Kogo odjebać - dylematy akapu

T

Tralalala

Guest
@jessod
To jest kwestia krzywdy, jak Ci ktoś zapierdoli coś to możesz odjebać. Państwo opierdala ludzi masowo, a więc masy mają prawo odjebać członków tej organizacji. Nikt nie musi decydować, ani robić sądów. Niech sobie każdy rozsądza swoje krzywdy jak mu się to podoba.
 
T

Tralalala

Guest
ciekawe jakie ma fantazje bo chyba zabijanie ludzi nie jest jego celem, do którego dąży?
Bandyci to nie ludzie to bydło najgorszego sortu o mentalności gorszej niż osiedlowy dres który potnie komuś ryj aby mieć na tanie wino. Dres chociaż nie łże o tym co robi. Oni niedość, że robią to w o wiele większej skali to jeszcze kłamią i udają świętoszków.
 
T

Tralalala

Guest
Sama o wszystkim decyduję,tak?
Jak mi ukradniesz misia- zabawkę, to mogę cię zabić - "odjebać" to samo znaczy?
Jeżeli nie zobowiązałaś się do przestrzegania określonych zasad karania to jak dla mnie karasz jak chcesz.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Ja mam wątpliwości , nie wiem czy mogłabym strzelać do kogoś ,kto mnie nie atakuje w danej chwili?
To dobrze, nie będziesz przeszkadzać.

Podejście do etyki dzieli się na absolutystyczne i relatywistyczne. Myślę, że większość libertarian woli to pierwsze podejście. Oczywiście teorie etyczne są różne, nawet jeśli należą do libertariańskich absolutystycznych teorii etycznych i dlatego będą się w skutkach zwykle tylko trochę różniły w szczegółach.
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Czy tylko mnie się już nudzą te wątki o odjebce? Może się starzeję czy coś, w końcu gimnazjum już dawno za mną :(
 
C

Cngelx

Guest
Nikt, bo nigdy nie będzie czegoś takiego jak dzień sznura. Tzn. odjebki i rewolucje/kontrrewolucje oczywiście były i będą, krew będzie przelana, ale dzień sznura w wersji libowej nigdy nie nadejdzie bo to czysta utopia ideologiczna.

Ideas are peaceful, history is violent.
Zostałeś zakwalifikowany do odjebki za sianie defetyzmu.
 
R

Ronbill

Guest
wszystkich równo odjebiesz to zostaniesz bez jakiejkolwiek służby zdrowia, bo jak ma działać bez lekarzy?
trza myśleć troche kurwa a nie wszystkich odjebać jak kurwa stalin czy polpot jakiś...
niech odjebuje jak lubi , he he he
takich odważnych wielu jest - do czasu aż sami wpadną w pułapkę.
Kumpel też był odważny, kurwił strasznie do czasu kiedy znalazł się w szpitalu z chorą trzustką.Nie mając ubezpieczenia przyszło mu płacić ponad 40 tyś zl za dwutygodniowe, szpitalne leczenie .

porównanie do lekarza jest troche chujowe, bo lekarz czy strazak przynajmniej wykonuje jakąś usługe na która jest zapotrzebowanie..
Masz znajomego lekarza albo ciocia ,stryjek jest lekarzem że ich tak bronisz?Wiesz ile oni kasy maja, jakie kontrakty ?Piękna nieopodatkowana kasa nie podlegająca żadnej kontroli! Żadna grupa zawodowa nie jest tak uprzywilejowana w Polsce jak lekarze i prawnicy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
nie znam żadnych, kiedyś chodziłem z dziewczyną co teroz jest dentystką ale nie wiem nawet gdzie bo kontakt se urwał jakieś 20 lat temu...
to że mają kase i kontakty nie zmienia faktu że na ich usługi jest zapotrzebowanie... no i poza tym co jest złego w tym ze ktoś ma kase? jesteś jakimś komunistą czy co?
 
R

Ronbill

Guest
Nie ma nic do tego że kase maja ale jaką?Inni ze śmietników wybierają bo nie maja co do gara włozyć To jest ok?
 
C

Cngelx

Guest
Nie ma nic do tego że kase maja ale jaką?Inni ze śmietników wybierają bo nie maja co do gara włozyć To jest ok?
A dlaczego miałoby nie być ok?
Nie pomyliły Ci się czasami fora? Twoje forum młodych socjalistów jest gdzieś tam →
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Lekarze to jedno z ogniw mafii farmaceutycznych (producenci leków, hurtownie, apteki i lekarze). To logiczne, że na przywileju kupowania leków i sprzedawania pozwoleń na kupno pojedynczych sztuk leków lekarze się bogacą.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
Piękna nieopodatkowana kasa nie podlegająca żadnej kontroli! Żadna grupa zawodowa nie jest tak uprzywilejowana w Polsce jak lekarze i prawnicy
A jak są uprzywilejowani prawnicy? Musiałem coś przegapić chyba.
 
C

Cngelx

Guest
A jak są uprzywilejowani prawnicy? Musiałem coś przegapić chyba.
Sędzia to też prawnik.

Kiedyś już chyba rozmawialiśmy o tych kretyńskich określeniach, które nie wiadomo co znaczą jak np. "prawnik", "informatyk" etc.
 
R

Ronbill

Guest
A jak są uprzywilejowani prawnicy? Musiałem coś przegapić chyba.
"Sędziowie, prokuratorzy, służby mundurowe i żołnierze cieszą się szczególnymi przywilejami jeżeli chodzi o emerytury. Od ich wypłat nie są odprowadzane składki, a emerytury wypłaca im nie ZUS, a ministerstwa ze swoich budżetów. Najwięcej przeznacza na służby mundurowe MSWiA. Co roku emerytury funkcjonariuszy to koszt niemal 6 mld złotych.Niewiele mniej kosztują świadczenia dla wojskowych. To prawie 5,7 mld złotych rocznie. Z kolei na sędziów i prokuratorów resort sprawiedliwości wydać musi co roku 1,1 mld złotych"

"Jeżeli chodzi o wysokość zarobków prokuratorów, im wyższą funkcję piastują - tym są one wyższe. Prokurator Generalny osiąga miesięczne zarobki w wysokości nawet 17 tys. zł miesięcznie. Z kolei wynagrodzenie prokuratora rejonowego zaczyna się już od 7,5 tys. zł miesięcznie. Prokuratorzy otrzymują dwa rodzaje dodatków: funkcyjny oraz za wysługę lat. Przykładowo, Prokurator Generalny do pensji zasadniczej otrzymuje dodatkowo ponad 4,3 tys. zł.
Od wynagrodzenia sędziów nie odprowadza się składek na ubezpieczenie społeczne (ZUS). Oznacza to, że sędziowie zarabiający tę samą kwotę, co przeciętny obywatel, dostają na rękę znacznie więcej."
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Więc na miejscu mundurowych, sędziów i prokuratorów nie miałbym nic przeciwko temu by zlikwidować ZUS.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom