Komitet Obrony Demokracji

Norden

Well-Known Member
723
900
To sobie zweryfikuj przykładową osobę z art. i sprawdź w wikipedii do których fundacji należy. Potem wejdź na stronę fundacji i sprawdź oficjalne źródła finansowania.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Te osoby łączy jedno - Studio Opinii, źródło kancerogennego lolcontentu
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
co soros właściwie z tego ma że daje kase jakimś komuchom by demonstrowali przeciwko innym komuchom?
Tak jest w Twoim rozumowaniu, bo niemal każdego traktujesz jak komucha (być może tak generalizując masz rację, a być może dajesz się ponieść emocjom). Potem przeprojektowujesz to na innych, w tym konkretnym przypadku na demo-globalistów.

Fundacja Batorego (sponsorowana przez Sorosa) zajmuje się, kolokwialnie mówiąc, szerzeniem, umacnianiem i obroną tzw. demokracji. Pytasz o dowody przepływu środków? To tak, jakbyś szukał ich w sprawie dworskich intryg i skrytobójczych działań. Po prostu na chwilę przestań się szamotać i pomyśl. Oczywiście, że globalistom zależy na likwidowaniu pobudek narodowych, nieważne czy to narodowi socjaliści jak PiS. I będą takie działania prowokować i sponsorować.
 
Ostatnia edycja:

kompowiec

freetard
2 568
2 622
>wolna polska
A na ich forum:
NWO - Żydowski (no jakżeby inaczej) Nowy Porządek Świata już jest i działa.
Syjonizm
holoszwindel czyli negowanie holokaustu

brakowało chyba tylko kurwa ezoteryki i top secret projektów.

i multum linkowań na libnecie do tej strony... czyżby nam tu wyrósł własny pudelek? To już prinson planet jest lepsze bo ma nieco więcej źródeł, naprawdę.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
A co ma ezoteryka do negowania holokaustu, albo co ma ideologia New World Order do fantasmagorii internetowych zjebów z Siódmej Gęstości, to ja nie bardzo rozumiem. Serio.
 

kompowiec

freetard
2 568
2 622
Ponieważ się dziwicie że potem nas nie traktują poważnie. Serio, serio ;) nie mówię że wolnapolska to jakieś złe źródło no ale po prostu sprawia fatalne wrażenie z zewnątrz.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Zgadza się. Bardzo złe. Istnieje bardzo dużo złych źródeł. Tyle, że nawet w najgorszym można natknąć się na coś, co w arystotelesowskim ujęciu, wykazuje zgodność z rzeczywistością.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Mogą być przesłanki. Ale jakieś w miarę uchwytne.

Pismo do Komisji Weneckiej w sprawie TK: http://www.hfhr.pl/wp-content/uploads/2015/11/HFHR_venice_comission_2122015.pdf

Podpisane przez:
Fundacja im. Stefana Batorego,
Helsińska Fundacja Praw Człowieka,
Naczelna Rada Adwokacka,
INPRIS – Instytut Prawa i Społeczeństwa,
Centrum Edukacji Obywatelskiej,
Instytut Spraw Publicznych,
Fundacja Panoptykon,
Forum Obywatelskiego Rozwoju,
Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Oprócz N.R.A. wszystkie są (współ)finansowane przez Batorego (choć tu się mogę mylić - po prostu NRA nie kojarzę i nie ma nigdzie na stronie eksponowanej współpracy)

Nawiązując też do tego:

Poseł Pawłowicz raczej lubiłem za śmieszkizm i jazdę po bandzie, ale teraz to sobie już nagrabiła u mnie.

