siłą. Sprytne, bo kto się wkurwi, że rząd okrada, by dać pokrzywdzonym przez geny.

ps: Na marginesie: chcą zdjąć program "Młodzież kontra...". Już go przesunęli na kanał regionalny.

Jeżeli jakaś czynność wywołuje tęgi ból dupy zarówno po lewej jak i po prawej stronie polskiej sceny politycznej i medalnej, to znaczy że kroczy się właściwą ścieżką.
 
Do góry Bottom