Kobiety i broń palna

L

lernakow

Guest
Źródło

http://www.dailymail.co.uk/news/art...ers-searching-detaining-wildlife-slayers.html


Kinessa Johnson


1390314754913654213834336.jpeg


5765714754916034213834336.jpeg
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 402
z19281459Q,Czuje-sie-wolna-kobieta--Zilan-Orkesz--18-lat--z-A.jpg


Czuję się wolną kobietą. Zilan Orkesz, 18 lat, z Amudy. W Oddziałach jest od 2011 r. "Po wybuchu rewolucji przywieźli męczennicę z Kandil. Zrobiło to na mnie takie wrażenie, że postanowiłam dołączyć do Oddziałów. Chciałam znaleźć wolność w sensie społecznym i poznać siebie. Oddziały mi na to pozwoliły. Odkąd się przyłączyłam, mam wrażenie, że jestem równa mężczyznom, że nie jestem mniej warta. Walczyłam z Państwem Islamskim w Serikani. Zabiłam jednego z bojowników. Z początku było to trudne, ale z czasem przywykłam do tej myśli, oswoiłam ją. Kiedy zabiłam człowieka, śmiałam się głośno, żeby usłyszeli mnie jego towarzysze - żeby wiedzieli, że kobieta zabiła ich kompana. Nasz oddział składający się z pięciu kobiet i pięciu mężczyzn zabił 30 dżihadystów. Powiedziałyśmy mężczyznom, że chcemy pogrzebać te ciała. Nie obcięliśmy im głów. Udział w wojnie dał mi siłę, żeby walczyć o moje prawa i nie czekać, aż zostaną mi przyznane. Teraz czuję się wolną kobietą"
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
W mojej opinia ta pani jest funkcjonariuszką rządową. Po prostu komandosi amerykańskiego rządu jadą do Afryki chronić przyrodę jako "weterani". Pewnie chronią przed Chińczykami :). Jeśli w jakimś kraju trzeba będzie zmieniać rząd albo kogoś zlikwidować, to na miejscu już mamy grupę zawodowców odpowiadających przed AFRICOM.
 
Do góry Bottom