View attachment 742

Sam Watchdog dostawał ostatnio tyle:

Ze sprawozdania rocznego fundacji batorego za rok 2013:

Sieć Obywatelska Watchdog Polska, Warszawa
„Mocna straż” – prowadzenie portalu watchdog.org.pl, organizowanie spotkań lokalnych służących pogłębianiu wiedzy na temat kontroli społecznej i podsumowanie pilotażu monitoringu gminnych wydatków na sport (kontynuacja).
150 000 zł

Sieć Obywatelska – Watchdog Polska, Warszawa
Szkolenia i inne formy wsparcia dla uczestników akcji Masz Głos, Masz Wybór zaangażowanych w działania na rzecz włączenia mieszkańców w decydowanie o wykorzystaniu funduszu sołeckiego (działanie „Fundusz sołecki”).
55000 zł

Ze sprawozdania rocznego fundacji batorego za rok 2014:

Sieć Obywatelska – Watchdog Polska, Warszawa
Szkolenia i inne formy wsparcia dla uczestników akcji Masz Głos, Masz Wybór zaangażowanych w
działania na rzecz zwiększenia udziału mieszkańców w wyborach (działanie „Wybory dla każdego”).
53 000 zł

Sieć obywatelska – Watchdog Polska, Warszawa
Strażnictwo profesjonalnie i trwale w interesie publicznym
840 000 zł
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
nie, pytam o to co taki soros ma z finansowania komuchów którzy demonstrują przeciw innym komuchom
Odpowiem pytaniem na pytanie. A co mają politycy z przynależności do Skull & Bones? Co mają z biegania nago po lesie w trakcie rytuałów Bohemian Grove? O to mógłbyś też zapytać, a przecież w poprzednich mailach piszemy o czymś tak przyziemnym, jak czerpanie geopolitycznych, finansowych i ideologicznych korzyści z siania ogłupiających demo-pierdół.

Mógłbyś również zapytać: co ma Kościół Katolicki z własnej, hierarchicznej organizacji i jej ekspansji? Co miał Lenin ze swej zapalczywej ideologii? Co mają narodowcy z opiewania ideałów narodowych? GAZDA, ludzie bardzo często zachowują się irracjonalnie, nawet z pozycji władców świata. Często jednak są to decyzje i zachowania tylko z pozoru irracjonalne.
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Odpowiem pytaniem na pytanie. A co mają politycy z przynależności do Skull & Bones? Co mają z biegania nago po lesie w trakcie rytuałów Bohemian Grove? O to mógłbyś też zapytać, a przecież w poprzednich mailach piszemy o czymś tak przyziemnym, jak czerpanie geopolitycznych, finansowych i ideologicznych korzyści z siania ogłupiających demo-pierdół.
no ale przecie oni demonstrują przeciwko komuchom co też demopierdoły siejo i podobną ideologie mają, dlatego mi sie to mało sensowne wydaje, przecie narzędzie które lobbyiści używają do realizacji swoich interesów nadal istnieje ino obsługa sie zmieniła... chyba taniej opłacić nową obsługe i mieć spokój, chociaż nei wiem jak sie koszty przedstawiają może faktycznei do jakiegoś poziomu można inwestować w starą obsługe bo jednak taniej wychodzi...
GAZDA, ludzie bardzo często zachowują się irracjonalnie, nawet z pozycji władców świata. Często są to decyzje i zachowania tylko z pozoru irracjonalne.
faktycznie jak wyżej pisałem wygląda to bez sensu, ale jako że nowa obsługa to pojeby pierdolacy bzdury ze obcy kapitał i polske wykupio, takim trza może dać więcej w łape na początku...
tak czy siak narzędzie cały czas jest i to ono jest problemem, bo obsługe można wymienić a sterujący z dala też sie zawsze znajdzie, czekają ino w kolejce by przejąć stery...
narzędzie od nowy budować to inne sprawa, kosztuje więcej i może potrwać... dlatego ja wole zniszczyć maszyne niż zawracać se głowe kto tam pilota trzyma akurat...
 

Bernard

Member
59
82
Gazda najprostszy przykład jaki można wymyslić:
Taki Soros może się obawiać, że PIS pójdzie drogą Orbana i spłaci kredyt w MFW.
Oczywiście powodów jest dużo więcej.

A swoją drogą czy Wam KOD nie kojarzy się z Majdanem?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Mnie od samego początku tak się kojarzy. Pewno ten sam rodowód w fazie decyzji, ale co się będę produkował.
 
Do góry Bottom