Kazimiera Szczuka, feministki i ich bełkot d.t. stopnia przemocy wobec kobiet w Polsce.

D

Deleted member 427

Guest
Rano wstaje odpalam kompa, żeby sprawdzić czy odpisał i... okazuje się, że skurwiały lewak skasował mój komentarz

Same old, same old.

Elin Krantz. Lewicowa działaczka propagująca wielokulturowość i tolerancję dla imigrantów została w 2010 roku brutalnie zgwałcona i zamordowana przez imigranta z Etiopii.

To na pewno była ona? Bo gdzieś czytałem, że to prawacki mit, że to była lewaczka.
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
to mit. Gdzieś nawet na forum o tym pisaliśmy. Krantz nie była żadną działaczką polityczną.

Tutaj jest szeroka dyskusja na ten temat:

https://www.stormfront.org/forum/t934622/

Jej zabójca dostał wcześniej status uchodźcy w szwecji z powodu "prześladowania" za bycie czarnym w US. Mam rozjebany mózg.

"While living in Virginia, USA, Ephrem Tadele Yohannes was sentenced to 13 months and 11 days in prison for drunk driving, hit and run and provision of false testimonies. He whined that he’s being mistreated in the USA because he’s black and was granted refugee status in multiculturalism embracing Sweden. "
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 152
Podrzucilem te linki do przeczytania jednej pani (feminizujacej) co to z nią na te tematy czasem rozmawiam, nie mówiąc dokładnie co w nich jest, tak żeby przejrzała i powiedziała co o tym mysli. Zobaczę czy i jak to skomentuje.
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
Obstawiam że powie iż w tych krajach jest większa świadomość wśród kobiet i "nie boją" się zgłaszać przypadków przemocy wobec nich ;)
 
Do góry Bottom