Kalendarzyki na 2009

OP
OP
inkTANK

inkTANK

DTP
205
3
Oto wersja żółta:

kalendarz01e1.jpg


I wersja większa: http://dl.getdropbox.com/u/215156/forum/kalendarz scienny/kalendarz01e.jpg

@//$
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Żółta jest lepsza, bo można na niej coś zaznaczyć.
Może by tak kalendarzyk na rok chiński (2009 = rok bawołu), bo po co robić na styczeń, który już był. Te chińskie lata zaczynają się później. Poza tym takie coś to będzie z jajem. :)
 

smootnyclown

New Member
214
3
chętnie wezmę mały, dużego nie chcę, ale mam pomysł, co można poprawić.
Na żółtym kalendarzu, co zauważył Krzysio, można coś zaznaczyć. Ale kalendarz sam w sobie może być bardziej czytelny. Proponuję odznaczyć niedziele, coby tydzień był bardziej czytelny. Mamy żółty kalendarz z czarnymi cyferkami, to na niedzieli zrobić odwrotnie: czarny pasek z żółtymi cyferkami. Mam nadzieję, że rozumieta, o co mi chodzi, ale ciężko wyjaśnić:)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
zolty jest super, mozna by te niedziele odznaczyc ale niekoniecznie trzeba (jak dla mnie)
 

kozak

Member
67
27
A ja mam pytanie: jakiej wielkości byłby to kalendarz?

Mi się bardziej podoba wersja z czarnymi niedzielami - jest bardziej czytelna
 
OP
OP
inkTANK

inkTANK

DTP
205
3
Generalnie może być praktycznie dowolnej wielkości, bo to jest zamówienie w ilości jednej sztuki, więc każdy osobny egzemplarz może być absolutnie różny od innych.

edit:

Chciałbym się zapytać, czy jest jeszcze ktoś zainteresowany kalendarzykami? Wcześniej projektu nie udało mi się zrealizować ze względu na fundusze (trochę przekombinowałem z kasą), więc teraz chciałbym się zapytać, czy jest jeszcze sens w ich montowaniu. :/

@//$
 
Do góry Bottom